Jump to content
Dogomania

Sylwia i Roxi

Members
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

About Sylwia i Roxi

 • Birthday 10/19/1976

Converted

 • Location
  Piaseczno

Sylwia i Roxi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Itske']O Kochana, to dłuuuga rozmowa wyślij mi na priv jakiś adres e-maila, tu nie umiem dołączać załączników wejdź też na forum belgowe, [URL="http://www.belgi.pl"]www.belgi.pl[/URL] ) w maliniakach jest wątek hienki, Eri (pzrepraszam, jesli piszę to co już wiesz, ale ja nie wiem, co Ty wiesz:lol: Mieszkasz niedaleko W-wa? W tej chwili jest tam moja suka ( Itske, obedience, talent do agility i pasienie:lol:), Eri z Wrocławia startuje z dużymi sukcesami w agility, Ola prowadzi też bloga o niej i pyrkach[/QUOTE] Zaraz wysyłam. Dzięki za informacje ( nic nie wiedziałam) wejdę poczytam oczywiście. Pewnie wnioski też mi się nasuną same, ale była bym też ciekawa wypowiedzi ludzi mających już belgi i holendry jakie są różnice w pracy z nimi :lol: Tak mieszkam pod W-wą, chętnie zobaczyła bym Twoją suczkę :)
 2. Zaczęłam się ostatnio interesowac OH i zaczęlo mnie intrygowac jakie są podobieństwa i różnice między tymi rasami głównie jak w temacie: charakter i chęci do pracy, ale również pobudliwośc i odwaga ;)
 3. [quote name='kabanta']A tu już ktoś pytał? ... [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/zaginal-owczarek-niemiecki-ID4lEa.html[/URL] Skradziony pod koniec grudnia - wyglądają podobnie... Czy te znaleziony na pewno nie ma tatuażu w uchu?? Takie zarośnięte, może nie zauważono?[/QUOTE] O tatuaż pytałam w pierwszej kolejności, był podobno dosc drobiazgowo szukany... Ale to ogłoszenie jest zamieszczone na owczarek pl i to że znaleziony został ten pies a właścicielka tam często zagląda więc rozpoznała by jak by to był On
 4. Przeglądałam ogłoszenia na innych portalach, nie zważając na okolice w których pies zaginął ( młody DON) pisałam podsyłając linki do ogłoszenia ale jak dotąd ( na ok 7 ogłoszeń ) odezwała się 1 pani że nie aktualne pies się znalazł. Podobno były rozwieszane ogłoszenia w okolicy znalezienia psa. Fakt może właściciel nie miec netu, a pies może się oddalic na dużą odległośc np za suką. Dobrze że tak szybko znalazł się dom w którym w razie czego psiak zostanie na stałe :) Ponawiam pytanie jakie pytania ludzie zadają?
 5. Znaleziono młodego samca (wet ocenia na ok 8-9 m-cy) Dona w centrum Warszawy. [COLOR=blue][B][U]Pies[/U][/B][/COLOR] jest w dobrej kondycji, jak został wyczesany wygląda bardzo dobrze, zachowuje się super obecnie przebywa w mieszkaniu, umie podstawowe komendy. NIe ma tatuażu ani chipa-sprawdzone. Najgorsze jest to że [COLOR=blue][B][U]pies[/U][/B][/COLOR] nie może zostac u tego co Go znalazł, więc jeśli po 2-4 dniach na tyle udało się uprosic trafi do schronu [URL=http://img851.imageshack.us/i/pies3p.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9060/pies3p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img831.imageshack.us/i/piesmq.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/592/piesmq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/pies2s.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/658/pies2s.jpg[/IMG][/URL]
 6. Czy wiadomo gdzie w tym roku będą zawody obi? Gdzie szukac info na ten temat?
 7. Wyczytałam że planujecie poszerzenie szkoleń o Warszawę :) bardzo mnie to cieszy, mam wobec tego pytanie czy wiadomo coś od kiedy i gdzie? Czy będą też przewidziane zajęcia pod kątem zawodów obi i pt?
 8. Mam pytanie: dlaczego zerówki mają przebiegi jeden po drugim, niemal bez przerwy? Czy będą 2 ringi? Czy starty zerówek będą popołudniu i jeśli tak to czy musimy rano jechać się zgłosić?
 9. [quote name='Zielsko']Wedlug moich informacji, ani tu ani tu. Obiecuje wiecej informacji i zgloszenia wkrotce.[/QUOTE] Jeśli można zapytać-kiedy mniej więcej nastąpi to ,,wkrótce"? Zależało by nam na info gdzie będą zawody, to dość istotne :)
 10. my już zgłoszone ;-) z niecierpliwością czekamy i mamy nadzieję że pogoda dopisze
 11. Szkolenia PT prowadzi w na Ursynowie, Bemowie, ale agility w miejscowości łoś k. Piaseczna :-)
 12. Mam pytanie czy w czerwcu jest organizowany weekend szkoleniowy? Czy są jeszcze wolne miejsca?
 13. Ale z drugiej strony jeśli patrzeć na kasę to chyba zdają sobie sprawę jakim strumieniem popłynie jeśli właściciele Donków zaczną się do Związku zapisywać i zakładać hodowle itd...
 14. Ja mam nadzieję że w końcu dojdzie do rozmów i FCI zatwierdzi wzorzec DONA- bardzo na to liczę. Gdzieś słyszałam że spotkanie ma się odbyć w kwietniu, a gdzie indziej że dopiero w przyszłym roku... Mam DONKę 11 miesięczną na razie robimy PT i jest naprawdę świetna, za miesiąc zaczynamy treningi agility :-) no i umawiamy się na spotkanie z trenerem na obronę.
 15. [quote name='AGATA66']ja niechcialam informacji na temet klubów, rodowodów itp, poniewaz wiem to wszystko:) nie wiem tylko jak nauczyć swoją suke chodzenia w kłusie tak jak ma to wygladać na wystawach organizowanych przez kluby:)[/QUOTE] Czy można wobec tego Cię zapytać którą z organizacji byś poleciła, skoro wiesz? Bardzo by mi zależało. Ja zdołałam się dowiedzieć tylko tyle że w KOND i PKPR można wystawić psa nie zapisując się do nich i przez to zobaczyć jak wygląda u nich organizacja itd.
×
×
 • Create New...