[quote name='funia']Nie nie mieszka na stałe tak jak Tosia ,ale co dzień jest w domu .Taya przeciwnie do Tońki szuka kontaktu z psami i chce z nimi byc .NA wybiegu bardzo ładnie się z nimi bawi i ma dobry kontakt co wczesniej ja paralizowało .[/QUOTE]
no tak ,ale w przyszlosci zamieszka tylko z ludzmi ;)