-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wrtącę swoje 3 grosze. Wszystkie psy jakie przewinęły się w ciągu mojego życia przez mój dom rodzinny i obecny to były przygarniięte psy po przejściach. Jeden z tych psiaków jeszcze w moim domu rodzinnym oknowaty (przezył potem u nas 12 lat) był tak przerażony że sikał ze strachu. Nie można było głośniej się odezwać (nawet nie do niego tylko wogóle) bo sikał i rozpłaszczał się na podłodze. To trwało bardzo długo może ok roku , nie pamiętam już tak dokładnie bo to był 35 lat temu. Powoli powoli doszedł do siebie, ale jak z jajkiem musieliśmy się z nim obchodzić. Nie wiemy co przeszedł. To trwało naprawdę długo. Puśka też ma szansę dojść do siebie. Przecież ona dopiero 2 miesiące jest w DT. Boję się tylko ponieważ zaufała Pani Iwonie, że kolenka zmiana miejsca to byłaby znowu okropna trauma. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Andegawenka też jednorazową z tego co zrozumiałam, na leczenie -
[quote name='ageralion']TO JA GWAŁCICIEL!!!!! BUEHEHEHEHEHE (zlowieszczy smiech gwalciciela wydobyl sie z jego zboczonych ust)...[/QUOTE] No nareszcie się doczekałam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ile to się trzeba było nachodzić żeby się wreszcie doczekać. Tylko z Marudką muszę się podzielić ;););)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko jeszcze Kapselek i Andegawenka (kochane cioteczki od bokserka TOTIKA) deklarowały jednorazowe wpłaty po 50 zł -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Witajcie Diego noe wyprowadzony, Dropsik chyba też nie wyprowadzony na sikanie, Ej ciotki ciotki , a z tego co zdążyłam przeczytać to jakies libacje alkoholowe się odbywały. I dlaczego beze mnie :placz::placz::placz: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale mu dobrze staruszkowi na tych piernatach. Raenatko jesteś aniłem :loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Dziewczyny, do roboty, trzeba wysyłać pw do dobrych cioteczek a na pewno znajdą się pieniążki dla biedaczka. :loveu: Tu jest tyle dobrych dusz, ze nie zostawią go w potrzebie!!! :):):) Na dobry początek od siebie daję 50 zł. jednorazowo i myślę że zaowocuje to lawiną wpłat dla Tofika! Nie damy mu zginąć o nie! Dziewczyny do dzieła!!!!!! :-x:-x:-x[/QUOTE] Witaj Kapselku :lol::lol::lol: bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Nie było mnie przez dwa dni a tu tyle cioteczek przybyło na wątku. Biorę się za rozsyłanie PW. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
cudny i taki chudzieńki. :(:( Nie zapomnijcie o wieczornym sikanku, bo ja będę dopiero w niedzielę. Ale Maruda jest to pewnie zadba o chłopaka:):): -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']szukamy nadal deklaracji....[/QUOTE] Wysyłam Justynko. Nie będzie mnie do niedzieli. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='czerda']gąbka wysłana !!![/QUOTE] :calus::iloveyou::iloveyou::iloveyou: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Ne, nie mówiłaś:angryy: czekam i czekam:angryy::evil_lol:[/QUOTE] :loveu::loveu::calus::calus::iloveyou::iloveyou::iloveyou: To mówię że Kocham Cioteczko Tylko nie wiem co dalej z Tofikiem :(:( Też myślę, że trzeba zbierać a potem szukać takiego DT który taką opiekę może zapewnić. A czy on może być w schronisku w biurze aż coś znajdziemy? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Gdzie taki DT znaleźć żeby ktoś mu mógł tyle czasu poświęcić:(:( -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']No i znów zgamoniłam, myślałam że pierwsza będę;) 30 zł stałe...[/QUOTE] Poprosimy Justynkę żeby zmieniła kolejność, a co tam mogę być ta druga ;););););) A mówiłam Ci że też cie kocham czy zapomiałam :loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To ja żeby jakoś zacząć deklaruję 10/miesiąc. Jak mi się coś zwolni to dołożę. na razie więcej nie mogę:(:( Kontakt ze schroniskiem ma justyna i kasia Witamy cioteczki od Totika i Diega :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Myszko czy ja mówiłam że Cię kocham...ne?;):loveu:[/QUOTE] Nie mówiłaś, ale mów i mów choćbyś kłamać miała :multi::multi::multi::multi: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
No będę , będę , nie mogę patrzeć jak się zwierzyna męczy niewydojona męczy :lol::lol::lol::lol: a coś tłoku do wyprowadzania nie widzę. Ale do niedzieli mnie nie będzie. Musicie pałeczkę przejąć. Cioteczki kochane zbieramy na DT dla tego biedaka z urwaną łapką :-(:-(:-(:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-co-z-nim-zrobi%C4%87-PRZY-PRZEPE%C5%81NIENIU/page10?p=14770331#post14770331[/url] Jakby komuś zwolnił się kiedyś grosik to niech zapisze wątek. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No to zbieramy na DT. Ma ktoś pomysł na imię, może Tofik? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
zanim zdążyłam wpukać to co wyżej to już się harpie na mnie rzuciły ;);););););) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Oooooo przepraszam bardzo Myszeńko, ale ja pomagam nie tylko bokserom, ale i również zwykłym kundelkom.:obrazic: Jak chcesz dowodów to zwołam ciotki, które to potwierdzą!!!:roll::loveu:[/QUOTE] Przecież wiem kochany Kapselku. To taki żart miał być:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ciotek na mnie nie napuszczaj bo ja marnej postury, jedna osoba wystarczy :lol::lol::lol: Nie wiem co jest na tych waszych wątkach, ale wytwarzacie wszystkie taką atmosferę, że nie mogę się powstrzymać od zaglądania dla higieny psychicznej :loveu::loveu::loveu::loveu: Tak trzymajcie kochane dziewczyny.:loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Justyna ma dzisiaj napisać jak to dokładnie będzie wyglądało, albo może Kaa też będzie wiedziała. Operacja na koszt Schroniska,ale co potem? na pewno po operacji trafil do szpitaliku,tylko co potem...[/QUOTE] Sama nie wiem czy ma szansę na adopcję ze schroniska i czy będzie tam w stanie funkcjonować po zabiegu czy zbierać deklaracje na DT? Aha Pani Teresa Borcz pisała na wątku Volwerina, że jedzie druga gąbka Garamycynowa i czy nie będzie potrzebna dla tego biedaka?