Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. moze w koncu znajdzie sie ten jesden czlowiek ,ktory ja pokocha............
  2. zdaje sie ,ze bidulka nie ma banerku :( co Ty na to ciotuniu Jo ?:cool3:
  3. przepiekny Jo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasznie zdolna z Ciebie bestyjka ;) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::p
  4. ja mam cztery na moim kompletnym sponsorstwie, nie wspomne calej reszty bidulek ... a adopcej stoja :(
  5. wow rosna te kluchy w oczach :) a mama przepiekna !!
  6. fajny chlopak :) charakterek nie od parady ;) uwielbiam takie wielkie osobowosci !!!
  7. tak, chlopak do najmniejszych nie nalezy ;)
  8. mialas szczescie z tymi wczesniejszymi adopcjami ,poniewaz wszedzie straszna cisza jest w tej chwili...
  9. masz juz cos zaplanowane ???
  10. przepiekny pies !!!!
  11. jakby bylo miejsce to to co brakuje na pierwszy miesiac bym dolozyla jednorazowo by niunia juz byla w ciepelku... to ile juz jest pieniedzy?
  12. [quote name='Marinkaa']Zapraszam do Grupy MIŁOŚNIKÓW CZARNYCH PSÓW :) [URL="http://www.facebook.com/home.php?sk=group_146726378710186#%21/home.php?sk=group_146726378710186&ap=1"]http://www.facebook.com/home.php?sk=group_146726378710186#!/home.php?sk=group_146726378710186&ap=1[/URL] Dodałam do tej Grupy album Tosi :)[/QUOTE] a czy mozesz tez wrzucic tam moja Tayke ,ona tez jest cala czarna [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195175-Mała-Taya-zna-tylko-głód-strach-i-kopniaki-Zajrzyj-pokochaj-pomóż[/URL]
  13. cisza .............................................................................................:(
  14. no ,ale gdzie ten banerek Jo ? ja go tu nie widze .....
  15. to gdzie wysylane sa pieniadze ? czy jest gdzies miejsce dla niej ?
  16. to znaczy ,ze miejsce jest i czeka na nia u Funi i jest to tylko kwestia pieniedzy ?
  17. chociaz podniose ..........finasowo leze w tej chwili :( w sumie tak duzo pieniedzy dla niej nie potrzeba by mogla przezyc ta zime
  18. no to Cacunio z cala pewnoescia jamniko -terrier ;)
  19. na wirtualny spacer
  20. ciesze sie ,ze chlopak tak szybko wraca do zdrowia :)
  21. czy zapadla decyzja .ze Dal bedzie kastrowany ?
×
×
  • Create New...