-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Ja coś wiem ale nie powiem. Powiem tylko że trzeba na cito kasy, około 450 zł razem z diagnostyką i kastracją. Jak się pospieszymy to ja będę miała miejsce na następną bidę;) Lotka dziś pojechała do domku. Ryczałam jak głupia. Myślałam, że jestem twarda a ja mientka jestem strasznie:( Przeżycie jakbym córkę oddawała... Cioteczki proszę o rozpowszechnienie zapotrzebowania Diego:)[/QUOTE] Ale odetchniesz troszkę biedaku. A trufelek to dopiero musiał płakać. Nikt go już nie będzie słuchał jak Lotki nie ma. Czy ty tylko boksie przyjmujesz na DT? A to miejsce to ewentualnie po Diegu? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna_wolontariat']Tofik zjadł dzis całą miskę serduszek, potem wyszedł na zewnątrz się wysikać .[/QUOTE] Czy to znaczy że jakoś kuśtyka bez tej łąpki? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kochane cioteczki, przecież wszyscy chcemy tu jak najlepiej dla Tofika, nie rozdrapujmy już tego bardzo bardzo was proszę. Zobaczymy jak będzie z Tofikiem przez najbliższe dni i na tym się na razie skoncentrujmy. Plizzz :loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dobrze że jesteś Gisic87 :loveu::loveu::loveu: . Bardzo dziękujemy cokolwiek zdecydujesz. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Dzis wysylam stala wplate. Pozdrowienia i mizianka.[/QUOTE] [quote name='Havanka']Pieniążki za bazarek zostały dziś wpłacone. Kiedy pojawią się na koncie, proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku.[/QUOTE] Jesteście kochane dziewczyny :loveu::loveu::loveu: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Co tam dzisiaj słychać u boksiowej rodzinki -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Z tego co piszesz to ja go na DS chętnie bym wzięła, bez dopłaty ale też nie mam 30 lat. I mówisz że gotuje pieli kawę robi (ten prąd odpuścimy) i ty go chcesz oddać? Koniec świata. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Nie mam jeszcze odpowiedzi od zuziM, Jutro będę do niej dzwonił- gdyby Zuzia nie miała miejsca to będę szukał po innych hotelikach:) Tofik znajdziemy miejsce, Pozdrawiam:)[/QUOTE] Dzięki Wojtusiu, dobrze że jesteś i też szukasz :) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 30 zł od Kaczadupka wraz z życzeniami zdrowia dla Tofika Bardzo cioteczce dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenia w 2 poście -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam Tofik. Pewnie podsypia. -
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Mysza2 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
A ja też zaproszę na bazarek dla innych bied [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url] -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Duszko śliczna gdzie ten domek dla Ciebie zapraszam na bazarek filmowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url] -
Max wrócił z adopcji , hotel albo życie brakuje 260 zł deklaracji MA DOM
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Jeszcze i to do bidulka musiało się przyczepić przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U] -
[quote name='Akrum']Gasparek wypatruje dwóch cioteczek, które zalegają z deklaracjami :)[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol: Biegiem sprawdziłam czy to nie na mnie się marszczy ta śliczna morda ale na szczęście nie. przy okazji zapraszam na bazarek dla innych bied [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/url]
-
Pozdrawiam Cezarka i jego sponsorów a zapraszam na bazarek dla innych biedaków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru"]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url]
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85'] Bez zmian, ja pojadę do P.Iwony ,bo chce sama zobaczyć jak to wygląda,spróbuję wyciągnąc ją na dwór. Bahawiorystka łpowiedziała,że musiałaby popracować z nowym domem suni,bo teraz to nie ma sensu...Nie wiem co o tym myśleć[/QUOTE] Ale jak tu znaleźć nowy dom jak to dalej taki kłębek strachu.