-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Wiecie jak Nelcia podesłała nam te linki z dwoma boksiami (Gero i tym szczeniaczkiem) to przez myśl mi nie przeszło że za 3 dni będę się cieszyć. Same wiemy jak trudno staruszka wyadoptować. Martusiu ja nie mam słów dla Ciebie. I dla fundacji też, żeby wszystkie tak działały, ja się chyba dzisiaj poryczę. To jakiś tydzień cudów
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']No to nie przenosić deklaracji tylko czekać po prostu....[/QUOTE] Tak Ninusiu :lol::lol: -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki to już wpłacać na Szarika? Jeśli tak to poproszę o nr konta. A wysyłacie prośby na PW? Jakby ze 2 ciotki się rzuciły to w jeden dzień uzbierają. Ja was póki co w tym nie wspomogę. -
[quote name='Czarodziejka']Ma się chody psze pani :razz: Jak się hurtem kastruje to i ceny spadają :cool3:[/QUOTE] Czarodziejko strach się bać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: I to jeszcze hurtem:cool3: On rzeczywiście taki sierot, ale przeuroczy, no i po jajuniach:placz::placz:, a takie piękne były.
-
[quote name='andegawenka']Chyba nie ma pojecie co my tu przezywamy:roll:[/QUOTE] A ja weszłam z nadzieją że Bilbo już ze swoim ludziem :( Ale bądźmy dobrej mysli, bo ten tydzień to tydzień cudów :lol::lol:
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
to ja sobie pozwolę wieczorem na zdrowie dla Tofika i na nową drogę , a co:drinka: I wszystkim kochanym sponsorom Tofka też postawię :drink1::drink1::drink1: A dla Gisic i Uli :Rose::Rose::Rose::Rose: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A pamiętacie cioteczki jak się wszystkie łamałyśmy czy niepotrzebnie nie męczymy psa i tylko nie przedłużamy jego cierpienia, ja to się jeszcze nie mogę nacieszyć i do końca uwierzyć. :multi::multi::multi: -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Dostałam informację od Nelka "Hej, Myszko możesz przekazać komu trzeba ze, Forum BA przelało na Cookiego 200zł. Pozdrawiam[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]" Napiszcie cioteczki na wątku jak dojdą -
[quote name='Czarodziejka']Nasze maleństwo już w lecznicy. Po zabiegu zadzwonią. Wetka powiedziałą, że jest taki śliczny, że bez problemu powinien znaleźć domek. Tymczasem wszędzie tu w okolicy widzę ogłoszenia - sprzedam młode bernardyny..,..i fotka. Pseudohodowla jak nic. Ech...[/QUOTE] [quote name='Kapsel']Ja nwet nie wchodzę na lokalny portal, bo mnie krew zalewa jak widzę te ogłoszenia :angryy: Trzymaj się Szczylku, cioteczki myślą cały czas o Tobie :loveu:[/QUOTE] :angryy::angryy: to na temat pseudohodowli :loveu::loveu::loveu: a to dla Szczylka
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły pieniązki od: Maja602 - 20 zł Lucyna - 15 zł -
[quote name='andegawenka']... och Myszko nawet nie wyobrażasz sobie jaka produkcja pod miastami odchodzi i w jakich warunkach:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE] Niestety wiem. Jeżdżę na działkę na wieś więc widzę. A w mieście niewiele lepiej. Z powodu tej produkcji mam psa a nie powinnam mieć :(:(
-
[quote name='Kapsel']Dzisiaj, dzisiaj Myszeńko, biedny malusi, nawet nie wie co mu zrobia biedaczkowi, ile przyjemności go juz w życiu ominie :shake::eviltong:[/QUOTE] [quote name='Czarodziejka']Nie zaznał TEJ przyjemności, a więc nie wie, co traci. Zaraz jedziemy. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Trzymamy :thumbs::thumbs:. Niech on luż lepiej nie zaznaje przyjemności to następnych szczylków nie trzeba będzie wyadoptowywać:)
-
[quote name='Kapsel']To juz dzisiaj, trzymaj się malutki :kciuki:[/QUOTE] To dzisiaj tniecie Szczylka?
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewnie że zaglądamy, tylko nie zawsze piszemy :):) -
[quote name='Kapsel']Cichutko u Naszego Szczylka, a dzisiaj wieczór cudów. Trzy boksie znajdą chyba domek, tylko Szczylek ciągle czeka ...:shake:[/QUOTE] Kapselku, szczylek taki przystojniak znajdzie na pewno. Tofik trójłapek bedzie miał domek :multi::multi::multi:, a szczylek młodzian zdrowy, na pewno znajdzie
-
oby więcej takich wiadomości:)
-
Cioteczki , czy jest na wątku jakaś cioteczka z Kalisza Nelka podesłała mi takie linki "Zobacz proszę dwa boksery sa w schronie w Kaliszu, może uda się je wam stamtąd wyciągnąć. [URL="http://kalisz-schronisko.pl/wez-mnie-do-domu/zabieram/gero-nr-532.html"]http://kalisz-schronisko.pl/wez-mnie...ro-nr-532.html[/URL] [URL="http://kalisz-schronisko.pl/wez-mnie-do-domu/zabieram/roti-nr-518.html"]http://kalisz-schronisko.pl/wez-mnie...ti-nr-518.html[/URL] jeden to jeszcze szczylek, drugi siwiutki staruszek, daj znać dziewczynom od bokserów proszę, bo ja nie wiem do kogo mama napisac"
-
Cioteczki z tego bazarku z biżuterią, który się zakończył będzie 165 zł , czekam jeszcze na jedną wpłatę i potwierdzenia że paczki doszły
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']A ja jak zwykle sceptyk. Czy ta Pani wie wszystko o Tofiku bo jeśli tak to się urżnę z radości i nie tylko wirtualnie, Otworzę szampana, jakiś stary mi się poniewiera po chałupie..słowo...[/QUOTE] [quote name='ULKA12']Andegawenka, Tofik już pakuje walizki więc możesz otwierać tego szampana:multi::multi:[/QUOTE] Justynka pisze że pani ma jamniczka Trójłapka. A ja to się urżnę połowicznie:popcorn::popcorn:, a całkowicie to jak jeszcze Puśka znajdzie domek -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Mysza2 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości:lol::lol::lol:, to jest po prostu niewiarygodne jak pies potrafi odżyć jak jest w dobrych rękach,:multi: