Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. ciotki tęsknią za Gapiorem który dom odnalazł w porę ale czeka już w kolejce inna psina biedna wielce
  2. [quote name='Nes2009']I tak bym miała noc z głowy. Właśnie zrobiłam herbatę i czekam na Ciągniętych i na Ciągających. Bardzo się denerwuję i cały czas latam do okna. Z nerwów dostałam gorączki. Jak dotrą pewnie przejdzie. I nie mogę się nadziwić, ostatnie sikanko i kupkanko przed domem. Ostatnia prosta i duuuup.[/QUOTE] Ty nie lataj do tego okna bo jeszcze im zejdzie. W sumie dobrze że pojechałaś ze swoim TZ. Wyobrażam sobie co byś przeżywała - jeśli tam nie ma zasięgu gdzie oni stoją - jakbyś była cały czas w domu i nie wiedziała co się dzieje:shake::shake::shake: Ale nam wrażeń dostarczacie. I po co komu telewizja;););) Nes jakbyś była panisko i miała nówkę mercedesa to by dojechał, a jak Ty w psie biedy inwestujesz to tak masz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Kapsel']Są 60 km od Pawła :-([/QUOTE] O matko to Nes ma noc z głowy.
  4. A twój TZ z psami już w domu czy jeszcze czekasz?
  5. Nawet nie chcę myśleć , mojego TZ też nie ma. Wraca w niedzielę. Pozostałaby pomoc drogowa i składka. Trzymam kciuki żeby się odnaleźli i dojechali. Faceci jednak są niezbędni:). Ja nienawidzę jeździć po nocy bo wyobraźnia mi pracuje, co zrobię sama po nocy na drodze jakby co. Biedna Nes tak się cieszyła a tu takie klocki
  6. [quote name='Kapsel']Faro jedzie z pomocą !!!!!!! Kurcze normalnie szok!!!![/QUOTE] Dzieki Kapselku :loveu::loveu::loveu: to na pewno ty to zorganizowałaś
  7. kurcze ciotki ma ktoś telefon do Nes bo nie usnę jak nie będę pewna że sobie poradzili
  8. [quote name='Tia']Przepraszam! Potrzebuję osoby do przeprowadzenia wizyty przed-adopcyjnej w miejscowości Łochów to jest koło Warszawą, okolice Wyszkowa. Może jest ktoś z okolic kto mógłby przeprowadzić tą wizytę dla suczki owczarka Wiki, która jest z Trzcianki z województwa Wielkopolskiego? Tu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186196-3-WYCHUDZONE-SZCZENIAKI-potrzebny-transport-do-DS-i-spr.-domu!-potrzebna-karma-i-DS[/url][/QUOTE] zajrzyj tutaj [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=15[/URL]
  9. taki mam nr z internetu 605-85-85-85 pomoc drogowa holowanie itd dzwoń powiedz gdzie stociie i ile chcą inny nr 501-187-877 też dzwoń Ja mogę dzwonić tylko nie wiem skąd dokąd holować i jaki samochód Jak mi napiszesz to mogę dzwonić i pytać To są pomoce drogowe z Krakowa bo to chyba najbliżej
  10. No to się złożymy na wątku na tą pomoc drogową, myślę że nikt nie odmówi , ciotki odzywajcie się szybko i myślcie też
  11. Widzę że Kaa jest przy komputerze bo pisała na wątku Volwerina to moze i o Tofiku coś nam napisze. czekamy na wiadomości.
  12. [quote name='IVV']Mysza ,a jak twoja sunia? pila cos dzis?[/QUOTE] Dzięki za troskę. Nawet dzisiaj wieczorem zjadła trochę ryżu z kurczakiem i jarzynami. Dzisiaj wieczorem jest o niebo lepsza bo rano też ją szarpały torsje, a ja musiałam iśc do pracy i ją zostawić. Nawet kołami do góry już się wyłożyła na trochę, trochę pije i chętna jest do głaskania. Wczoraj wyraźnie unikała dotyku, to chyba od gorączki. Byłam u weta na kolejnym zastrzyku. Widać że leki zaczęły działać. Mam nadzieję że idzie ku lepszemu.
  13. Rany boskie Nes nie masz tam jakiś sąsiadów z linką. Ja nie mam znajomych w tej okolicy. Myślę jak Ci pomóc. Najwyżej pomoc drogową mogę ściągnć.
  14. [quote name='ala123']Nie było żadnych telefonów w sprawie domku dla Pilota... jutro wpłacę Funi swoją deklarację comiesieczną na hotelowanie[/QUOTE] Jak to możliwe żeby nikt nie wypatrzył takiego przystojniaka.
  15. [quote name='kaa']Przez 2 dni byłam bez internetu, :( Volwerin dostał kolejną dawkę antybiotyków, ma wybrać drugie opakowanie , teraz się te leki prawie równocześnie skończą , mam nadzieję że na tym się leczenie przedoperacyjne skończy i będzie ustalony ten termin operacji. :)[/QUOTE] Witaj Kasiu, brakowało nam Ciebie i wiadomości o Volwerinie i o Tofiku. A jak się Volwerin ma tak ogólnie?
  16. No witajcie Diegowe Cioteczki. I nic żadnych wiadomości. Nes pewnie ma urwanie głowy, jak ogarnie psiury to padnie z nimi na podusię. No i mokrego Diega na sikanko nie wyprowadzimy, bo się biedak przeziębi. Nes prosimy napisz nam coś bo mnie pokręci. Ja też podejrzewałam że Nes jedzie bo to niemożliwe żeby przez cały dzień oczekiwania nie odezwała się.
  17. [quote name='Bjuta']Gaspar dziękuje za komplementy! Z natury jest raczej skromny... I trochę się peszy zachwytami![/QUOTE] Niech się nie peszy chłopaczyna, tylko odzyskuje wzrok i zasuwa do domku.
  18. [quote name='Mroowa']Zgodnie z umową przelew już zasówa do Toffika:)[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Mróweczko jednak mam sklerozę :):)
  19. [quote name='Shania']Ja wpłacę tylko niech kasa wpadnie na konto...porażka dom ma stały dla dt mojego ale jakiś niepewny koszmar....:-(:-(:-([/QUOTE] Tofik pięknie dziekuje :loveu::loveu::loveu::loveu: Jak niepewny to może lepiej się wstrzymać?
  20. Jestem na zaproszenie Katarzyna09. Zapisuję, potem poczytam :)
  21. [quote name='hesia']A ta pani nie moze, czy nie chce go zatrzymac? Przeciez ktos odziedziczyl ta posesje (rozumiem, ze gospodarstwo, skoro byla tam stodola). Chyba nie wszystko sie spalilo, skoro pani poszuka papierow. Moze przetrzyma go chociaz czasowo, dopoki nie znajdziemy czegos lepszego, a karme dostarczymy. Prosze, spytaj.[/QUOTE] Jakby to byli ludzie których to cokolwiek obchodzi to by go przygarnęli i szukali domu a jak nie mogą to przynajamniej do schroniska by zawieźli. Z tego co dziewczyny piszą to obawiam się że nie ma tu partnera do rozmowy.
  22. Cioteczki pytałam na kilku wątkach mazowieckich i taki link mi dali. http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=15 Może to pomoże. Evanka jest z okolic Sochaczewa napisłam do niej na pw. Może się do was odezwie
  23. Dzięki wielkie, całe życie człowiek się uczy:):):
  24. Witajcie przepraszam za offa ale czy jest na wątku jakaś cioteczka z Sochaczewa. Dziewczyny ze śląska szukają cioteczki do sprawdzenia domu dla tego biedaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184227-Mia%C5%82-by%C4%87-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-prze%C5%BCy%C5%82-piek%C5%82o-w-quot-kochaj%C4%85cym-quot-domu!-POM%C3%93%C5%BBCIE-POSZ%C4%98!/page53?p=14814753#post14814753[/url]
×
×
  • Create New...