-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Ja deklaruję 30 zł miesięcznie i w miarę możliwości i potrzeb pomogę ad hoc.Dajcie namiary do wpłaty.Od razu uprzedzam,że będę płacić około 1 dnia miesiąca, raczej po.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='WIGA']Słuchajcie,kochane cioteczki,jeśli najwiekszym problemem z tą gąbką jest kasa,to może ja tą swoją deklarację 8-miesięczną wpłacę jednorazowo?coś pokombinuję,i w czerwcu bym wpłaciła 400?[/QUOTE] Kochana cioteczka.:loveu::loveu::loveu: Ale mamy jeszcze trochę czasu, mam nadzieję, że uda się coś znaleźć taniej. Wiele osób obiecało mi podowiadywać się również po swoich znajomych. Szkoda takiej kasy bo za to miesiąc DT + jedzenie można zapewnić :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nic na razie, jutro mają mi dać odpowiedź jeszcze z dwóch źródeł:(:( -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaas1']Widzę, ze Wam jest naprawdę ciężko, ale niestety mogę zadeklarować co najwyżej 20 zł/mc. Mam już troszkę tych biedaków......prześlijcie numer konta[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo Bardzo dziękujemy, to wcale nie jest "tylko" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna wyśle nr konta -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja też na razie nic:( -
[quote name='daśka']ok skończyłam właśnie rozmawiać z lekarzem i on w lecznicy takiej gąbki nie posiada,natomiast zaciekawiło go co się dzieje,że potrzebna jest akurat taka gąbka garamycynowa? Może podaj jakieś szczegóły,a znajdziemy inne rozwiązanie,bo z tą gąbeczką to raczej łatwo nie będzie:-( To link do opisu tego co Volwerin będzie miał robione http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-deklaracje-uzbierane-dzi%C4%99kujemy?p=14751644&viewfull=1#post14751644 Podobno taka gąbka bardzo zmniejsza ryzyko infekcji po operacji. Bardzo dziękuję za chęć pomocy. Nie będzie łatwo bo to jest na tyle drogie że ciężko o przeterminowane
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To mamy imię Mania? Ładnie. Śliczne Fotki. Gdyby nas Aleksandra :loveu::loveu::loveu::loveu: nie poratowała to nie wiem co by było:( Wysyłam wysyłam i nic. Tyle innych biedaków w gorszej sytuacji przez tą powódź. Nie wiem jak my coś uzbieramy:(:(:( -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Rozumiem, pytałam bo jestem stałą pacjentką stomatologa i myslałam że jak poproszą to mi troche dadzą. Za taką kasę to chyba trudno o przeterminowanie. Takie coś pchali mi 3 miesiące temu, a teraz zakładają na chirurgii den. mojej koleżance. Takie pakuły z antybiotykiem. Fuj okropnie nie smakują[/QUOTE] Co całe szczęście że Volwerinowi do pyszczka nie będą tego pchać tylko do łapki :):) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Popytam się bardzo intensywnie.... już zresztą zaczęłam, ale jak na razie pudło, ale staram się działać nadal... z tym, że Wy też szukajcie bo różnie to może być![/QUOTE] Bardzo dziękujemy kochany kapselku. Jasne że też szukamy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Mysza co to ta gąbka, nigdzie indziej nie ma?[/QUOTE] To gąbka nasączona antybiotykiem podobno bardzo skuteczna w leczeniu ran pooperacyjnych. Podobno nowa kosztuje 450,00 zł. Chcemy znaleźć taką lekko przeterminowaną żeby było taniej albo gratis, bo jak to uzbierać [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-deklaracje-uzbierane-dzi%C4%99kujemy?p=14751644&viewfull=1#post14751644"]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-deklaracje-uzbierane-dzi%C4%99kujemy?p=14751644&viewfull=1#post14751644[/URL] Pod tym linkiem jest to co wet powiedział Kasi [url]http://www.medsport.pl/ortopedia/archiwum04/podyplomowe-5.htm[/url] a pod tym artykuł o tej gąbce -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kapselku, nie byłoby za późno:):) Volwerin na razie będzie jeszcze leczony antybiotykami i jeszcze nie jest znany dokładny terimn operacji Powiedz, że możesz załątwić :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Mysza2 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie dogo007. Zapisuję -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Ne, nie prawda bo tu taki fajny nakrywacz butelki stale jest:lol::lol::lol:[/QUOTE] Nic dodać nic ująć. Cioteczki w moim podpisie jest prośba o gąbkę gamarycynową. Popytajcie gdyby ktoś miał znajomego chirurga albo stoamtologa -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę. Mój wet będzie dopiero od 12, to zapytam w sprawie tej gąbki -
Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pilnie potrzebna gąbka garamycynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł) -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)