Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='zachary']Ja deklaruję 30 zł miesięcznie i w miarę możliwości i potrzeb pomogę ad hoc.Dajcie namiary do wpłaty.Od razu uprzedzam,że będę płacić około 1 dnia miesiąca, raczej po.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi:
  2. [quote name='WIGA']Słuchajcie,kochane cioteczki,jeśli najwiekszym problemem z tą gąbką jest kasa,to może ja tą swoją deklarację 8-miesięczną wpłacę jednorazowo?coś pokombinuję,i w czerwcu bym wpłaciła 400?[/QUOTE] Kochana cioteczka.:loveu::loveu::loveu: Ale mamy jeszcze trochę czasu, mam nadzieję, że uda się coś znaleźć taniej. Wiele osób obiecało mi podowiadywać się również po swoich znajomych. Szkoda takiej kasy bo za to miesiąc DT + jedzenie można zapewnić :)
  3. Nic na razie, jutro mają mi dać odpowiedź jeszcze z dwóch źródeł:(:(
  4. [quote name='Kaas1']Widzę, ze Wam jest naprawdę ciężko, ale niestety mogę zadeklarować co najwyżej 20 zł/mc. Mam już troszkę tych biedaków......prześlijcie numer konta[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo Bardzo dziękujemy, to wcale nie jest "tylko" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna wyśle nr konta
  5. [quote name='daśka']ok skończyłam właśnie rozmawiać z lekarzem i on w lecznicy takiej gąbki nie posiada,natomiast zaciekawiło go co się dzieje,że potrzebna jest akurat taka gąbka garamycynowa? Może podaj jakieś szczegóły,a znajdziemy inne rozwiązanie,bo z tą gąbeczką to raczej łatwo nie będzie:-( To link do opisu tego co Volwerin będzie miał robione http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-deklaracje-uzbierane-dzi%C4%99kujemy?p=14751644&viewfull=1#post14751644 Podobno taka gąbka bardzo zmniejsza ryzyko infekcji po operacji. Bardzo dziękuję za chęć pomocy. Nie będzie łatwo bo to jest na tyle drogie że ciężko o przeterminowane
  6. To mamy imię Mania? Ładnie. Śliczne Fotki. Gdyby nas Aleksandra :loveu::loveu::loveu::loveu: nie poratowała to nie wiem co by było:( Wysyłam wysyłam i nic. Tyle innych biedaków w gorszej sytuacji przez tą powódź. Nie wiem jak my coś uzbieramy:(:(:(
  7. [quote name='andegawenka']Rozumiem, pytałam bo jestem stałą pacjentką stomatologa i myslałam że jak poproszą to mi troche dadzą. Za taką kasę to chyba trudno o przeterminowanie. Takie coś pchali mi 3 miesiące temu, a teraz zakładają na chirurgii den. mojej koleżance. Takie pakuły z antybiotykiem. Fuj okropnie nie smakują[/QUOTE] Co całe szczęście że Volwerinowi do pyszczka nie będą tego pchać tylko do łapki :):)
  8. [quote name='Kapsel']Popytam się bardzo intensywnie.... już zresztą zaczęłam, ale jak na razie pudło, ale staram się działać nadal... z tym, że Wy też szukajcie bo różnie to może być![/QUOTE] Bardzo dziękujemy kochany kapselku. Jasne że też szukamy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='andegawenka']Mysza co to ta gąbka, nigdzie indziej nie ma?[/QUOTE] To gąbka nasączona antybiotykiem podobno bardzo skuteczna w leczeniu ran pooperacyjnych. Podobno nowa kosztuje 450,00 zł. Chcemy znaleźć taką lekko przeterminowaną żeby było taniej albo gratis, bo jak to uzbierać [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-deklaracje-uzbierane-dzi%C4%99kujemy?p=14751644&viewfull=1#post14751644"]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-deklaracje-uzbierane-dzi%C4%99kujemy?p=14751644&viewfull=1#post14751644[/URL] Pod tym linkiem jest to co wet powiedział Kasi [url]http://www.medsport.pl/ortopedia/archiwum04/podyplomowe-5.htm[/url] a pod tym artykuł o tej gąbce
  10. Kapselku, nie byłoby za późno:):) Volwerin na razie będzie jeszcze leczony antybiotykami i jeszcze nie jest znany dokładny terimn operacji Powiedz, że możesz załątwić :loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Jestem na zaproszenie dogo007. Zapisuję
  12. [quote name='andegawenka']Ne, nie prawda bo tu taki fajny nakrywacz butelki stale jest:lol::lol::lol:[/QUOTE] Nic dodać nic ująć. Cioteczki w moim podpisie jest prośba o gąbkę gamarycynową. Popytajcie gdyby ktoś miał znajomego chirurga albo stoamtologa
  13. Też tak myślę. Mój wet będzie dopiero od 12, to zapytam w sprawie tej gąbki
  14. To zapraszam Dropsika na spacer. Jak ktoś ma ochotę z nami to zabierzemy:) Tylko wszyscy mają być ubrani. Żadnego zgorszenia siać nie będziemy:) Ale mi się zrymowało:), może ja ogłoszenia wierszem zacznę pisać:)
  15. Chroń Gasparka Boże przed takim domem. Co za ciemnogród. Jeszcze im mało tych już rozmnożonych:( Niech wejdą na dogo.
  16. Pokazujemy się Gasparku i wyglądamy za dobrym ludziem dla ciebie
  17. Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
  18. Cioteczki pilnie potrzebna gąbka garamycynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
  19. Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
  20. Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
  21. Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
  22. Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
×
×
  • Create New...