-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']zapisuję wątek .. postaram się ściągnąć parę osób ..[/QUOTE] Bardzo Bardzo Dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko wyślij nr konta do Linssi cyt maila "Hej! Zgodnie z obietnica chcialabym przelac wam pare groszy. Poprosze o dane do przelewu [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Pozdrawiam" -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Kapsel tam gdzie Ty tam pogodnie i ciepło. Jak to robisz?:multi:Właśnie wróciłam z watku pieska tragedia , ból.... i kłótnia.:shake:[/QUOTE] piszesz o tym biedaku z urwaną łapką? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-co-z-nim-zrobi%C4%87-PRZY-PRZEPE%C5%81NIENIU/page7?p=14768286#post14768286[/url] No właśnie. Już nawet nie chcę tam dopisywać żeby dać spokój kłótniom bo to tylko wydłuży całą niepotrzebną dyskusję. Przepraszam za tego offa, ale cały czas myślę co z biedakiem dalej zrobić. Przepraszam że na Diegowym wątku, ale tu Cioteczek tak sympatycznie jest:):) -
Wypatrujemy za dobrym ludziem Borysku :)
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Przelew poszedł.... ale ja przypominam, że w zasadzie pomagam goldenom w potrzebie.... Mam to w podpisie :eviltong::evil_lol:. Jesteście wstrętne baby-naciągaczki:lol:. A gdzie to machanie ogona? Przecież boksie ogonka nie mają :).[/QUOTE] Zgadzam się Goldenku. Okropne naciągaczki. Ja też nie pomagam bokserom tylko najczęściej takim biedom, które do żadnej rasy nawet nie mogą się przyznać. :):):) Pieniążki poszły -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
no rzeczywiście, matoł ze mnie zaraz puszczę pieniązki -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się duszko i wyglądamy za dobrym ludziem -
Zaglądam do Trmerka i trzymam kciuki żeby domek stały się znalazł. Ogromny szacunek dla was wszystkich cioteczki.
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kasiu a jak się miewa Volwerin teraz ? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Cioteczki , na kogo mam przelać pieniądze? -
[quote name='Ingrid44']Jak on tak sam przychodzi do zakrapiania wiec moze widzi poprawe . Madrosc psow ciagle mnie zaskakuje.:)[/QUOTE] Szkoda że ludziom (niektórym) trochę tej mądrości nie odstąpią. Mniej byłoby takich wątków. Czy ta Pani zainteresowana Gasparem dalej deklaruje chęć adopcji jeśli wzrok się Poprawi?
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']To czekamy na zabieg i co dalej?:shake:[/QUOTE] Nie wiem, Bardzo ciężko będzie o DS, na DT konieczne byłyby stałe deklaracje. Z tego co zrozumiałam to zabieg byłby na koszt schronska? I czas po zabiegu też mógłby być w schronisku? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Moja koleżanka ma sunię z amputowaną przednią łapą. Mieszka na 2 piętrze w bloku, a sunia sobie dobrze radzi po schodach. Sama schodzi i wchodzi. Rozsyłam caly czas wątek. To już ok 2 lat od tej amputacji. -
zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL]
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL] -
zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL]
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/URL] -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawałek-tylnej-łapki-niesamowity-ból-co-z-nim-zrobić-PRZY-PRZEPEŁNIENIU/page5[/url]