-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A gdzie macie to miejsce dla Szarika? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Toffik będzie miał stały domek,to zasługa Schroniska.Pani bardzo wrażliwa,ma już jamniczke na 3 łapkach.[/QUOTE], :multi::multi::multi::multi::multi: super wiadomości, bardzo się cieszę, zasługuje na to nasz przystojniak -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szariczkowe Cioteczki zapiszcie ode mnie 5zł / miesiąc. Cioteczki czy rozsyłacie prośby na pw?. Bo z samego podnoszenia to kaski się nie uzbiera. Na 1 odzew trzeba przynajmniej 30 - 40 pw wysłać, ale to się da zrobić tylko trzeba się kupę czasu poświęcić. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło jeszzce raz 10 zł od Vega36 (cioteczko nie pomyliłaś się?) zapisałam za październik Wpłynęło 20 zł od wojtuś (za VIII i IX zapisałam) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Cieszę się że to co odbieramy jest też w realu:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:.[/QUOTE] Podpisuję się pod tym oburącz i obunóż i też się cieszę że mnie intuicja i serducho nie zawiodły :loveu::loveu::loveu: Żeby im się tylko we łbach nie poprzewracało od tego miodu:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Cioteczki mam ogromną prośbę do wszystkich na tym wątku o pomoc w rozsyłaniu linku II bazarku dla cookie na pw [url]http://www.dogomania.pl/threads/191618-Ciuszki-kosmetyki-butki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-CookieII-do-08.09.2010-godz-22-00[/url] poprzedni bazarek tak się ładnie rozkręcił bo rozsyłałam mnóstwo pw z linkiem, a teraz naprawdę mam ograniczone możliwości czasowe. Bardzo proszę cioteczki. Samo podnoszenie nie wystarcza na to żeby wątek żył. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Mysza czy odebrałaś wiadomość ode mnie? Jeżeli nie doszła, to prześlę jeszcze raz.[/QUOTE] Odebrałam przed chwilą nie było mnie cały dzień przy kompie. Bardzo dziękuję:) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzięki cioteczki za pomoc. To czekam na te namiary:) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Z tego nieostrego zdjęcia ja nie jestem w stanie przyrostu ocenić, ale zdaję się na twoje obserwacje. -
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
-
Biedna Kikou nockę poświęciła na dogodzenie nam w tymi zdjęciami (Agdan, Lisio, Saszka....) Aż się serce raduje jak się patrzy na te szczęśliwe (mimo starości i chorób) psie oczy. Jeszcze raz buziaczki Kikou :loveu::loveu::loveu:
-
Dzięki Kikou :loveu::loveu::loveu:, biedaku w środku nocy te zdjęcia wstawiałaś. Ja też nie mogę się napatrzeć i nacieszyć. I te pół psa na kolanach :lol::lol::lol: , i jęzor w użyciu :lol::lol::lol: Nie przypuszczałam że on tak szybko zaufa człowiekowi. Pamiętam jak pisałyście na początku wątku że wychodził z budy dopiero jak odchodziłyście. Dzięki Kikou, a są jakieś postępy w kontaktach z innymi psami (albo suniami) ? Śliczny ten Lisio, aż się serce raduje po takich fotkach. Czy on ma prawy dolny kieł złamany? Obejrzałam przed chwilą pierwsze zdjęcie Lisia to w 2 poście. Zwróćcie uwagę na oczy przedtem i teraz, to już inny pies:multi::multi:
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Mysza2 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę:):) -
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nakolankowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba tylko łepetyna na tym kolanku się mieści:lol::lol: CZy doszła moja wpłata?
-
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zapraszam na nowy drugi już bazarek dla Cookiego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191618-Ciuszki-kosmetyki-butki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-CookieII-do-08.09.2010-godz-22-00?p=15261035#post15261035[/URL] -
Jakbym to widziała Czarodziejko :lol::lol::lol: ty książki powinnaś pisać:lol::lol:
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a co tu tak pusto u Szarika to ja jeszcze raz na Szarikowy bazarek zaproszę http://www.dogomania.pl/threads/191309-ciuszki-i-bi%C5%BCuteria-dla-Szarika-do-31.08.2010-godz-22-00 -
[quote name='fiorsteinbock']Ano kocha, jak tu nie kochac takiej duszy! Dziewczyny, pomyslcie jaki on musi byc szczesliwy! Po tylu latach samotnosci, glodu - raj... Przyjazna ręka czlowieka, czworonozna zgraja w tym nasza Piekna Sasza! Jednego zaluje, ze nie zdecydowalysmy sie wczesniej go ukrasc. Balysmy sie jak przezyje takie zmiany a tu prosze! Lisek jest otwartym psem, ktory tylko czekal na szanse! Chociaz mysle, ze na jego miejsce przyszedlby szybko inny pies i teraz zamiast jednego bezdomnego Liska, mielibysmy dwa. Grazynko, bylas moze na pseudodzialce?[/QUOTE] No właśnie, mam nadzieję ze tam nie pokutuje znowu jakaś nowa bieda:(
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja bym jakieś nowe fotki staruszka naszego chciała zobaczyć :placz::placz: -
[quote name='Kapsel']Czarodziejko, ładnie tak zaganiać dzieciaki do roboty, dla pań w młodym i średnim wieku??? Pielenie ogródka to nie robota dla chłopaków, a tym bardziej dla Szczylka i dlatego bidula aż pospać musiała :evil_lol: Sonek, jutro zrobi cegiełkowy bazarek, bo dziś jest padnięta. :evil_lol: Dziewczyny wybaczymy jej?:roll:[/QUOTE] Wybaczymy pod warunkiem że Szczylek drogo te klejnoty sprzeda:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szczylek to najchętniej pewnie u Czarodziejki by został jak się tak do niej przykleja. Ten pies ma w sobie coś takiego że mnie się zaraz pysk uśmiecha jak na jego zdjęcia patrzę:)
-
Bardzo się cieszę że jest poprawa. Przy tych cholernych chorobach skóry niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zakończył się dzisiaj bazarek dla Emi ze srebrną biżuterią. Wszystko sprzedane :multi::multi::multi::multi: Razem będzie 165 zł.