Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Bardzo się cieszę Kapselku :) , a jak się ma szczylek (nie piszę Kapsel bo tyle tych kapsli:):))
  2. A co tu tak pusto u naszego buldożerka, zapomnieli wszyscy o nim? Jak się miewa Cookie?
  3. Pewnie że śliczny, skrzyżowanie goldena z jamnikiem :evil_lol::evil_lol: Uli jeśli jesteś przy kompie napisz nam jak tam nasz eunuch się miewa
  4. I co Kapselku, organizujecie transport do Czarodziejki? I jak tam żarłok po tych kościach , nic się złego nie dzieje?
  5. To super że Mani się tak udało. Jeszcze ten agresor gdyby dom znalazł
  6. Ja też zaglądam,jak tam nasz staruszek się czuje?
  7. [quote name='ANETTTA']dziewczyny miałam dzisiaj zapytanie o benia ludzie z poznania szukaja benka maja mała sunie i 2 króliki córke 11 lat wysłałam im fotki szczyla czekam na inf[/QUOTE] Szukają bo chcą adoptować czy szukają bo im zginął?
  8. [quote name='Monika z Katowic']Czy Kajtek nadal ma wyróżnione allegro?[/QUOTE] Ma , gdzieś 2 strony temu jest tekst, na 14 dni Justyna robiła mu wyróżnione, ok 05.08.2010 miał zrobione to jeszcze jest ważne.
  9. [quote name='paulinken']Na przedostatnim zdjęciu jaką ma wkurzoną minę :D[/QUOTE] Rzeczywiście;);), A ty widziałaś faceta który nie byłby wkurzony jakby go klejnotów pozbawili :evil_lol::evil_lol:
  10. Nie odsyłaj Ulu, po co za przelewy dodatkowe płacić. Za następny miesiąc przyleję po prostu mniej. To bardzo przyzwoita cena, mój wet chce 170 zł. Bardzo się cieszę że już po :):):)
  11. [quote name='andegawenka']też to znam,co miejskie psy już nie ruszą mój spałaszuje:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ninusiu, mój niby miejski i co z tego :evil_lol::evil_lol:.
  12. [quote name='Kapsel']Czarodziejko, a gdzie on będzie spał? Mój TZ bardzo się o niego martwi i dopytuje się ;)[/QUOTE] Kapselku wysłałam pw do Czarodziejki z tym pytaniem. Na razie nie ma odpowiedzi, ale z tego co pisłała w poście 106 że ma tylko jeden kojec na 2 psy do socjalizacji, to ja zrozumiałam że Twój szczylek byłby w domu. Ale lepiej się upewnić. A jak tam szczylek po tej wyżerce śmietnikowej? Moja też wszystko zeżre co po drodze napotka mimo że odżywiona jest aż za bardzo:evil_lol::evil_lol: Nawet chlebem nie pogardzi który ludzie na trawniki dla ptaków wyrzucają a ty być chciała żeby szczyl koło kości się nie zakręcił;)
  13. Chyba żadnych bo na pewno Renatka by pisała:(
  14. No to super ufffff. Teraz tylko żeby nic się nie paprało i żeby domek się znalazł. Dzięki Ula. Zawsze się ma stracha jak taki nie najmłodszy gość pod narkozę idzie
  15. [quote name='jamor']bursztyn zawsze konkuruje z aresem. po 10 sekundach spotkania na wybiegu obaj do siebie " chcesz wpie.....l ? " chce. " to co , jutro " ? dobra jutro. a teraz bursztyn do aresa " jajca masz ?" mam. " to zrób sobie zdjecie na pamiatke , hehehehehehe[/QUOTE] Jamor, ty jesteś jak balsam , dawno się tak nie uśmiałam, serio. Pisz coś częściej proszę, to jak antydepresant po tych wszystkich smutnych wątkach:loveu::loveu::loveu:
  16. a ja zaproszę jeszcze raz na bazarki z przeznaczeniem na BIMA mimo że są w 1 poście to może cioteczkom umknęło [url]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/190898-Ksi%C4%85%C5%BCki-pendrive-bluetooth-tablet-dla-BIMA-do-31.08.2010-godz-22-00?p=15190023#post15190023[/url] Zajrzyjcie prosze na pewno każdy wypatrzy coś dla siebie
  17. Fajnie Justynko, w tytule dopisz chyba "domu" bo kończy się na "szuka" Bardzo bym chciała żeby znalazł ten domek. Jak jakiś ludź zdecyduje się na "inwalidę" to to będzie dobry ludź mam nadzieję a nie snob:)
  18. Justyna napisz na pw do ciotki Saxatilia, pisała mi że jej koleżanka z Bielska szuka szczeniaczka, podesłałam jej z Bielskich i z Katowickiego schroniska, ale co szkodzi spróbować.
  19. [quote name='kikou']Lisio ma bardzo wrażliwy układ pokarmowy, wczoraj użyłam nowej karmy... i mimo że jak zwykle była z mieskiem i rosołkiem.. Lisio wymiotował dzisiaj rano... dzisiaj dostał tylko troszke kurczaka z ryzem, narazie brzucho sie uspokoiło[/QUOTE] Jak to się będzie powtarzać to badania by mu warto byłoby zrobić
  20. [quote name='Malwi']a jakie ceny ?[/QUOTE] Malwi ja o cenach z nikim nie rozmawiałam, tylko pytałam czy jest miejsce
  21. Justyna proszę Cię, nie mów że następną okaleczoną biedę masz:(
  22. [quote name='Malwi']MYSZA - to są DT bezpłatne ? i przede wszystkim gdzie (miejscowość)?[/QUOTE] płatne oczywiście, Czarodziejka już odpisała że między Łodzią a Sieradzem a Yumanji pod Warszawą
  23. Dostałam też na pw odpowiedź od Yumanji cyt "Udalo sie.Nie ma problemu ze szczeniorem.W dzien luzem z psami w ogrodzie,w nocy boks po mojej kaukazicy."
  24. [quote name='maja602']Okropne coiteczki. Wróciłaś pewnie z wątku Zafirka. Coś strasznego. Mam tylko nadzieję, że jego cierpienia nie pójdą na marne i jeszcze będzie radosny tak jak Tofik.[/QUOTE] No właśnie, tylko skąd brać kasę na te wszystkie biedy, każdego żal, a na wszystkie nie starcza:(:(
×
×
  • Create New...