Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Agnieszka K']Przelewam 30 zł dla Pusi.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: cioteczce:multi::multi::multi::multi:
  2. [quote name='agada']My lubimy na wesoło, nie widać ;)? A swoją drogą Bursztyn na lodach, no tego to jeszcze nie było :crazyeye::evil_lol::evil_lol:. Miłej zabawy chłopaki, facet z facetem to jednak lepiej się chyba dogada :cool3::lol:[/QUOTE] zwłaszcza że ten co miał być Rusałką został jednak facetem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol:
  3. Uff, to chociaż tyle dobrego w tym całym niedobrym. Tak sobie po cichutku marzę że może jego ogólny stan organizmu się poprawi jak nie będzie walczył z ciągłym stanem zapalnym tej biednej łapiny:shake::shake::shake:
  4. Dzięki Kasiu za wiadomości. Są chyba optymistyczne. Sądząc z tego jak DR. Fabisz podszedł do pierwszej wizyty to na pewno i tym razem tak do Volwerina podejdzie i pewnie po kosztach nas "załatwi". A jak Volwerin tak ogólnie?
  5. Witaj Maxiu i zbieraj kaskę na lepsze życie. Przy okazji zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  6. [quote name='jamor'] Prosze sie nie zrażac co do form i sytlu w jakim pisze. staram sie brac zycie na wesoło. pozdrawiam wszystkich[/QUOTE] Oby wszyscy tak zrażali jak Ty. Życie byłoby piękne :lol::lol::lol::lol: Przy okazji zapraszam na bazarek filmowy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru"]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/URL]
  7. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dopiero teraz przeczytałam co dzisiaj napłodziliście na wątku i dawno się tak nie ubawiłam :lol::lol::lol::lol::lol: a oto moje wnioski: 1. Diego i Lotka mają właściwą orientację seksualną 2. Nes i Trufelek też 3. Trufelek potrzebuje DT w trybie pilnym 4. Maroodka zrobi banerek dla Trufelka 5. Kapselek będzie zbierał kasę na DT 6. Ja będę zbierać kasę na transport (bo przecież przy tylu dzieciach chyba samochodu biednej dziewczynie nie zabierze 7. Robimy ogłoszenia że szukamy DT najlepiej u młodej i ładnej cioteczki do 30 lat (można podać wymiary i to Trufelek musi zrobić bo nie znam jego preferencji) 8. W sprawach karmienia trzeba znaleźć firmę kateringową bo nie wiem czy Trufelek Purinę będzie jadł ;););););););)
  8. pozdrawiamy Maxia a przy okazji zapraszamy na bazarek filmowy http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru/page3?p=14852995#post14852995
  9. Nie mogę się doczekać na wiadomości [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbs.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbs.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] Niech się ten biedak jakoś trzyma. Cioteczki już sporo filmów z bazarku wylicytowały. byłoby na transport albo jakieś leki.
  10. cioteczki zapraszam na bazarek dla tych biedaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  11. Borysku przepraszam za offa ale zapraszam na bazarek dla innych bied http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00
  12. zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  13. zapraszam na bazarek filmowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  14. Zapraszamy cioteczki na bazarek filmowy http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru
  15. Tamarkowe cioteczki zapraszamy na bazarek filmowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  16. Zapraszamy na bazarek filmowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  17. zapraszamy na bazarek z filmami na DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  18. Zapraszam na bazarek z fimami DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  19. Bazarek z filmami dla Tofika Kajtka i Mani [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  20. Tak się cieszę. Przynajmniej tutaj szczęśliwe zakończenie.
  21. Przepraszam za offa zajrzyjcie na bazarek z filmami http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru?p=14850711#post14850711
  22. [quote name='ossa98']Nie pisałabym, że ma lepiej...ma jedzenie i picie - owszem, ale co to za życie? To marna egzystencja, wegetacja na łańcuchu i oczekiwanie na koniec, który dla tego biednego psiaka będzie wybawieniem... Czy w pobliżu działa jakaś fundacja typu Emir albo TOZ?[/QUOTE] Ossa widzę że temat tych bied na łańcuchu tak samo nie daje Ci spokoju jak i mnie. Napisałam że "ma lepiej" bo taki jest los setek a chyba nawet tysięcy psiaków na wsiach i nie tylko. Napisałam że lepiej bo on teraz przynajmniej ma wodę i jedzenie a inne nawet tego nie mają, a nikogo to nie rusza. Ja czepiam się każdego z tych właścicieli jak widzę taką biedę i wykład robię o ile taki chce mnie słuchać ale to groch o ścianę. To trzeba kilku pokoleń chyba żeby mentalność tych ludzi zmienić. Zgadzam się z Tobą że to nie życie tylko wegetacja. ale jak trafić to tych ludzi jeśli odpowiadają "zawsze tak było" i o co mnie właściwie chodzi i czemu się ich czepiam
  23. zrobiłam bazarek dla Tofika, Kajtka i Mani z filmów przekazanych mi przez Kathrby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru?p=14850711#post14850711"]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/URL] to mój pierwszy , proszę o wyrozumiałość i podnoszenie. Trzymam kciuki Justynko za Tofika
  24. Zrobiłam bazarek z filmami DVD przekazanymi mi przez Kathrby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru?p=14850711#post14850711"]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/URL] To mój pierwszy. Proszę o wyrozumiałość dla błędów i podnoszenie
  25. Dzięki Wojtusiu. Jakoś po tych wszystkich niedobrych wiadomościach optymizm mnie opuścił, ale jutro musi wrócić:( Wpłynęło 30 zł od Li1 - stała za 3 miesiące i 20 zł też od Li1 - jednorazowa Bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...