swietny pomysl !!!:) edukacje przyszlego pokolenia i uswiadamianie trzeba zaczynac jak najwczesniej ...moze dzieki temu wyrosna z nich bardziej odpowiedzialni ludzie niz ich rodzice
tez mysle ,ze najlepiej DT by oswoic ja do zycia z czlowiekiem ...hoteliki to lepsza forma schronisk gdzie wlasciwie psy maja kontakt tylko ze soba...takiej suni trzeba indywidualnej uwagi czlowieka i duzego nakladu pracy
[quote name='beka']Kochana ja mieszkam w Konstancinie i nie zamierzam biegać po warszawie i rozklejać ogłoszeń.
A co do dzwonienia zrobiłam ogłoszenia na gumtree, stronach palucha i zaginionych psach.
Myslę że jak komus zależy bedzie szukał..[/QUOTE]
ludzie na FB tez chca pomoc -potrzebne sa namiary na kogos kto wie wiecej na jego temat
[quote name='Tola']Na razie nie ma zadnego; liczę, ze moze ktos je wypatrzy...
Zbliza sie moja kolejka u Murki, ale tam jest jeszcze jedno malenstwo, które wyraznie sobie nie radzi...[/QUOTE]
ktora to malizna?
a moze jak chodzi na dlugie spacery po miescie ,to dobrze by bylo mu zawiazac chusteczke na szyji z napisem -szukam domu -bedzie swoim wlasnym ogloszeniem
to w Niemczech jest az tyle domow czekajacych z otwartymi ramionami na psy z polskich schronisk ??????
interesujace.....az boje sie myslec co sie stanie z tymi zwierzakami :( ....czy ktos moze polozyc kres tym masowym wywozom w nieznane ???
...moze ogolne naswietlenie problemu starych psow na dozywociu w schronach.
pozniej mozna zrobic pojedynczo ogloszenia ...albo moze zrobcie strone tego schronu na FB z opisem poszczegolnych pieskow ...sama nie wiem ,tak tylko glosno mysle