Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='ilon_n']zapisuję wątek .. postaram się ściągnąć parę osób ..[/QUOTE] Bardzo Bardzo Dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Justynko wyślij nr konta do Linssi cyt maila "Hej! Zgodnie z obietnica chcialabym przelac wam pare groszy. Poprosze o dane do przelewu [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Pozdrawiam"
  3. [quote name='andegawenka']Kapsel tam gdzie Ty tam pogodnie i ciepło. Jak to robisz?:multi:Właśnie wróciłam z watku pieska tragedia , ból.... i kłótnia.:shake:[/QUOTE] piszesz o tym biedaku z urwaną łapką? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-co-z-nim-zrobi%C4%87-PRZY-PRZEPE%C5%81NIENIU/page7?p=14768286#post14768286[/url] No właśnie. Już nawet nie chcę tam dopisywać żeby dać spokój kłótniom bo to tylko wydłuży całą niepotrzebną dyskusję. Przepraszam za tego offa, ale cały czas myślę co z biedakiem dalej zrobić. Przepraszam że na Diegowym wątku, ale tu Cioteczek tak sympatycznie jest:):)
  4. A tą bramę dziad założył czy dalej Lisio jest otwarty?
  5. Wypatrujemy za dobrym ludziem Borysku :)
  6. [quote name='_Goldenek2']Przelew poszedł.... ale ja przypominam, że w zasadzie pomagam goldenom w potrzebie.... Mam to w podpisie :eviltong::evil_lol:. Jesteście wstrętne baby-naciągaczki:lol:. A gdzie to machanie ogona? Przecież boksie ogonka nie mają :).[/QUOTE] Zgadzam się Goldenku. Okropne naciągaczki. Ja też nie pomagam bokserom tylko najczęściej takim biedom, które do żadnej rasy nawet nie mogą się przyznać. :):):) Pieniążki poszły
  7. no rzeczywiście, matoł ze mnie zaraz puszczę pieniązki
  8. Pokazujemy się duszko i wyglądamy za dobrym ludziem
  9. Zaglądam do Trmerka i trzymam kciuki żeby domek stały się znalazł. Ogromny szacunek dla was wszystkich cioteczki.
  10. Kasiu a jak się miewa Volwerin teraz ?
  11. Cioteczki , na kogo mam przelać pieniądze?
  12. [quote name='Ingrid44']Jak on tak sam przychodzi do zakrapiania wiec moze widzi poprawe . Madrosc psow ciagle mnie zaskakuje.:)[/QUOTE] Szkoda że ludziom (niektórym) trochę tej mądrości nie odstąpią. Mniej byłoby takich wątków. Czy ta Pani zainteresowana Gasparem dalej deklaruje chęć adopcji jeśli wzrok się Poprawi?
  13. Wyglądamy szukać domku dla ślicznego Pilota
  14. [quote name='andegawenka']To czekamy na zabieg i co dalej?:shake:[/QUOTE] Nie wiem, Bardzo ciężko będzie o DS, na DT konieczne byłyby stałe deklaracje. Z tego co zrozumiałam to zabieg byłby na koszt schronska? I czas po zabiegu też mógłby być w schronisku?
  15. Moja koleżanka ma sunię z amputowaną przednią łapą. Mieszka na 2 piętrze w bloku, a sunia sobie dobrze radzi po schodach. Sama schodzi i wchodzi. Rozsyłam caly czas wątek. To już ok 2 lat od tej amputacji.
  16. zajrzyjcie proszę[url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/url]
  17. zajrzyjcie proszę http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5
  18. zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL]
  19. zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL]
  20. zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL]
  21. zajrzyjcie proszę http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5
  22. Zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL]
  23. Zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/url]
  24. Zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL]
×
×
  • Create New...