uwazam ,ze kot jest bardziej odpowiednim towarzyszem dla cczlowiekaw w podeszlym wieku,zwlaszcza mieszkajacego samotnie...5 letni york to aktywny pies -to nie sa nakolankowce !!!! to terriery w malych cialach! potrzebuja wybiegania ,nie tylko spaceru wkolo bloku 2 razy dziennie - sorry !
pies sie przyzwyczai ,a pozniej znowu dramat zmiany domow itp