Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Odi']Właśnie wyczyściłam skrzynkę i otrzymałam pw od Myszki. Wpłacę niestety dopiero w poniedziałek.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='IVV']chce wam cos podeslac ,ale potrzebny mi jest email adres do przesylki pieniedzy. prosze o pw ile razem potrzeba na dzien dzisiejszy dla chlopaka[/QUOTE] stałych potrzeba 120. Z tym że jeżeli Tofik będzie miał amputowaną tą łapkę to do DT pojedzie dopiero po zabiegu. W poniedziałek ma mieć kolejną konsultację z innym wetem. Bardzo cioteczce dziękujemy za chęć pomocy :loveu::loveu::loveu::loveu: A Totik zdrową łapinkę podaje :loveu::loveu:
  3. [quote name='Mroowa']Juz skrzynke oproznilam pieniazki przesle w piatek:):)[/QUOTE] Też bardzo bardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu::calus::calus:
  4. [quote name='ela40']szybko myślałam ze dopiero jutro dojdzie[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :calus::calus::loveu::loveu::loveu:
  5. Poczytaj wcześniejsze posty od Reanta5. Parka ma się dobrze, gorzej ma Renatka bo staruszek stawia sie do jej psiaków.
  6. Nikt nie zagląda do Puśki. Pokaż się biedactwo. Może jakaś dobra duszyczka cię wypatrzy
  7. U Volwerinka tak pusto. Nikt nie zagląda. Nie wiem czy to długi weekend czy dogo znowu siada? Gdzie się wszystkie ciotki podziały?
  8. A co tu tak pusto u naszej parki. Wszystkie ciotki powyjeżdżały czy co.
  9. [quote name='Asia_Klero']Uwaga uwaga! W sobote miedzy 12 a13 przyjedzie rodzina z Bytomia oglądać wilka! ładnie go tam zareklamowac:) Przyjadą na spacer ale może się uda?!:)[/QUOTE] Oby się udało, oczywiście o ile to rodzina godna Wilczka:):)
  10. [quote name='beataczl']jutro tez bedzie padało, mnie juz ramiona i kolana lamią, ale Gasparka na szczescie nic nie lamie...[/QUOTE] To bardzo dobrze. No to wychodzimy na krótkie sikanko Gasparku
  11. [quote name='Kapsel']A co dzisiejszej nocy się takiego wydarzyło, co? :razz:[/QUOTE] No właśnie
  12. [quote name='ela40']Poszedl moj przelew 40 zł i 20 zł po 10.06 pójdzie[/QUOTE] Już doszedł. Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Ale mnie poganiacie, musiałm trochę rodziną się zająć DEKLARACJE stałe: [COLOR=Red]wpłynęło [/COLOR] 10 zł Mysza2 [COLOR=Red]wpł 10[/COLOR] 30 zł Andegawenka [COLOR=Red]wpł 30[/COLOR] 20 zł Mroowa 20 zł Odi 10 zł Wojtuś 10 zł Aliszcze [COLOR=Red]wpł 20[/COLOR] 15 zł Lucyna [COLOR=Red]wpł 15[/COLOR] 20 zł Kaas1 [COLOR=Red]wpł 20[/COLOR] 20 zł Nevada 10 zł vega36 [COLOR=Red]wpł 10[/COLOR] 15 zł Ulka 1108 10 zł Germaine 10 zł Li1 20 zł Maja602 60 zł Elcia 280 zł razem [COLOR=Red]wpł 105[/COLOR] JEDNORAZOWE: [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] 20 zł Ilon_n [COLOR=Red]wpl 20[/COLOR] 50 zł Kapsel [COLOR=Red]wpł 50[/COLOR] 20 zł Iremos [COLOR=Red]wpł 20[/COLOR] 10 zł Miła od Gucia 10 zł Kakadu [COLOR=Red]wpł 10[/COLOR] 15 zł Lolalola 30 zł Marzenkap 150 zł Taks [COLOR=Red]wpł 150[/COLOR] 10 zł Lu-Gosiak 10 zł Shania coś...Kaczadupka 60 zł Ela40 (3 mies. po 20 zł) [COLOR=Red]wpł 40[/COLOR] 10 zł lawinka coś...Mc_Mother coś Magda coś IVV Ma6da jak wyadoptuje swojego podopiecznego (być może stała) miesiek89 [COLOR=Red]wpł 20[/COLOR] aimez_moi wpł [COLOR=Red]15[/COLOR] razem [COLOR=Red]wpł 325[/COLOR] dziękujemy Jeśli kogoś pominęłam to bardzo proszę o sprostowanie
  14. [quote name='marzenkap']pieniązki wysłane, wiem że to nie duzo ale narazie nie dam rady wiecej trzymam kciuki za małego[/QUOTE] Bardzo dziękujemy Marzenko :loveu::loveu::loveu::iloveyou::iloveyou:
  15. [quote name='andegawenka']Alu to bardzo trudne pytanie:-( Mysza jeśli można oddziel wpłaty jednorazowe od stałych. Zobaczysz, przyda Ci się.Nie wymądrzam się tylko widziałam na innych wątkach[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_EZman000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_10.gif[/IMG][/URL]Cioteczki Kocham Was:loveu:[/QUOTE] Nie wymądrzasz się. Zawsze chętnie słucham mądrzejszych. Wklepię porządniej wieczorem w domu bo mam sajgon w pracy i tak na szybko tylko. Ja też was kocham, wieczorem ruszam na nowo kaskę ściągać bo brakuje 120 zł stałych
  16. Wpłynęło: 15 - Lucyna 30 - Andegawenka 10 - Vega36 20 - Kaas1 50 - Kapsel 10 - Mysza2 Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='andegawenka']Witaj[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_EZman000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL]>pozwolą ? nakazują;)[/QUOTE] Nakazują po groźbą sankcji ;);););) Już wysyłam
  18. [quote name='Aliszcze']Włąśnie przelałam pieniądze, może dziś jeszcze dojdą, wpłaciłam 20 zł. Tak mi żal biednego Tofika, takie mądre oczka, musi być bardzo puszysty, miły w dotyku. Ech, zasłużył na fajny domek.[/QUOTE] Bardzo Dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Wpłynęło 150,00 zł od TAKS. Bardzo dziękujemy
  20. [quote name='anita_happy']co tam u BURSZTYNA.... wiecie ..tak sobie mysle, ze te panie nie wywiązały sie z umowy adopcyjnej.. mogłybyscie je pociagac troche...i odszkodowanie dla bursztyna wybegocjowac[/QUOTE] Z tego co doczytałam to umowa chyba miała być podpisana dopiero po tej wizycie. Podłe czarownice tyle pracy dziewczyn zmarnowały. Będę rozsyłać wątek w miarę możliwości, bo teraz zbieram na taką biedę z urwaną łapinką
  21. Bidulek mały. Tyle tych bied , walka z wiatrakami. A ten poycholek mimo calego cierpienia taki dobry i ufny. Wszystkie nasze dywagacje o protezie, wózku są dobre ale pod warunkiem że Tofik miałby tego swojego dobrego ludzia, który chciałby z nim pracować, socjalizować go , poświęcić mu dużo czasu. W DT gdzie na ogół jest kilka psów nikt nie ma aż tyle czasu. Może znajdzie się jakiś dobry ludź. On jest taki słodziak.
  22. [quote name='adkaaaaa5']i my też pomożemy!! dziewczyny czy Wy nie macie problemow z odpisywaniem na dogo? Ja musze 100 razy probowac zanim uda sie odpisac, w ogole kursor nie chce działać w polu do pisania... " nie moge kliknac " na pole... nie wiem co jest ;/;/[/QUOTE] Cioteczki zainstalujcie sobie Mozilla Firefox i wchodźcie na neta przez to. Eszystko działa. Wczoraj ktoś mi doradził
  23. [quote name='Nes2009']Mam propozycję. 1 grządka =10 minut miziania + usługi fryzjerskie :roll:[/QUOTE] Wczoraj miałam kłopoty z komunikacją ale dzisiaj odpowiem: po prostu bosko, normalnie SPA. Już sprawdzałam na mapie. Nie znasz dnia ani godziny ;);););););) Nie bój się , żartowałam:loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...