-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
[quote name='Bjuta']Pani Daśka adoptowała u nas bardzo fajne, ale schorowane suczysko - i pofatygowała się po odbiór (wtedy Dramy teraz psa - Daśki) znad morza do ... Zabrza. (Tu jest wątek - tego rudego szkieletu http://www.dogomania.pl/threads/180780-DRAMA-dramatycznie-chuda-kochana-przytulanka-szuka-domu-zanim-zniknie?p=14195658#post14195658 - ze zdjęciami znad morza - więc mnie tam nie dziwi, że Daśka (pani) tu takie cuda wyprawia! Dobra kobitka musi być! ;)) Tu w ogóle są cale stada dobrych kobitek, buziaki dla Pani Daśki:):)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-( A wet nie wie gdzie szukać takich protez? Ja popytam. W internecie z tego co patrzyłam to tylko jakieś bzdety na zasadzie sensacji. Mój wet mówił że odradza protezę i że konia z rzędem temu co psa nauczy z niej korzystać. Bedę w każdym razie pytać i szukać.:-(:-(:-( Justynko, a oglądalo go tych 3 chirurgów czy nie? -
Do góry Maxiu zbieraj pieniążki na DT i daj się złapać cioteczkom
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz poczytałam co u Ciebie Nes. Nie za wesołe wiadomości. Może się ta pani mimo wszystko zdecyduje, nie chcę krakać, ale jak kogoś odstrasza chory pies to to za dobrze nie rokuje, a jak weźmie zdrowego i pies zachoruje to co? Do schronu albo do lasu. Co za ludzie. Z tego co piszesz to nie może u Ciebie zostać. Może póki co szukać innego DT. Dobrze że chociaż Diego to nie agresor. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabela1234']Przelewam 30 zł na malutką :)[/QUOTE] :multi::multi::multi:Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Bardzo mi przykro ale ja nie mam dziś żadnych wiadomości o Tofiku, nie byłam w schronisku, trzeba poczekać aż się Justyna - wolontariat wypowie na ten temat .[/QUOTE] Dzięki Kasiu:) , no to czekamy cierpliwie:) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kielaczka']Wyślijcie mi proszę pw z numerem konta. Chciałabym wpłacić zadeklarowaną kwotę...[/QUOTE] Już wysłane. Mam nadzieję że doczekamy się dzisiaj na jakieś wiadomości o Tofiku. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka'][COLOR=Green][B]Post drugi juz jest twój. O zmiany postów się pisze do moderatora. [/B][/COLOR][/QUOTE] Dziękuję bardzo. Aktualne rozliczenia będą zawsze w 2 poście -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']jeśli chcesz,to możesz przejąć 1. lub 2. post...dla mnie to żaden problem...[/QUOTE] Może drugi ale jak to się robi? -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko przelałam 20 zł na ogłoszenie dla kajtka (przelew jest na 40 ale 20 z tego to stała na Puśkę a 20 na Kajtka) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
20 zł przelane -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło dzisiaj: 20 Lawinka 20 Odi 60 Nasze Bassety Bardzo dziękujemy, Aktualne rozliczenie na str 49 post nr 481, Nie mogę wstawić na pierwszej stronie bo to post Justyny a nie chcę co chwilę wklejać na nowo bo to niepotrzebnie wydłuża wątek. Na razie będę aktualizować na str 49. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kathrby']Już niedługo Mysza2 wystawi bazarek na rzecz Kajtka, a ja tymczasem jedynie dźwigam![/QUOTE] kasiu może mnie skleroza zżera ale z tego co pamiętam to na wątku Tofika chyba pisałaś o wystawieniu tego bazarku. Nie upieram się tylko napisz mi jaka jest Twoja decyzja na którego psiaczka ma być ten bazarek (szkoda czasu żebym się przez oba wątki przekopywała) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miła od Gucia']Miłośnicy Bassetów forum Nasze Bassety - zadeklarowało jednorazową wpłatę na pomoc dla psiuńka. W poniedziałek wyślę pieniążki w imieniu forum - 60 zł. Czy mam słać na to samo konto, na które już wpłacałam. Trzymamy kciuki za Was, za wszystko co robicie, żeby ratować psinę i znaleźć domek.[/QUOTE] Tofik Bardzo dziękuje Miłośnikom Bassetów :loveu::loveu::loveu::loveu: i zdrową łapę podaje. Nr konta ten sam -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
O biedulo, to masz tam nieźle, z każdym dniem będzie łatwiej, podleczysz psiury , ustawisz ale na razie to lekko nie masz. :shake::shake::shake: No i jakieś 5% czasu to jednak poświęć Trufelkowi ;);), bo gdzie drugiego takiego znajdziesz. Proponuję jednak większe wyro, żeby rozkład pożycia nie nastąpił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Goya to twój stały pies czy też tymczas? -
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabela1234']Matko oglądam i oczom nie wierzę biedna sunia trzeba szybko dobrego wete Dajcie znać ile będzie kosztować diagnostyka dokładam się :( Mysza2 pisz do mnie jak coś na PW[/QUOTE] Będę pisać Izabelko i życzyć wszystkim wygranej w totka:(:(:( -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Z taką pewną nieśmiałością chciałam zapytać, czy mogę wyprowadzić Diegusia na sikanko? Mogę iść w towarzystwie ewentualnie:lol::lol::lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Ja już pisałam o tym, Kajtek jest sporym obciążeniem dla Renatki i sam nawet się męczy...89 zł to znowu nie tak sporo,a może znalazłby dom..' przy okazji sunia w strasznym stanie :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/187016-GO%C5%81A-prawie-%C5%82ysa-ma%C5%82a-sunia-WYCIE%C5%83CZONA-zabiedzona-dzieko-quot-kochaj%C4%85cego-quot-cz%C5%82owieka[/url][/QUOTE] Może się złożymy na to ogłoszenie 9 ciotek po 10 zł albo 18 po 5 zł i byłoby. Na mnie możecie liczyć w tej składce. Justyna błagam, boję się wchodzic na Twoje watki -
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
O matko Justyna, ja się naprawdę już boję wchodzić na te Twoje wątki. Zapisuję. Jeszcze tych ostatnich Twoich bied nie zabezpieczyliśmy do końca, a następnych przybywa. Skąd na to brać. Ja się cholera chyba za politykę wezmę, bo dopóki takie s ......y które powodują te nieszczęścia chodzą bezkarnie to nic się nie zmieni. My tylko skutki usiłujemy leczyć. Jak wszystkie ciotki na dogo sklonujemy to też jeszcze będzie mało żeby to finansowo ogarnąć. No nóż mi się w kieszeni otwiera. Justyna spróbuj wchodzić na dogo przez Mozilla Firefox. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Dobre:lol::lol::lol:. Trufelku nie martw się. Może ty też się zarazisz. Tylko kto wtedy będzie spał z boksiami, a kto na wygnaniu. Losowanie zostaje. Albo zakup większego wyra :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko spróbuj wchodzić na dogo przez Mozilla Firefox -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Cieszę się że wszyscy na miejscu i w dobrej formie. Mordki cudne, można się zakochać, nie masz Nes schiza. Życzę całej powiększonej rodzince dużo dobrego. Powodzenia Nes w ustawianiu tych ADHdowców. Nie daj sobie na główkę wejść. Ale ty laska Nes jesteś :lol::lol::lol: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To czekamy do poniedziałku na to co weci powiedzą. Moich pytałam protezę odradzają, mówią że to graniczyloby z cudem żeby chcial na niej chodzić. Radzą amputację, ale to takie diagnozy na odległość. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To przynajmniej dobre widomośći. Tyle cioteczek o niego zadbał to niech chłopak się leczy i szykuje do zabiegu i do nowego życia -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Pewnie psiaki jej nie dadzą pospać za długo. Dobrze że wszystko się dobrze skończyło.