Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='diana79']dostałam PW od [B]Kaas1 [/B]:loveu: [I]Jest tak dużo biedaków....serce się kroi...na razie mogę wysłać [B]20 zł co miesiąc,[/B] mam trochę tych deklaracji stałych i gubię się w nich czasem[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] wyślijcie mi numer konta pozdrawiam Kasia [/I] jak będzie konto to wyślijcie jej proszę :lol:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:bardzo dziękujemy to już będzie stałych 135 :multi::multi::multi::multi::multi:
  2. [quote name='diana79']ja też poproszę o nr konta, jest jednorazowa deklaracja od Taks :loveu: 150zł :multi:[/QUOTE] No Kochane cioteczki :loveu::loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/kuss.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] Kaas1 też :loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo dziękujemy:multi::multi::multi:
  3. [quote name='Lucyna']15 PLN miesięcznie deklaruję ... :lol:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:bardzo bardzo bardzo dziękujemy:multi::multi::multi::multi::multi:
  4. ten link nie wchodzi ale telefon jest
  5. [quote name='Kapsel']Kochane potrzebujemy transportu dla staruszka boksia Poznań-Warszawa!!!!!!!!!!!!!!!! Co to się dzieje!!!! :shake::shake::shake:[/QUOTE] Kapselku Viola005 podała takie namiary "Sluchajcie, nowy wujek oferuje transport (Mazowsze - Lodz -Wroclaw - Kielce -Lubelszczyzna - Swietokrzyskie) ,chyba gratis, nie znam wielu szczegolow, podal telefon: tel 781-10-01-76 podaje link do jego postu: [URL="http://www.dogomania.1857...ce-quot/page19"]http://www.dogomania.pl/threads/1857...ce-quot/page19[/URL] Nic tu nie pisze o wielkopolsce, ale może warto się skontaktować
  6. [quote name='Lolalola']melduje sie na watku!! Malenki biedaczek :((( Wplace na razie jednorazowo 15 zl 8 czerwca-wtedy bede w Pl,nie moge wiecej ...........jak wroce z pracy przeczytam wszystko,wkleilam sobie banerek,moze Go ktos jeszcze zobaczy...[/QUOTE] Olu bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Do Ciebie już nawet nie wysyłałam pw bo tyle razy Cię już naciągałam :multi::multi::multi::multi:
  7. A nawet pomijając ślepotę to mało im wszystkim chętnym do rozmnażania tych już rozmnożonych psiaków? Każdego z tych chętnych do rozmnażania obowiązkowo należałoby na wizytę do pobliskiego schronu wysłać.
  8. [quote name='marzenkap']dziekuje za zaproszenie ,mogę wysłac jednorazowo 30zł wiem że to nie wiele poproszę nr konta[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy:multi::multi::multi: Konto wyślemy jak uzbieramy deklaracje :loveu::loveu::loveu: To wcale nie niewiele to bardzo dużo
  9. [quote name='Irminek']Jezu strasznie mu współczuje !! :( Moja mama pracuje q TOZ-ie w szczecinie :D więc mogę pomóc:D Ale jak tu wpłacić datek ??[/QUOTE] Bardzo dziękujemy kochanej :loveu::loveu::loveu:cioteczce. Konto będziemy wysyłać jak uzbieramy deklaracje.:multi::multi::multi:
  10. Piękny chłopak, ale ma raj u Ciebie Owieczko :):):
  11. Tamarko wyglądamy z rana za dobrym domkiem
  12. [quote name='Nes2009']Ej, no tylko nie jeleń. Bo jeleń ma piękne poroże, a Ty chyba nie :diabloti: Ja z Dropsikiem byłam, załatwiliśmy co trzeba możesz sobie posiedzieć. Dziś ja jestem oblatywacz :evil_lol:[/QUOTE] Spóźnione podziękowania :loveu::loveu::loveu::loveu: Wczoraj nie mogłam podziękować bo dogo się buntowało.
  13. Maksiu wychodzimy na szybkie siku i do domku bo znowu żabami rzuca
  14. [quote name='kakadu']moje 10 zl niestety jednorazowe...[/QUOTE] Jakie niestety:lol::lol::lol:, proszę niech nikt się nie tłumaczy. Każdy daje ile może. Każda deklaracja, to kroczek do DT Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='Cajus JB']Osobiście bym Tofika za dużo nie woził. Każdy wet będzie miał swoje zdanie i swoje metody leczenia.I dodatkowo będzie badał pewnie Tofika. Może zadzwonić do jakiegoś specjalisty i po prostu przedstawić sytuację. Można nawet przesłać zdjęcia.[/QUOTE] Też myślę że wozić po kilku to może nie, ale jakaś jedna konsultacja z innym wetem? A doktor Fabisz ten który diagnozował Volwerina, może zgodziłby się na następnego pacjenta. Może rzeczywiście na podstawie dokumentacji? Wczoraj w ogóle nie mogłam maili wysyłać, dogo się zbuntowało.
  16. [quote name='agata51']Nie tuczyć Gasparka! Chudym lżej się żyje!!![/QUOTE] Jak wyniki ma dobre to widocznie taka jego uroda. Żeby tylko z tym wzrokiem się oprawiło i domek się nie rozmyślił
  17. [quote name='andegawenka']O! jakaś wirusówka dalekosiężna netowa...[/QUOTE] Miałam to samo. Walizki dla Diega macie czy pożyczyć?
  18. Witaj Volwerinku, jak kuracja antybiotykowa?
  19. Cioteczki, starszyzna zadecydowała, że jak zbierzemy deklaracje to dopiero będziemy zbierać wpłaty. Wtedy wyślemy nr konta. Jeszcze nie ma decyzji kto będzie zbierał. Jakby któraś z cioteczek była chętna to niech się zgłosi. Słabo mi idzie wysylanie maili z domu bo net mi chodzi jak stary traktor. Nerwicy można dostać.
  20. Dropsiku Ciebie też zabieram na trochę. Ciotkom znowu się odechciało. Znalazły jelenia do wychodzenia i mają z głowy. Skąd ja to znam, zupełnie jak u mnie w domu;);););)
  21. A ja wróciłam z moim suczem, u mnie też zawiewa ale nie pada. Net na razie ani nie zawiewa ani nie pada. W krzakach znowu nikogo nie było. Teraz zapraszam Diega. Jakby co to jesteśmy za krzakami
  22. [quote name='Nes2009']Dropsik nie ma już czym sikać, bo wszystki ciotki nic, tylko latają z nim na sikanko. A ja pójdę z nim na coś twardszego, o![/QUOTE] To poczekaj lecę z Tobą. Zobaczymy czy odrobaczyć nie trzeba. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Zaglądamy zaglądamy i cieszymy się że następny biedak doczeka się lepszego losu :lol::lol::lol:
  24. :loveu::loveu::loveu::loveu: A jeszcze raźniej będzie z dwoma górkami :lol::lol::lol::lol: Idę do domu, a w domu znowu się zabieram za wysyłanie. Wydajność w pracy mi spadła przez dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...