Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. A gdzie macie to miejsce dla Szarika?
  2. [quote name='jusstyna85']Toffik będzie miał stały domek,to zasługa Schroniska.Pani bardzo wrażliwa,ma już jamniczke na 3 łapkach.[/QUOTE], :multi::multi::multi::multi::multi: super wiadomości, bardzo się cieszę, zasługuje na to nasz przystojniak
  3. Szariczkowe Cioteczki zapiszcie ode mnie 5zł / miesiąc. Cioteczki czy rozsyłacie prośby na pw?. Bo z samego podnoszenia to kaski się nie uzbiera. Na 1 odzew trzeba przynajmniej 30 - 40 pw wysłać, ale to się da zrobić tylko trzeba się kupę czasu poświęcić.
  4. Wpłynęło jeszzce raz 10 zł od Vega36 (cioteczko nie pomyliłaś się?) zapisałam za październik Wpłynęło 20 zł od wojtuś (za VIII i IX zapisałam)
  5. Miło że już jesteś Bjutko (już na stałe czy jeszcze z doskoku?)
  6. [quote name='andegawenka']Cieszę się że to co odbieramy jest też w realu:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:.[/QUOTE] Podpisuję się pod tym oburącz i obunóż i też się cieszę że mnie intuicja i serducho nie zawiodły :loveu::loveu::loveu: Żeby im się tylko we łbach nie poprzewracało od tego miodu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Cioteczki mam ogromną prośbę do wszystkich na tym wątku o pomoc w rozsyłaniu linku II bazarku dla cookie na pw [url]http://www.dogomania.pl/threads/191618-Ciuszki-kosmetyki-butki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-CookieII-do-08.09.2010-godz-22-00[/url] poprzedni bazarek tak się ładnie rozkręcił bo rozsyłałam mnóstwo pw z linkiem, a teraz naprawdę mam ograniczone możliwości czasowe. Bardzo proszę cioteczki. Samo podnoszenie nie wystarcza na to żeby wątek żył.
  8. [quote name='Akrum']aaaaaahahahahaha...Gasparku kochany miśku :) jak ja żałuję, że nie mogę mieć więcej psiaków...[/QUOTE] Ja też :(, nikt nie dzwonił z ogłoszeń?
  9. [quote name='maja602']Mysza czy odebrałaś wiadomość ode mnie? Jeżeli nie doszła, to prześlę jeszcze raz.[/QUOTE] Odebrałam przed chwilą nie było mnie cały dzień przy kompie. Bardzo dziękuję:)
  10. Dzięki cioteczki za pomoc. To czekam na te namiary:)
  11. Z tego nieostrego zdjęcia ja nie jestem w stanie przyrostu ocenić, ale zdaję się na twoje obserwacje.
  12. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  13. Biedna Kikou nockę poświęciła na dogodzenie nam w tymi zdjęciami (Agdan, Lisio, Saszka....) Aż się serce raduje jak się patrzy na te szczęśliwe (mimo starości i chorób) psie oczy. Jeszcze raz buziaczki Kikou :loveu::loveu::loveu:
  14. Ślicznie i tak mądrze piszesz o niej Kikou. Podziwiam to co robisz. Saszce życzę żeby jej nic nie bolało, żeby nie trzeba było podejmować tych najtrudniejszych decyzji. Nie każdemu psu (niestety) dane przeżywać starość godnie wśród życzliwych i dobrych ludzi.
  15. Dzięki Kikou :loveu::loveu::loveu:, biedaku w środku nocy te zdjęcia wstawiałaś. Ja też nie mogę się napatrzeć i nacieszyć. I te pół psa na kolanach :lol::lol::lol: , i jęzor w użyciu :lol::lol::lol: Nie przypuszczałam że on tak szybko zaufa człowiekowi. Pamiętam jak pisałyście na początku wątku że wychodził z budy dopiero jak odchodziłyście. Dzięki Kikou, a są jakieś postępy w kontaktach z innymi psami (albo suniami) ? Śliczny ten Lisio, aż się serce raduje po takich fotkach. Czy on ma prawy dolny kieł złamany? Obejrzałam przed chwilą pierwsze zdjęcie Lisia to w 2 poście. Zwróćcie uwagę na oczy przedtem i teraz, to już inny pies:multi::multi:
  16. a ja chcę nowe fotki Lisia :placz::placz::placz:
  17. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nakolankowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba tylko łepetyna na tym kolanku się mieści:lol::lol: CZy doszła moja wpłata?
  18. Cioteczki zapraszam na nowy drugi już bazarek dla Cookiego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191618-Ciuszki-kosmetyki-butki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-CookieII-do-08.09.2010-godz-22-00?p=15261035#post15261035[/URL]
  19. Jakbym to widziała Czarodziejko :lol::lol::lol: ty książki powinnaś pisać:lol::lol:
  20. a co tu tak pusto u Szarika to ja jeszcze raz na Szarikowy bazarek zaproszę http://www.dogomania.pl/threads/191309-ciuszki-i-bi%C5%BCuteria-dla-Szarika-do-31.08.2010-godz-22-00
  21. [quote name='fiorsteinbock']Ano kocha, jak tu nie kochac takiej duszy! Dziewczyny, pomyslcie jaki on musi byc szczesliwy! Po tylu latach samotnosci, glodu - raj... Przyjazna ręka czlowieka, czworonozna zgraja w tym nasza Piekna Sasza! Jednego zaluje, ze nie zdecydowalysmy sie wczesniej go ukrasc. Balysmy sie jak przezyje takie zmiany a tu prosze! Lisek jest otwartym psem, ktory tylko czekal na szanse! Chociaz mysle, ze na jego miejsce przyszedlby szybko inny pies i teraz zamiast jednego bezdomnego Liska, mielibysmy dwa. Grazynko, bylas moze na pseudodzialce?[/QUOTE] No właśnie, mam nadzieję ze tam nie pokutuje znowu jakaś nowa bieda:(
  22. A ja bym jakieś nowe fotki staruszka naszego chciała zobaczyć :placz::placz:
  23. [quote name='Kapsel']Czarodziejko, ładnie tak zaganiać dzieciaki do roboty, dla pań w młodym i średnim wieku??? Pielenie ogródka to nie robota dla chłopaków, a tym bardziej dla Szczylka i dlatego bidula aż pospać musiała :evil_lol: Sonek, jutro zrobi cegiełkowy bazarek, bo dziś jest padnięta. :evil_lol: Dziewczyny wybaczymy jej?:roll:[/QUOTE] Wybaczymy pod warunkiem że Szczylek drogo te klejnoty sprzeda:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szczylek to najchętniej pewnie u Czarodziejki by został jak się tak do niej przykleja. Ten pies ma w sobie coś takiego że mnie się zaraz pysk uśmiecha jak na jego zdjęcia patrzę:)
  24. Bardzo się cieszę że jest poprawa. Przy tych cholernych chorobach skóry niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zakończył się dzisiaj bazarek dla Emi ze srebrną biżuterią. Wszystko sprzedane :multi::multi::multi::multi: Razem będzie 165 zł.
×
×
  • Create New...