-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aliszcze']tak jest, Aliszcze co miesiąc 10 zł :)[/QUOTE] To jeszcze raz ślicznie dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
wg mnie Kakadu jednorazowa a Aliszcze stała Kapselku kochany wysyłam i wysyłam i wysyłam. Tylko czekam aż mi ktoś ignora wstawi. Miałam rano doła ale trochę mi się humor poprawił jak parę grosików przybyło.:lol::lol::lol: -
Trzymam kciuki z dobry domek z dobrym ludziem
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Mysza2 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Do góry Mopiku -
Witaj Trymerku przystojniaku
-
Witaj Borysku, śliczny z ciebie chłopak. Wskakuj na górę.
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: I ta życzliwość dla całego świata wprost bijąca w oczy :lol::lol::lol:
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Troszkę kasy jest, to teraz konta nie mamy, a wszyscy tak pięknie proszą na pw[/QUOTE] Cioteczki ustalą która zbiera i wszystkim pięknie powysyłają. Jak nie dzisiaj to jutro:):) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Cioteczki jestem na zaproszenia finansowo trochę krucho u mnie, zobaczę co będzie w połowie miesiąca i się odezwę...[/QUOTE] Jak u wszystkich :shake::shake::shake::shake: Ale i tak bardzo dziękujemy za obecność :loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']podnieśc tylko moge Mysza napisalam na pw[/QUOTE] Za podnoszenie też bardzo dziękujemy:):):) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aliszcze']ile w ogóle jest potrzebnych pieniedzy? miałam już nie wchodzić na żadne wątki, miałam już nie patrzeć w te smutne psie oczka......no bo chciałabym wszystkim pomóc, ale na razie dwóm pieskom pomagam...no cóż, temu też pomogę, deklaruję 10 zł, jak będę mogła więcej to bedę przesyłać więcej, ale na razie tylko 10 zł. Podajcie mi numer konta :) mój mąż się załąmię;)[/QUOTE] Bardzo Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Mamy na razie 90 zł stałych deklaracji + trochę jednorazowych. koszt DT to będzie ok 300 zł. Tak że brakuje dużo ale każde 10 zł a nawet 5 zł miesięcznie się bardzo liczy. Justyna wyśle nr konta. Wszyscy mamy ten sam problem, za mało nas i za bidnych a za duzo tych bied :shake::shake::shake: Tym bardziej bardzo Kochanej cioteczce dziękujemy Justyna85 powysyła nr konta jak będzie przy komputerze -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Tereniu dzięki za zaproszenie:) Taka ładna bida, już czasami nie ma sił na te nieszczęścia. Koniecznie potrzebny DT dla Psiaka:) Deklaruję 10 zł/miesięcznie i nr konta proszę:) Pięknie pozdrawiam:)[/QUOTE] Bardzo :multi::multi::multi:dziękujemy :multi::multi::multi: kochanemu :loveu::loveu::loveu::loveu: Wojtusiowi -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cyt maila od IREMOS "Witam, proszę o podanie numeru konta , to przeslę jednorazowo 20zł Iremos" Bardzo bardzo dziękujemy kochanej :loveu::loveu::loveu: cioteczce. :multi::multi::multi::multi::multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']ja sie melduje na zaproszenie, ale na razie nie pomoge finansowo :shake: sama probuje wyskrobac 150 zlotych na kastracje wtorka z jozefowa; przepraszam; 10 zlotych postaram sie wplacic, ale wiecej nie dam rady :-( bardzo prosze o nr rach na pw ale z pelnym adresem bo inaczej nie da rady zrobic przelewu - dziekuje[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy kochanej :loveu::loveu::loveu: cioteczce Justynka wyśle nr konta :multi::multi::multi::multi::multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miła od Gucia']Mysza2 dziękuję za zaproszenie do wątku. Coś pomyślimy. 10 zł od siebie deklaruję na teraz.[/QUOTE] Bardzo bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Humor mi cioteczki kochane poprawiły :multi::multi::multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Trzeba być dobrej myśli że będzie sobie dobrze radził na trzech, skoro nie ma innego wyjścia -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
cyt maila od EVA2406 "Myszko, znam wątek, zaglądam, ale jestem "golusieńka" i kasą wspomóc nie mogę. Jeśli ktoś wystawiłby bazarek mogę przesłać zdjęcia na maila , bo jakieś fanty jeszcze może wyskrobię. Pozdrawiam" Bardzo dziękujemy za chęć pomocy, Będziemy pamiętać przy robieniu bazarku :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za ten domek dla biedaka. Dzisiaj mam nastrój na tortury dla tych wszystkich byłych właścicieli. Jak macie jakiegoś wroga cioteczki to przyślijcie go dzisiaj do mnie :mad::mad::mad::mad: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynka już poprawiła w następnych postach. Upomniałam się o Kapselka kochanego:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Diego zapraszam na poranny spacerek -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Volwerinku -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tofiku pokaż się cioteczkom i proś o deklaracje