Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cioteczki Ranataln i Lika1771 podarowały fanty na bazarek dla Szarika a ja go zrobiłam i serdecznie zapraszam http://www.dogomania.pl/threads/191309-ciuszki-i-bi%C5%BCuteria-dla-Szarika-do-31.08.2010-godz-22-00?p=15232446#post15232446
  2. [quote name='Bella1']I Brutus znalazł dom:multi::multi::multi:[/QUOTE] Naprawdę ????
  3. [quote name='Czarodziejka']To dużo ;) I dobrze. Sroszek biega sobie z dziećmi, albo śpi pod drzwiami przyklejony do Arona. Je jak ciężarna smoczyca :D Muszę mu jutro kupić karmę dla szczyli, bo wciąż głodny, a jak będę karmić całe towarzystwo tak jak jego, to mi się tu beczki będą toczyć.[/QUOTE] Nie zapaś Szczyla Czarodziejko, bo go będą chcieli :):) 106 to chyba dużo ja myślę. Pieniążki na allegro wczoraj poszły.
  4. Cioteczki przypominam o bazarku dla Emi http://www.dogomania.pl/threads/191202-srebrna-bi%C5%BCuteria-dla-Emi-do-26.08.2010-godz-22-00 Gdybyście mogły znajomym ciotkom tez podesłać link to bardzo byłabym wdzięczna
  5. Kasiu wysłałam Ci na maila 2 przymiarki do plakatów, Tych łapek nie udało mi się wstawić, nie mogę ich nigdzie znaleźć w takiej wersji do skopiowania
  6. [quote name='Korespondentka']czy Lisio jest gdzieś ogłaszany poza dogo ? może gdzieś jest info i nie doczytałam ......[/QUOTE] Ja też nie. Grażynka jakiś czas temu pisała że będą robić ogłoszenia, ale nie wiem czy są.
  7. [quote name='Buster']Mama bardzo przeżywa stratę ukochanej niuni. Wasze ciepłe słowa dodają jej otuchy ale napewno minie dużo czasu nim się z tym wszystkim jakoś upora. Staramy się wspierać ją ze wszelkich sił, ale w tej sytuacji słowa, gesty choć tak ważne nie są w stanie ukoić bólu po stracie przyjaciela. Bardzo wam wszystkim jeszcze raz dziękuję za wsparcie.[/QUOTE] Żadne słowa nic nie pomogą, każdy z nas to najlepiej wie:( Tylko czas pomału pozwala z tym żyć. I dobrze że on płynie i pomału pomału coś wycisza, bo inaczej serce by pękło:(
  8. Ciotki kochane, kocham was za tą Grizę i to co dla niej zrobiłyście, Zaglądam często chociaż nic nie piszę, bo nie byłam w stanie pomóc finansowo, a czasowo też jestem obłożona bazarkami plakatami itp. Gdyby cokolwiek mi się zwolniło z moich stałych to Griza jest pierwsza w kolejce. Cudny pies, i jaka przemiana, to nie do uwierzenia.
  9. [quote name='ULKA12']Mój wet stwierdził, że najlepiej będzie to usunąc, ale ta narośl znajduje się na samym brzeszku powieki i będzie to trudne. Trzeba jakiegoś specjalisty, on obejrzał oko i stwierdził że nie jest podrażnione ale co będzie dalej. Ja zrobilam zdjęcie tej narosli jak tylko Tofik przyjechał, jak odzyskam aparat to zrobię kolejne będzie można porównac.[/QUOTE] Jakbyś zrobiła te zdjęcia to ja bym pokazała mojemu wetowi. Ula a ten twój wet nie poleca jakiegoś weta który by był dobry i nie za daleko?
  10. [quote name='Nevada']dobrego specjalistę to znam, ale tu gdzie mieszkam, a Tofiś chyba daleko od Warszawy, to raczej odpada, prawda?[/QUOTE] Raczej odpada, trzeba tu na Śląsku poszukać albo w okolicach Częstochowy.
  11. [quote name='__Lara']Dobrze, że dałaś znać cioteczko o tej narośli. Myślę, że to warto skonsultować ze specjalistą, póki jest to jeszcze niegroźne.[/QUOTE] Też tak myśle, zwłaszcza jeśli Ula zauważyła, że to rośnie, a przecież dopiero półtora miesiąca jest u niej. Ciotki podpowiedzcie jakiegoś weta do którego dobrze byłoby sie z tym wybrać?
  12. Jestem na zaproszenie adkaaaaa, zapisuję
  13. W nosie nas mają po prostu :cool3::cool3::cool3:
  14. [quote name='ANETTTA']wy po spacerkacha a mój wyjec ( wyje jak mnie straci z pola widzenia heh ) śpi chrapie i pier... mi prawie pod nos bo lezy na moich nogach a ja tuz na fotelu jakby mógł by mi na kolana wlazł abym mu nie uciekła taki [I]mamy cyc[/I] -cycu jak to mój syn mówi[/QUOTE] Moja też taki mój cyc. Wie zołza kto o nią walczył.
  15. Szkoda, ale może burza się trafi jak będzie ta wizyta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Kapsel']Juz sie tak nie tłumacz Mysiu, my rozumiemy pewne sprawy.... przed chwilą jedna cioteczka, żeby wymusić na TZ wyjazd do schronu, użyje znanego sposobu, oby się jej tylko udało :D:D:D:mdrmed:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zależy w jakim stopniu TZ podatny na te argumenty.
  17. Super na tych zdjęciach na trawie parka wygląda, A Emi już w oczach takiej beznadziei nie ma jak na początku.
  18. Najwazniejsze że ku lepszemu idzie z jego zdrówkiem
  19. Super te foty w tym ogłoszeniu, ten szczyl mnie rozbraja, Kto tam pisał że babcie śpią. Nie śpią, były ze swoim psem na spacerze np. A poza tym bazarek robią.
  20. A ty Nesusiu nie oglądaj się na Germaine, tylko nam opisz co i jak było. Ze szczególami:mad::mad::mad:
  21. A jak miło że tu więcej ciotek nadgryzionych zębem czasu, a ja myślałam, że to ja taki relikt z przeszłości :multi::multi::multi:
  22. [quote name='Nelka']co u Cookie, dlaczego nie ma żadnych wieści:-([/QUOTE] No właśnie
  23. Ale fajne fotki Czarodziejko:). Szczyl super, reszta gangu też. Cioteczki dostanę ja wreszcie to konto na opłacenie allegra? Bo wezmę zabawki i sobie pójdę :cool3::cool3::cool3:
  24. Ta wizyta jutro jest aktualna?
×
×
  • Create New...