Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. To może taki tekst "Witaj, Bardzo prosimy o najmniejsze nawet, jednorazowe wpłaty na ogloszenie w "Dzienniku Zachodnim" dla staruszka Kajtka wyciągniętego ze schronu. Przebywa obecnie w DT, ale nie może tam pozostać bo nie dogaduje się z innymi psami. Szczegóły na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-Potrzebne-Deklaracje-i-Wp%C5%82aty/page57?p=14842914#post14842914[/url] Bardzo prosimy pomóżcie."
  2. [quote name='Nes2009']Mysia w tym okienku co piszesz post to kliknij 7 ikonke. Takie okno. I wklejasz zdjęcie:)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:wielkie dzięki:multi::multi::multi:działa
  3. [quote name='demi']przepraszam, ze tak troche od tematu odbijam, ale psiak juz po operacji? w schronisku dalej? nie mam czasu czytac az 50 stron... dlatego bardzo prosze o odpowiedz[/QUOTE] Tofik nie miał operacji i dalej nie ma decyzji co z nim dalej. Ogólnie jest w złej kondycji i wet uważa że nie da rady na 3 łapach. Nie wiadomo co robić.
  4. Z tego co prześledziłam w postach to mamy 55 zł na ogłoszenie, a kosztuje 89 zł. Ale cioteczki chyba coś dorzucą mam nadzieję. jeszcze tylko 34 zł brakuje. Wystarczy 7 osób po 5 zł. Cioteczki nie zapominajcie o Kajtku a zwłaszcza o Renatce:) Niech ten watek będzie zaprzeczeniem że jak wyciągać ze schronu to wszyscy hura a potem jak już w DT to cisza.
  5. [quote name='jostel5']Jestem ,bo Nes2009 zostawiła trop u Barneya ,a ja biegiem za tropem...:) Cudny wątek-czyta się Was z wypiekami na twarzy (wzruszenia+adrenalina+wątki sensacyjne+poczucie humoru...),a poza tym...pokochałam boksie :) !!!Będę tu do Was zaglądać często,oj,będę...! :)[/QUOTE] Witamy pięknie :lol::lol:. U tych cioteczek tu zawsze tak, dlatego ja dreptam za nimi po ich wątkach bo mi się humor poprawia jak do nich zajrzę. :loveu::loveu::loveu: Cioteczki powiedzcie matołowi takiemu jak ja jak zdjęcia się wstawia do postu, bo zabrałam się za bazarek, myślałam edycja wklej a tu kapa? :shake::shake::shake:
  6. Powymierały z gorąca Kajtkowe Cioteczki czy co?
  7. Pikuś trzymaj pazura żeby to był "ten domek" i "ten ludź"
  8. Klaudiusku, to przyjemność patrzeć na tego staruszka, jak mu dobrze u ciebie, pychol taki wyluzowany i beztroski. Dobrze że są takie osoby jak TY :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Też myślę że nie możecie przestać go karmić. Problem jest w tym że w Polsce jest przyzwolenie na trzymanie psa w budzie i na łańcuchu. Można by słać pisma do straży, ale za samo trzymanie na łańcuchu nikt mu nic nie zrobi ani nie da zakazu trzymania psa.Dziewczyny próbowały już ze strażą. A jak się odezwiecie że pies bez bramy i każdy może mu krzywdę zrobić to ten .................... naprawi bramę i będzie kłopot z dbaniem o niego. Ossa mnie też różne myśli chodziły po głowie jak Tobie, wiem że chcesz dobrze myślisz co tu jeszcze można zrobić, ale nie można przestać go dokarmiać
  10. [quote name='Nes2009']Tak. Czeka na Lotkę:)[/QUOTE] No to super wiadomości :multi::multi::multi::multi::multi::multi: cioteczka Nes odetchnie :lol::lol::lol::lol:
  11. [quote name='gusia0106']Spodobać się może :) Ale dostać to już go nie dostanie :evil_lol:[/QUOTE] I bardzo dobrze :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Nes2009'][URL]http://www.vizir.pl/Klub-Vizir/Biel-Vizira/Galeria/photo_id,12[/URL] Sorki za spam. Możecie zagłosować na mojego synka?[/QUOTE] Już zagłosowałam ale chyba jestem pierwsza bo przyszła odp. że zdjęcie 12 ma już 1 głos
  13. Trzymaj się Nes. Nie masz biedulo lekko. Trzymam kciuki żeby ta pani się zdecydowała. Nie daj się agresorce.
  14. [quote name='jusstyna85'] ja jestem w kontakcie mailowym z behawiorystką,zobaczymy co z tego wyjdzie[/QUOTE] I są jakieś dobre wiadomości Justynko?
  15. I profile ma cudne i en face też niczego sobie. Jak ja kocham onki. Piękny chłopak. Żeby tylko nie spodobał się jakiemuś miłośnikowi budy i łańcucha :angryy::angryy::angryy:.
  16. Zaglądamy do Wolverinka i czekamy na koniec kuracji
  17. [quote name='Akrum']to może Mysza2 skoro już tu jesteś, to zabierzmy Gasparka na spacerek? w końcu ładna pogoda... :) to co, idziemy??[/QUOTE] No to ja już stoję i czekam w krzaczorach i przytupuję z niecierpliwości:lol::lol::lol:
  18. Renatko jak sobie radzisz z agresorem?
  19. A ja zaglądam wczesnym popołudniem przystojniaku
  20. Ja na tematy medyczne nie mogę się wypowiadać, to co pisze Taks pokrywa się mniej więcej z tym co mówił ten wet w schronisku z tego co pamiętam i dla mnie laika brzmi to dość logicznie ale to lekarze muszą zdecydować. Dziewczyny wcześniej pisały, że wczoraj Tofik miał być konsultowany przez 3 chirurgów. A z tego co Justyna pisze nie mogę się zorientować czy w końcu był konsultowany przez tych 3 lekarzy czy nie. Kasiu a może dałoby się umówić wizytę u doktora Fabisza (tego który Wolverina ma operować). Tofik ma już trochę wpłat jednorazowych żeby można było pokryć koszt tej wizyty? wpłynęło: 30 zł od Maja602 20 zł od Mroowa 10 zł od Kielaczka 30 zł od Lidii z warszawy w opisie za 3 miesiące ale nie ma nicku. Proszę cioteczkę o przyznanie się:lol::lol: bez bicia Aktualne rozliczenia zawsze w 2 poście (z wyjątkiem tych 30 zł od Lidia)
  21. [quote name='Justyna_wolontariat']z tym wózeczkiem to moze i pomysł nie zły tylko nie na warunki schroniskowe[/QUOTE] No oczywiście że nie schroniskowe. Przecież Tofik ma uzbierane środki na DT.
  22. [quote name='andegawenka']Tak...i trzymamy kciuki, bo Nes nam się wykończy....:shake:[/QUOTE] A kiedy ta pani ma dać ostateczną odpowiedź? Sorki pewnie to gdzieś pisze ale nie mam siły przekopywać się przez wszystkie posty
  23. [quote name='_Goldenek2']Hm... Weci mają różne teorie. Mój nieżyjący już goldenek Charlie, gdy miał 2 lata załapał gdzieś grzybicę.... Ponieważ chorował też na padaczkę wpadłam w czarną rozpacz. Odwiedziłam kilku wetów, aby wybrać najsensowniejszą terapię dla psiaka. Smarowałam go przez pół roku gołymi rękoma i nigdy się od psiaka nie zaraziłam, chociaż niektórzy weci mnie straszyli, że załapię też grzybicę.[/QUOTE] A nawet gdybyś się miała zarazić Goldenku to pewnie też byś smarowała. Jak choruje ktoś z rodziny to ja się nie zastanawiam czy się mogę zarazić (zachowując zdrowy rozsądek i środki ostrożności) tylko robię co trzeba bo ktoś to musi zrobić. Miejmy nadzieję że Nes ma rację i ta pani okaże się odpowiedzialna.
×
×
  • Create New...