-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A ja mam tych bied tyle że nie wiem którą tu wstawić wstawię na początek Szarika [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191025-Prze%C5%BCy%C5%82-pr%C3%B3b%C4%99-utopienia-ale-co-dalej-Starszy-onkowaty-Szarik.Mamy-na-hotelik%21-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/191025-Prze%C5%BCy%C5%82-pr%C3%B3b%C4%99-utopienia-ale-co-dalej-Starszy-onkowaty-Szarik.Mamy-na-hotelik!-%29[/URL] I Grosię [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia...-Mo%C5%BCemy-J%C4%85-wyci%C4%85gn%C4%85%C4%87-za-tydzie%C5%84-z-Mys%C5%82owic-jednak-potrzebna-pomoc[/URL]! I Grizabellę [url]http://www.dogomania.pl/threads/190146-Grizabella-juz-bezpieczna-ale-nadal-BRAKUJE-DEKLARACJI-[/url]! I Emi [url]http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-%C5%82apami-na-tamtym-%C5%9Bwiecie.-Walczy-o-%C5%BCycie[/url]. -
Uleńko, nie chciałam do Ciebie dzwonić i ci przeszkadzać żeby pytać co z Puckiem , ale odnalazłam jego wątek. Tak się cieszę że Pucek wrócił. Wyobrażam sobie jaki horror przeżyłaś. Trzymam kciuki za tego Uciekiniera i ogromne wyrazy szacunku dla Ciebie :loveu::loveu::loveu:.
-
Będzie dobrze, nawet jeśli nie widzi, Tak się już los do niego wreszcie uśmiechnął że ma Martę, że musi być dobrze. Trzymaj się Martusiu. W moim podpisie jest Gaspar , też nie widzi, na DT w Przebieczanach, świetnie sobie radzi. Na znanym dla niego terenie nie sposób zauważyć że nie widzi,tak świetnie sobie radzi. Dobranoc Martusiu:)
-
[quote name='Maruda666']Myszko :loveu:, gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ;) Fajnie że już się znalazłaś :lol:[/QUOTE] Na działce Marudko byłam, i z chwastem walczyłam
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Hura :multi::multi::multi:[/QUOTE] Marudko,to jakiś tydzień cudów , nie zdążyłam się nacieszyć Tofikiem i Puską a Gerem się zmartwiłam. Musi być dobrze jak to taki tydzień cudów -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, rozliczenie jest w 2 poście. -
[quote name='andegawenka']No patrz Myszko. za dużo zmian dla boksiusia:shake:[/QUOTE] Za dużo zmian,poza tym nie wiemy dokładnie co mu jeszzce dolega poza psychiką. Jedno co dobre to że już ma się kto o niego troszczyć. Ja miałam taką biedę kiedyś (przeżył u mnie potem do późnej starości) która sikała i rozpłaszczała się ze strachu na podłodze jak się człowiek odezwał głośniej, o głaskaniu to w ogóle na początku nie było mowy bo na wyciągniętą rękę reagował tak samo. Długo trwało zanim przestał się bać. Gero chyba az tak wystraszony nie jest biedulek .
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewnie że lepszy kojec niż łańcuch na parkingu,nawet nie ma co się zastanawiać. Cioteczki u mnie jest tydzień cudów (dlatego mogłam dołożyć na Szarika) więc wierzę że może on i domek znajdzie.:):) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To oczywiste chyba. Na pewno każdy z nas ma co najmniej kilkanaście propozycji:( tyle tych bied jest -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, mam taką wiadomość, że dzisiaj się upijam. Dzwoniła do mnie Justyna (nie ma wejścia na dogo) Puśka od dzisiaj jest już w nowym domku :multi::multi::multi::multi::multi: Pani zdecydowana na 100%, Puska podobno się jej nie bała (o dziwo),dom z ogrodem. Nic więcej nie wiem, Pani wszystko wie o Pusi i to jej nie przeraża, twierdzi że takiemu właśnie psu z problemami chce dać dom Ja wiem że trzeba poczekać ze 2 tygodnie zeby naprawdę zacząć sie cieszyć ale ja już dzisiaj wszystkim stawiam:drink1::beerchug::knajpa::drinking::drinka: piwo wino wódka co kto chce:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie od piątku przy kompie i tak się cieszę że przystojniak już pojechał do domku. Uleńko nie płacz, tak to jest co się człowiek przywiąże to musi rozstawać:( Cieszmy się wszyscy, że ma swój domek. To czekamy z nieciepliwością na kolejne relacje i foty oczywiście, :multi::multi::multi: o zmianę tytułu musimy poprosić Jysstynę85, wiem że ma problemy z wejściem na dogo -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super wiadomości, to stałych deklaracji już mamy komplet? :multi::multi::multi::multi: To zabierajcie biedaka jak tylko się da. Prosze o nr konta na pw -
Kapselku kochany nie byłam przy kompie od piątku, zdołowałam się Gerem, ale sobie kategorycznie nie życzę Twojego doła, ja też się dorzucę do DT dla Szczylka. Nie martw się, uzbieramy na ten następny miesiąc :loveu::loveu::loveu:
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='vega36']Przyślijcie mi proszę numer konta, deklaruję co miesiąc 10 zł.[/QUOTE] Bardzo dziękuję kochana jesteś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cioetczka Vega przeniosła swoją dotychczasową deklarację z Tofika trójłapka, który jedzie w niedzielę do domku:multi::multi::multi: A ode mnie cioteczki dopiszcie jeszcze 5 zł stałej (razem 10 zł) -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
cioteczki wspomóżcie obecnością na drugim bazarku dla cookiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/191618-Ciuszki-kosmetyki-butki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-CookieII-do-08.09.2010-godz-22-00[/url] rozesłałam wczoraj mnóstwo pw i nic:(:( -
[quote name='kikou']mam wielką nadzieje, że i teraz Saszunia nie jest nieszczęśliwa..... mimo choroby jest niezwykle pogodna, jest z niej tez psinka, ktora bardzo dobrze odnajduje sie w stadku.... czasem trafiają do mnie pieski w bardzo już złym stanie.. i zawsze tak na nie patrze i zastanawiam żie dlaczego jeśli ktos ma psiaka te 10 lat nagle nie może już wytrzymać tych ostatnich 2 dni, 2 tygodni, czy 2 miesięcy.... dlaczego ta psina nie może spokojnie umrzeć w domu, który zna całe życie.... szkoda słów...[/QUOTE] Nic już nie powinno człowieka dziwić po tym co tu na dogo można zobaczyć, a mimo wszystko też nie pogodzę się z tym nigdy, że takie jest podejście do żywego stworzenia, i nie pojmę jak można spokojnie spać jak się coś takiego zrobi. A najsmutniejsze jest to że na ogół to z pozoru tzw "porządni ludzie". Brak słów.
-
[quote name='giselle4']dla mnie suuper ja sie poryczałam:( ciotki a dla Was?[/QUOTE] Dla mnie też super, pięknie dopracowane, naprawdę jestem pod wrażeniem. Dzięki cioteczko :loveu::loveu::loveu: Myślę o tym co Ossa napisała, chyba ma rację to teren prywatny, z tym że identycznych obrazków jest multum w każdym mieście, nie rozróżnisz jednej rozwalającej się szopki od drugiej. Może tylko usunąć te gdzie z większej odległości robione zdjęcia i ktoś mógłby zidentyfikować miejsce. Nie wiem , jak myślicie. Aha i w tytule jest "mały czeka na dom" Lisio jest duży i wiek tam piszę że młody a Lisio to pan w dojrzałym wieku
-
[quote name='Czarodziejka']Trzeba było krzyczeć, kazałabym zapakować i wysłać. Miałabyś pamiąteczkę puszystą ;)[/QUOTE] teraz to ja już nie chcę, ustawię się gdzieś w kolejce po świeższe :eviltong::eviltong::eviltong: