Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. czy sunia ma wydarzenie na FB?
  2. w gore ,w gore :) a kiedy Irenka wraca?
  3. mysle ,ze Cacunio nie strzeli focha jak zobaczymy zdjecia tych nowych bidulek ;)
  4. dzieki serdeczne E-S!!!!! juz zagladalam i polubilam :)
  5. czy ktos moze napisac taki piekny dramatyczny tekst dla Huntera ? wlasciwie to nawet nie bedzie przekoloryzowane tylkon najzwyklejsza prawda :(
  6. dwie nowe bidule ???? trzymam za nie kciuki !!!! na szczescie trafily w najlepsze rece :) Caculku na bieganko zapraszamy ;)
  7. ona do raju trafila :) uwielbiam takie zdjecia !:)
  8. podnosimy ... co to za badanie MaDi ?
  9. tak pusto tu i nie tylko :(
  10. nie wiem co napisac ....sytuacja zaczyn byc nie zbyt ciekawa ... Hunter ma wydarzenie ,zrobila go Jola ,ale przy naszej roznicy czasowej (mojej8 ,a Joli 9 godzin) zbyt wiele sie tam nie dzieje,potrzebny jest ktos kto by trzymal reke na pulsie w Pl. link byl tu juz wczesniej wstawiany z prosba o zagladanie [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=186358808042408[/URL] nie wiem czy pies moze miec dwa wydarzenia na FB ? ewentualnie mozna zrobic drugie dodatkowe z nowym tekstem ...co myslicie?
  11. szczesciarz z ciebie Cacuniu ,a u mojego HUntera totalny klops -pies chory ,nikt sie nie odzywa w tej sprawie z Zamoscia...mam dola :(
  12. no to klops ...trzeba chyba szukac BDT ,a wtedy latwiej bedzie uzbierac na potrzebne enzymy i karme ...tylko gdzie taki dom znalesc :(?
  13. pokazujemy sie
  14. Patysiu pokazuj sliczny pycholek
  15. a moze to przez wystawianie nosa przez te metalowe siatki ?
  16. podnosimy na dobranoc
  17. podniose dziewczynki na dobranoc
  18. dobranoc Tayunia,oby cite nowe zdjecia szybko dobry domek przyniosy:)
  19. napiszcie ,moze o tym problemie na watku yorkow do adopcji -tam jest sporo dziewczyn ktore oferowaly DT
×
×
  • Create New...