Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Nes2009']Ja coś wiem ale nie powiem. Powiem tylko że trzeba na cito kasy, około 450 zł razem z diagnostyką i kastracją. Jak się pospieszymy to ja będę miała miejsce na następną bidę;) Lotka dziś pojechała do domku. Ryczałam jak głupia. Myślałam, że jestem twarda a ja mientka jestem strasznie:( Przeżycie jakbym córkę oddawała... Cioteczki proszę o rozpowszechnienie zapotrzebowania Diego:)[/QUOTE] Ale odetchniesz troszkę biedaku. A trufelek to dopiero musiał płakać. Nikt go już nie będzie słuchał jak Lotki nie ma. Czy ty tylko boksie przyjmujesz na DT? A to miejsce to ewentualnie po Diegu?
  2. [quote name='Justyna_wolontariat']Tofik zjadł dzis całą miskę serduszek, potem wyszedł na zewnątrz się wysikać .[/QUOTE] Czy to znaczy że jakoś kuśtyka bez tej łąpki?
  3. Kochane cioteczki, przecież wszyscy chcemy tu jak najlepiej dla Tofika, nie rozdrapujmy już tego bardzo bardzo was proszę. Zobaczymy jak będzie z Tofikiem przez najbliższe dni i na tym się na razie skoncentrujmy. Plizzz :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Dobrze że jesteś Gisic87 :loveu::loveu::loveu: . Bardzo dziękujemy cokolwiek zdecydujesz.
  5. Witamy serdecznie i bardzo się cieszymy :lol::lol::lol: :loveu::loveu::loveu: Takie dobre wiadomości :multi::multi::multi::multi:
  6. Super chłopak i cudne zdjęcia Ciekawe czy Klarunia tak dobrowwolnie ustąpiła chłopakowi:):)
  7. [quote name='monika55']Dzis wysylam stala wplate. Pozdrowienia i mizianka.[/QUOTE] [quote name='Havanka']Pieniążki za bazarek zostały dziś wpłacone. Kiedy pojawią się na koncie, proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku.[/QUOTE] Jesteście kochane dziewczyny :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Ingrid44']Ja klikam codziennie,nic mnie to nie kosztuje a przynajmniej psiaki dostaja za darmo jedzonko.[/QUOTE] Witaj Gasparku, ja też klikam.
  9. Co tam dzisiaj słychać u boksiowej rodzinki
  10. Z tego co piszesz to ja go na DS chętnie bym wzięła, bez dopłaty ale też nie mam 30 lat. I mówisz że gotuje pieli kawę robi (ten prąd odpuścimy) i ty go chcesz oddać? Koniec świata.
  11. [quote name='wojtuś']Nie mam jeszcze odpowiedzi od zuziM, Jutro będę do niej dzwonił- gdyby Zuzia nie miała miejsca to będę szukał po innych hotelikach:) Tofik znajdziemy miejsce, Pozdrawiam:)[/QUOTE] Dzięki Wojtusiu, dobrze że jesteś i też szukasz :)
  12. Wpłynęło 30 zł od Kaczadupka wraz z życzeniami zdrowia dla Tofika Bardzo cioteczce dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenia w 2 poście
  13. Ciekawe jak tam Tofik. Pewnie podsypia.
  14. Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  15. A ja też zaproszę na bazarek dla innych bied [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  16. Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  17. Duszko śliczna gdzie ten domek dla Ciebie zapraszam na bazarek filmowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  18. Jeszcze i to do bidulka musiało się przyczepić przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
  19. [quote name='Akrum']Gasparek wypatruje dwóch cioteczek, które zalegają z deklaracjami :)[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol: Biegiem sprawdziłam czy to nie na mnie się marszczy ta śliczna morda ale na szczęście nie. przy okazji zapraszam na bazarek dla innych bied [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  20. Pozdrawiam Cezarka i jego sponsorów a zapraszam na bazarek dla innych biedaków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru"]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url]
  21. Witam Dropsia a dropsiowe cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  22. Pozdrawiam Lisiowe cioteczki i uroczą parkę Przy okazji zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
  23. [quote name='jusstyna85'] Bez zmian, ja pojadę do P.Iwony ,bo chce sama zobaczyć jak to wygląda,spróbuję wyciągnąc ją na dwór. Bahawiorystka łpowiedziała,że musiałaby popracować z nowym domem suni,bo teraz to nie ma sensu...Nie wiem co o tym myśleć[/QUOTE] Ale jak tu znaleźć nowy dom jak to dalej taki kłębek strachu.
×
×
  • Create New...