Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. strasznie sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. trzymam za sunie mocno kciuki!
  3. a moze jakies ujecia z innej perspektywy by ta lapka nie byla ,az tak weksponowana ...?
  4. podnosimy na dobranoc a czy Panstwo dalej chca adoptowac Rexa ?
  5. ona jest takim wyjatkowym psiakiem :)
  6. jesli dobrze pamietam to Plina robi ogloszenia
  7. [quote name='majqa']Nie, nie ryzykowałam, bo skoro Łoker chce pożreć nawet sunię to... inna inszość, Łoker rzuca się na psy więc nie chciałam Cacunia narażać.[/QUOTE] Cacuni pewnie tez nie bylby taki gentleman;)
  8. widac ,ze dobrze jej u Funi ;)
  9. Tayuniu jakos nikt o ciebie nie dzwoni ...:(
  10. pokazujemy sie sliczna Patysiu
  11. a mial juz przyjemnosc zapoznania z Lokerem ?
  12. czy ktos moze sie wybiera do Szansy w odwiedziny ?
  13. ja wczesniej proponowalam by go moze z innej beczki reklamowac tzn jako zwyklego kundelka...skoro nikt normalny nie dzwonil o rasowca mysliwego to moze o zwyklego cierpiacego psiaka ktos zadzwoni ???
  14. tak ,ja od siebie udostepniam ...wpisy tez sprawiaja,ze watek jest zywy
  15. z CzK - [INDENT]Ślaskie - Radzionków! Dostałąm prośbę o sprawdzenie domu dla psa z POZNANIA, także ostarzeżenie kieruje do dogomaniaków z całej POLSKI! Kobieta szuka psa wszędzie! Rozsyłajcie gdzie się da! Kobieta o nazwisku na G. (wiecej na PW). Mieszkanka Radzionkowa. Szuka psa. Telefonicznie mówi, że miała suczkę 10 lat, ktora zmarła 2 tygodnie temu. Znam ten dom nie od dzisiaj! PPrzypadkowo dowiedziałam się, że szuka kolejnego psa. Jej suczka - Sunia, rzeczywiście zmarła 2 tygodnie temu. Dom jest nieodpowiedzialny, kobieta jest chora psychicznie. Sunia siedziała cały czas przywiązana pod stołem, agresywna, wszytskich się bala. Rok temu suka RODZiŁA przez tydzień! Szczeniaki umarły w brzuchu i doszło do perforacji macicy! Wizytę załatwiała i opłacała fundacja. [/INDENT]
  16. Ewuniu naciskasz tylko- udostepnij ...mozesz wejsc na moja strone i udstepnic ode mnie ;)
  17. mialas Izus strasznie ciezki dzien ...ale co te bidy bez CIebie zrobily ?
  18. :):):):):)
  19. no ,ale to stan przejsciowy z ta lysinka ;) w krotkim czasie sunia bedzie jeszcze piekniejsza ze swoja nowa czuprynka
×
×
  • Create New...