Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='andegawenka']No dobrze, a tak właściwie to co tu się mierzy na ten wózek?....zadowolony nie będzie ale może chociaż łapę zagoi...[/QUOTE] No chyba długość, wysokość i szerokość Tofika
  2. Super pomysł z tym wózeczkiem. Co do chodzenia na 3 łapkach to wcześniej już dziewczyny pisały że ze względu na wiek i jamnikowatą budowę może to być nie takie proste. Musimy na razie poczekać na konsultacje tych 3 wetów o których pisała Kasia. To samo dotyczy DT, w zależności od tego co będzie po zabiegu okaże się czy to może być blok i piętro czy musi być domek. Wszystkim bardzo dziękuję za deklaracje i wpłaty. Uzupełnię wszytko później bo dzisiaj mam sajgon w pracy. Jeszcze musimy dozbierać 120 zł stałych deklaracji, ale myślę że damy radę. Jutro mam wolne to jakoś to będzie.
  3. [quote name='Nutusia']Padaczka to chyba najczęstsze powikłanie pourazowe u psów :( Żeby tak jej oprawcy się w piekle smażyli i to na wolnym ogniu![/QUOTE] Będą się smażyć i dobrze im tak. Duszyczko biedna. Jeszcze i to. I skąd brać te domki, które zaakceptują psa z całym dobrodziejstwem inwentarza, a nie uciekną przy pierwszym problemie. Trzymam kciuki żeby to nie była padaczka
  4. Trzymam kciuki za ten domek. Trzeba te domki sprawdzać na wszystkie strony. Zajrzyjcie tu ku przestrodze http://www.dogomania.pl/threads/175937-Bursztyn-wr%C3%B3ci%C5%82-z-adopcji-szukamy-deklaracji-i-miejsca-w-hotelu/page56?p=14800030#post14800030
  5. [quote name='Kapsel']Myszeńko kaska poleciała :multi::multi::multi:[/QUOTE] Bardzo dziękujemy Kapselku kochany:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Konto powysyłane. Tylko Mroowa i Odi mają pełne skrzynki
  7. Witajcie, jestem na zaproszenie Lalalola. Przeczytałam i nóż mi się w kieszeni otworzył. Lucy dla Ciebie wielki szacunek, dla was wszystkich tylko k-wa na co ta nasza cala praca, czas, jak w tym ciemnogrodzie cholernym nikt nic nie rozumie. My tylko objawy leczymy a przyczyna zostaje, ta cholerna ciemnota. Zapisuję wątek. Finansowo na razie nic nie dam rady. Chyba że mi się coś zwolni ze stałych, ale ja w stałych to same nieadopcyje biedy mam:(:( Ja cały czas pytam po co tym s-lom potrzebne te psy, jakiego majątku do cholery pilnują, im większe dziadostwo tym krótszy łańcuch. My dajemy kasę czas serce a te ...... i tak będą rozmnażać następne biedy. Nic mi nie ulżyło:( Cioteczki jak ktoś ma kłopoty z dogo to niech sobie zainstaluje mozilla firefox i przez nią wchodzi. dzisiaj sprawdzone. Wszystko działa na dogo.
  8. zainstalujcie sobie mozilla firefox i wchodźcie przez nią na dogo. wszystko działa
  9. Cioteczki nie wiem co z tym dogo. Jakimś cudem teraz da się pisać nie wiem jak długo. Mamy jeszcze jedną stałą deklarację 15 zł/miesiąc od kochanej cioteczki Ulka 1108. :multi::multi::multi:Baardzo bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna na wysyłać konto ale jeśli dogo też jej tak działa jak mnie to nie wiem czy jej się uda. Wychodzi mi że mamy już 180 zł stałych deklaracji. Już bliżej niż dalej, tylko dogo uniemożliwia dlasze postępy. Maile na pw wogóle mi sie nie wysyłają
  10. [quote name='andegawenka']Cioteczka Vega36 jest na wątku.....Witaj Vega36[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_EZman000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_12.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] wiem że jest ale deklarację przesłała mi na maila :):)
  11. [quote name='magenka1']Tylko od razu poproszę aby napisać za ile, żebym od razu ceny wpisała i będę mogła ruszyć z bazarkiem [email][email protected][/email][/QUOTE] Tak jest :):)
  12. Mamy stałą deklarację od cioteczki Vega36 cyt maila "Czy 10 zł miesięcznie może być? W takim razie podaj proszę numer konta i dane do przelewu, zrobię na koncie przelew zdefiniowany i co miesiąc będę wpłacała." :multi::multi::multi::multi: bardzo bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='magenka1']Cioteczko możesz zrobić zdjęcia płyt i przesłać na meila ja mogę zrobić bazarek,[/QUOTE] Zrobię i wyślę. Bardzo dziękuję :loveu::loveu::loveu:
  14. Otwórz sobie dogo drugi raz. Pomniejsz oba okna tak żeby obydwa były widoczne na ekranie. W jednym otwórz sobie swoją sygnaturę. W drugim czyjkolwiek post w którym jest dany banerek. Przeciągnij benerek do swojej sygnatury. To jeden z wielu sposobów
  15. [quote name='Nes2009']Mysia daleko do mnie nie masz, zapraszam na mizianie, w własnym namiotem. Będzie chociaż z tego pożytek bo w szklarni pielić trzeba...[/QUOTE] A pielić to ja akurat lubię. 1 grządka wyplewiona = 5 minut myziania :):):
  16. Cioteczka Kathrby ofiarowuje płyty na bazarek dla Tofika. Mam je od niej odebrać. Jeszcze nie robiłam bazarku mam nadzieję że jak nie będę umiała czegoś wstawić to dobre dusze mnie wspomogą
  17. [quote name='Nevada']Dziękuję, za zaproszenie :-), deklaruję 20 zł m-cznie na tą biedę kochaną[/QUOTE] Bardzo bardzo bardzo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: dziękujemy w imieniu Tofika :multi::multi::multi::multi::multi:
  18. [quote name='Nes2009']Zrobię wszystko a może i nawet więcej by było wszystko dobrze. Przygotowujemy się całą rodziną na nowych członków. Mamy 4 ręce do miziania i oby nie zabrakło. Ustalamy właśnie karmienie każdego.[/QUOTE] A nie masz tam dla mnie miejsca na moje stare lata.:lol::lol::lol::lol: Aż im zazdroszczę, poduszeczki kocyczki mizianie. też tak chcę;););)
  19. [quote name='Lawinka']Mam to samo, nie wiem co sie dzieje. Jak sie wyloguje i zaloguje to moge jeden post normlanie napisac a pozniej znowu nie moge ;/ Co do Toficzka to moge jednorazowo wplacic 10 zl, jak bedzie nr konta to prosze o mnie pamietac.[/QUOTE] Lawinko Bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ja dzisiaj wysyłam bez problemu ale wczoraj wieczorem cały czas miałam tak jak Ty i Pani Teresa
  20. Cyt od Mc_mother "Dziękuję za zaproszenie na wątek- przecudny psiak! Kurcze, niestety nie mogę na stałe pomóc finansowo- tracę pracę[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Ale mimo wszystko poproszę o numer konta- w przyszłym miesiącu postaram się coś psiakowi wysłać. Pozdrawiam" :multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Powysyłamy wszystkim nr wkrótce
  21. [quote name='Ma6da']za chwilę - jedna z moim podopiecznych Opera zostanie adoptowana wtedy będę mogła przenieść swoją deklarację na Tofika[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jakieś dobre fluidy nad Tofikiem dzisiaj krążą bo tyle wspaniałych cioteczek się odeawało
  22. [quote name='Shania']Tak mi przykro, że nie mogę pomóc:(:(:( Podnoszę tylko, niestety nie dam rady się zdeklarować, ale jak to pomoże, to chociaż 10 zeta wpłacę. Na pw poproszę numer konta[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo dziękujemy konto podamy jak uzbieramy deklaracje:multi::multi::multi::multi:
  23. Też stale tu zaglądam. Jakie to smutne że nie można spodziewać się szczęśliwego zakończenia :(:(
  24. [quote name='Lu_Gosiak']dzieki za zaproszenie:) niestety sama mam pare psow w hotelikach bez kompletu deklaracji, wiec narazie tylko jednorazowo 10zl moge przelac[/QUOTE] :multi::multi::multi:Jednorazowe też są bardzo ważne. Będą na transport leki ...,:loveu::loveu::loveu: Tofik bardzo dziękuje
×
×
  • Create New...