a jak pani umrze lub trafi do szpitala to co pies znowu do adopcji ??? sorry, jestem przeciwna tego typu adopcjom ,to sa psy po przejsciach,ktore potrzebuja stabilizacji - nie zabawki na kilka miesiecy. moze lepiej dla pani by wziela kota ,a nie psa ,ktory nawet na spacer nie bedzie wychodzic ehhh
przerazaja mnie te bezmyslne ludzkie zchciewajki w postaci zywych zwierzat :(
yorki uwielbiaja spacery ,zabawy na powietrzu!!! to nie sa nakolankowce ,ale terriery:shake: