Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Wrtącę swoje 3 grosze. Wszystkie psy jakie przewinęły się w ciągu mojego życia przez mój dom rodzinny i obecny to były przygarniięte psy po przejściach. Jeden z tych psiaków jeszcze w moim domu rodzinnym oknowaty (przezył potem u nas 12 lat) był tak przerażony że sikał ze strachu. Nie można było głośniej się odezwać (nawet nie do niego tylko wogóle) bo sikał i rozpłaszczał się na podłodze. To trwało bardzo długo może ok roku , nie pamiętam już tak dokładnie bo to był 35 lat temu. Powoli powoli doszedł do siebie, ale jak z jajkiem musieliśmy się z nim obchodzić. Nie wiemy co przeszedł. To trwało naprawdę długo. Puśka też ma szansę dojść do siebie. Przecież ona dopiero 2 miesiące jest w DT. Boję się tylko ponieważ zaufała Pani Iwonie, że kolenka zmiana miejsca to byłaby znowu okropna trauma.
  2. Andegawenka też jednorazową z tego co zrozumiałam, na leczenie
  3. [quote name='ageralion']TO JA GWAŁCICIEL!!!!! BUEHEHEHEHEHE (zlowieszczy smiech gwalciciela wydobyl sie z jego zboczonych ust)...[/QUOTE] No nareszcie się doczekałam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ile to się trzeba było nachodzić żeby się wreszcie doczekać. Tylko z Marudką muszę się podzielić ;););)
  4. Justynko jeszcze Kapselek i Andegawenka (kochane cioteczki od bokserka TOTIKA) deklarowały jednorazowe wpłaty po 50 zł
  5. No czekam czekam tylko mokro i zimno, a w krzakach coś szeleści. To ty Marudko?
  6. Witajcie Diego noe wyprowadzony, Dropsik chyba też nie wyprowadzony na sikanie, Ej ciotki ciotki , a z tego co zdążyłam przeczytać to jakies libacje alkoholowe się odbywały. I dlaczego beze mnie :placz::placz::placz:
  7. Pieniądze by wziął, a za chwilę wziąłby nowego psa na łańcuch
  8. Ale mu dobrze staruszkowi na tych piernatach. Raenatko jesteś aniłem :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Kapsel']Dziewczyny, do roboty, trzeba wysyłać pw do dobrych cioteczek a na pewno znajdą się pieniążki dla biedaczka. :loveu: Tu jest tyle dobrych dusz, ze nie zostawią go w potrzebie!!! :):):) Na dobry początek od siebie daję 50 zł. jednorazowo i myślę że zaowocuje to lawiną wpłat dla Tofika! Nie damy mu zginąć o nie! Dziewczyny do dzieła!!!!!! :-x:-x:-x[/QUOTE] Witaj Kapselku :lol::lol::lol: bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Nie było mnie przez dwa dni a tu tyle cioteczek przybyło na wątku. Biorę się za rozsyłanie PW.
  10. cudny i taki chudzieńki. :(:( Nie zapomnijcie o wieczornym sikanku, bo ja będę dopiero w niedzielę. Ale Maruda jest to pewnie zadba o chłopaka:):):
  11. [quote name='jusstyna85']szukamy nadal deklaracji....[/QUOTE] Wysyłam Justynko. Nie będzie mnie do niedzieli.
  12. [quote name='czerda']gąbka wysłana !!![/QUOTE] :calus::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  13. [quote name='andegawenka']Ne, nie mówiłaś:angryy: czekam i czekam:angryy::evil_lol:[/QUOTE] :loveu::loveu::calus::calus::iloveyou::iloveyou::iloveyou: To mówię że Kocham Cioteczko Tylko nie wiem co dalej z Tofikiem :(:( Też myślę, że trzeba zbierać a potem szukać takiego DT który taką opiekę może zapewnić. A czy on może być w schronisku w biurze aż coś znajdziemy?
  14. Gdzie taki DT znaleźć żeby ktoś mu mógł tyle czasu poświęcić:(:(
  15. [quote name='andegawenka']No i znów zgamoniłam, myślałam że pierwsza będę;) 30 zł stałe...[/QUOTE] Poprosimy Justynkę żeby zmieniła kolejność, a co tam mogę być ta druga ;););););) A mówiłam Ci że też cie kocham czy zapomiałam :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. To ja żeby jakoś zacząć deklaruję 10/miesiąc. Jak mi się coś zwolni to dołożę. na razie więcej nie mogę:(:( Kontakt ze schroniskiem ma justyna i kasia Witamy cioteczki od Totika i Diega :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='andegawenka']Myszko czy ja mówiłam że Cię kocham...ne?;):loveu:[/QUOTE] Nie mówiłaś, ale mów i mów choćbyś kłamać miała :multi::multi::multi::multi:
  18. No będę , będę , nie mogę patrzeć jak się zwierzyna męczy niewydojona męczy :lol::lol::lol::lol: a coś tłoku do wyprowadzania nie widzę. Ale do niedzieli mnie nie będzie. Musicie pałeczkę przejąć. Cioteczki kochane zbieramy na DT dla tego biedaka z urwaną łapką :-(:-(:-(:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-co-z-nim-zrobi%C4%87-PRZY-PRZEPE%C5%81NIENIU/page10?p=14770331#post14770331[/url] Jakby komuś zwolnił się kiedyś grosik to niech zapisze wątek.
  19. No to zbieramy na DT. Ma ktoś pomysł na imię, może Tofik?
  20. zanim zdążyłam wpukać to co wyżej to już się harpie na mnie rzuciły ;);););););)
  21. [quote name='Kapsel']Oooooo przepraszam bardzo Myszeńko, ale ja pomagam nie tylko bokserom, ale i również zwykłym kundelkom.:obrazic: Jak chcesz dowodów to zwołam ciotki, które to potwierdzą!!!:roll::loveu:[/QUOTE] Przecież wiem kochany Kapselku. To taki żart miał być:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ciotek na mnie nie napuszczaj bo ja marnej postury, jedna osoba wystarczy :lol::lol::lol: Nie wiem co jest na tych waszych wątkach, ale wytwarzacie wszystkie taką atmosferę, że nie mogę się powstrzymać od zaglądania dla higieny psychicznej :loveu::loveu::loveu::loveu: Tak trzymajcie kochane dziewczyny.:loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='jusstyna85']Justyna ma dzisiaj napisać jak to dokładnie będzie wyglądało, albo może Kaa też będzie wiedziała. Operacja na koszt Schroniska,ale co potem? na pewno po operacji trafil do szpitaliku,tylko co potem...[/QUOTE] Sama nie wiem czy ma szansę na adopcję ze schroniska i czy będzie tam w stanie funkcjonować po zabiegu czy zbierać deklaracje na DT? Aha Pani Teresa Borcz pisała na wątku Volwerina, że jedzie druga gąbka Garamycynowa i czy nie będzie potrzebna dla tego biedaka?
×
×
  • Create New...