Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a gdzie jej nowe zdjecia do ogloszen?
  2. a moze warto podac info o tej handlarce na CzK? rece opadaja na to wszystko :( ludzie wszedzie widza szybka kase ...
  3. Majgus wyslalam na Zoranka i Niunie 80zl -sorry tylko tyle moge
  4. wyslalam jednorazowo 50zl do Argat -trzymam kciuki by wam sie udalo
  5. widzialam Patysie na zdjeciach muzziego -piekna dziewczyna :)
  6. i jak tu nie pokochac takiego pycholka :)?
  7. a jak pani umrze lub trafi do szpitala to co pies znowu do adopcji ??? sorry, jestem przeciwna tego typu adopcjom ,to sa psy po przejsciach,ktore potrzebuja stabilizacji - nie zabawki na kilka miesiecy. moze lepiej dla pani by wziela kota ,a nie psa ,ktory nawet na spacer nie bedzie wychodzic ehhh przerazaja mnie te bezmyslne ludzkie zchciewajki w postaci zywych zwierzat :( yorki uwielbiaja spacery ,zabawy na powietrzu!!! to nie sa nakolankowce ,ale terriery:shake:
  8. pokazuj sie Dosienko
  9. cicho jakos wszedzie ...pokazuj sie piesku
  10. wstawie sunie na ogolnej stronie na FB ,ale to jak kropelka info w oceanie -moze zrobcie jej wydarzenie napiszcie ,moze do ewanki ona ma DT ...platny ,ale bardzo kochajacy
  11. a moze u sylwiaso ...napiszcie do niej -to platny hotelik,ale zawsze bedziecie miec dokladna sume jaka trzeba uzbierac ,a ludzie zwykle lubia konkrety
  12. dziekuje za zaproszenie -podesle cos jednorazowo -potrzebuje email adres na pw lub kogos z kontem PayPal
  13. czy tego faceta zupelnie pogielo ????? 1600zl za miesiac + karma to ten pies do hotelu pieciogwiazdkowego trafil z pelnym servisem ???? to zdzierstwo w bialy dzien :( nie da sie z nim jakos troszeczke ponegocjowac ??? to u Jamora za miesiac byloby 450zl ehhhh no nic, postaram sie choc troche cos podeslac i trzeba jakos ta kase zbierac ...potargujcie sie troche ...nie ma nic do stracenia ,a moze facet jakos zrozumie ,ze te pieniadze sa od ludzi ktorzy ciezko sie staraja by gdzies je zdobyc
  14. chodzi o kontakt do osoby gdzie jest pies [URL]http://www.facebook.com/#!/home.php?sk=group_136574843065488&ap=1[/URL]
  15. a gdzie te zdjecia naszej pieguski ?
  16. piekne zdjecia muzzy :) !!!! Hunter tak bardzo wydoroslal :) a co vet mowi na ten jego lysy nos ???
  17. sliczna sunia -taka inna niz wszystkie :)
  18. Hunterku czekamy na twoje zdjecia :) do nowych ogloszen
  19. ona ma takie cos w tych swoich oczach...kochana sunia
  20. podnosimy na dobranoc i ......czekamy.............
  21. przykre ,ze banuje sie te osoby ktore tu najwiecej pomagaja :( traca na tym tylko zwierzeta, ktore sa podobno celem glownym na tym forum ....
×
×
  • Create New...