-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Ninusiu ja jestem z tych nie do zarąbania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka'](Kapsel, chyba nam się Mysza przestraszyła bo jest na dogo a nie pisze:evil_lol::evil_lol:) Jak się ma nasz klusek;):lol:[/QUOTE] Kochane moje ciotki jestem i nie piszę bo robię nowy bazarek dla cookiego. A w pracy jestem więc mi przeszkadzają i muszę się uwijać na 2 strony :loveu::loveu::loveu::loveu: duchem z Wami jestem :lol::lol::lol: -
Cioteczki dzisiaj ostatni dzień bazarku ze srebrną biżuterią którą przysłała mi WiosnA dla Emi. Prawie wszystko sprzedanie z wyjątkiem 1 sztuki :multi::multi::multi: 145 zł jest na razie. Jakby ktoś chciał jeszcze zajrzeć to zapraszam http://www.dogomania.pl/threads/191202-srebrna-bi%C5%BCuteria-dla-Emi-do-26.08.2010-godz-22-00
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='pinkmoon']Jest już jeden super bazarek wystawiony przez cioteczki, ja też dostałam fanty i robię jeszcze jeden. Link do tego pierwszego jest chyba parę postów wcześniej, a mój jest w trakcie tworzenia ;) Na tym bazarku http://www.dogomania.pl/threads/191309-ciuszki-i-bi%C5%BCuteria-dla-Szarika-do-31.08.2010-godz-22-00 juz się uzbierało (jak na razie ) 94 zł dla Szarika Mam nadzieję że cioteczki jeszcze coś kupią i będzie więcej -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']To super wieści, :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:mam nadzieję że dogo Nes wpuści[/QUOTE] Ja też. A jak się ma wet :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Żadnych ubytków na ciele? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
A ja mam dobre wiadomości na temat finansów Cookiego. Z bazarku który już się zakończył będzie dla słodziaka ładna sumka. Jesteśmy w trakcie zbierania kaski i rozliczeń, ale to nie koniec. Cioteczka Saxatilia podarowała mnóstwo nowych super fantów na następny bazarek. Jak ciotka Mysza2 się ogarnie to go zrobi i wstawi linka na wątek. Cioteczce Saxatilia jeszcze raz bardzo dziękujemy :multi::multi::multi: -
Ja też go cmokam i trzymam kciuki żeby ten pan to byl "TEN PAN"
-
Malwi, powaliło mnie na kolana, super :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Witajcie cioteczki , trochę mnie tu nie było a tyle natrzaskałyście tych postów że czytać nie nadążam. Siedzę nad takimi plakatami dla 4 bied i te bazarki na które was nawet nie zapraszam żeby nie naciągać i się nie wyrabiam. Marudko jak Sonek nie będzie mogła tego cegiełkowego to ja zrobię, tylko jeszcze takiego nie robiłam. Jak mi ktoś podpowie o co chodzi to zrobię. A ten plakat ze Szczylkiem w kliku postaciach super. tekst Czarodziejki też.
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oby tak dalej z Volwem, ale niech lepiej Fabisz go obejrzy -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
wpłynęło 10 zł od Vega36 bardzo dziękujemy -
Ja trochę doświadczenia mam i żadna się nigdy nie nadstawiała bez cieczki (a i to nie przez cały czas). Zgadzam się że trzeba ciąć.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A ty do tego Gierka jeżdziłaś ze schroniskowymi i taniej cię kasował? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
powiedziałam że bezdomniak. Mówiłam też że miał te dwa zabiegi amputację i kastrację. Ja myślę że trzeba żeby ktoś to zobaczył, on u ciebie jest dopiero 1,5 miesiąca jeśli w tym czasie zauważyłąś że to urosło to nie ma na co czekać. Im mniejsze tym lepiej -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ulu dzwoniłam do tej przychodni Gierka. Powiedzieli mi że robią takie zabiegi, kosztu mi nie podali, pan powiedział że jak zobaczy to będzie mi mógł powiedzieć, Jeśli zabieg byłby wykonywany u nich to ta wizyta nie byłaby płatna tylko liczona razem z zabiegiem. -
To jutro ta wizyta pana Cioteczki?
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
PObrać z tego to nie bo to scan w PDFie jest . Jak ktoś chce to mogę przesłać na maila w wordzie. Kolory w tym scanie są przekłamane. Wydrukowany naprawdę wygląda o wiele lepiej -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Garncarz diagnozował Gaspara z mojego podpisu, i chybe Nevada parę postów wcześniej jego miała na myśli. Trzeba jeszcze popytać u nas, gdyby przyszło go wozić na zabieg, tam płacić za hotelowanie to koszty nas zjedzą. -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Mysza2 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
prawdziwa dama w końcu nie będzie leżała byle gdzie:) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Spróbuję jutro bo w pracy mam zapisany plik, jako zdjęcie chyba tylko, bo inaczej nie wiem jak. Ja to mam w Wordzie zrobione. Super miałaś pomysł Kasiu i chwała tej pani że chce pomóc. Jak chociaż jednemu psu to pomoże to już warto:) -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak już ciotki tak rymują to na mnie też natchnienie pożal się boże spłynęło : Nie żałujcie nam grosika na domeczek dla Szarika. Psiak wycierpiał się już srodze, pomóż mu na nowej drodze -
Ciotki jak jesteście takie kiepskie geograficznie to "mapa szukacz" jest na necie. A może pani zasugerować że w transporcie pomożemy jeśli to jedyny problem. Chociaż jak komuś naprawdę zależy to nie robi problemu z transportu. Wiecie tez "Szczyl" to tak do niego pasuje że ja nie wyobrażam sobie żeby na niego inaczej wołać:):)