Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Tak bym chciała żeby już nie był na tym łańcuchu, do niedzieli juz niedaleko na szczęście
  2. [quote name='fiorsteinbock']Zadnego nie mialam pytania odnosnie adopcji Liska, cisza :([/QUOTE] Bo ludzie oczu i serca nie mają, wola nabijać kabzę pseudo-hodowcom niż dac domek biedakowi:( A takie ma śliczne to allegro
  3. Kikou, wesolutko masz z tą niesforną czeredką, a jak tam noga?
  4. Dobrze że choć tutaj dobre wiadomości.
  5. Trzymaj się Martusiu kochana, wszystko już tu zostało napisane przez cioteczki co można było napisać, przytulam Cię w myślach bardzo bardzo mocno. Tylko czas Ci pomoże,nic innego nie jest w stanie. Jesteś wspaniałym dobrym człowiekiem.
  6. Justynko sprawdź to rozliczenie, bo chyba coś źle jest, chyba powinno być do 12.09, i czy razem ze sterylką brakuje te 12 zł? Co do Pusi to ja też mam odwagę tylko kciuki zaciskać po tym ostatnim niepowodzeniu
  7. Myślę , że wszystko będzie dobrze, ale poczekajmy na relację z nowego domku
  8. [quote name='Plicha']Dzięki Mysza, wstawiłam bannerek, mam nadzieję że przyciągnie uwagę. Czy Wam też wyskakuje komunikat że możecie mieć tylko 2 zdjęcia w sygnaturze? Wcześniej nie było takich ograniczeń...[/QUOTE] Tak, dlatego ja mojego podpisu na razie nie ruszam:(
  9. Martusiu, kochana, niczego nie rozpamiętuj, czy ten wet był czy inny. Zrobiłaś to co mogłaś i najlepiej jak mogłaś. Byłaś z nim i to jest najważniejsze, może to głupio zabrzmi, ale to lepiej i dla Ciebie i dla Niego że odszedł sam, że nie musiałaś podejmować tej najtrudniejszej decyzji. Byłaś koło niego, nie umierał w zimnej betonowej celi. Myślami jestem z Tobą
  10. Witaj Renatko, dosyc już tego odpoczywania, do roboty:)
  11. Nie dzwoń Kapselku, tym jej nie pomożemy. Poczekajmy aż będzie mogła pisać
  12. Myszko moja protoplastko, proszę o nr konta na PW, chyba że to to samo co na Jasperka wpłacam?
  13. To tak jak ja dlatego nawet pisać mi się nie chce. Jedna wczoraj wróciła z adopcji, Drugi boksio staruszek od soboty W DS chyba nam odejdzie :(:( jak się tu nie dołować:( Ale z Emi mam nadzieję będzie coraz lepiej:)
  14. Ciszę się że potworek się goi, żeby go to wszystko czegoś nauczyło. Ale ci daje popalić Ulu:):)
  15. Boże , nie może tak być :shake::shake::shake: To byłoby cholernie niesprawiedliwe Kapselku, a co wet mówi?
  16. [quote name='jusstyna85']jeśli spojrzycie pare stron wcześniej,to znajdziecie wpis :) Do oddania jest tylko 40 zł za paliwo z Rudy do Ulki,reszta jest opłacona przez nową Panią Toffika Wiem,że częśc osób jak słyszy Niemcy,to sie oburza,ale ten dom jest sprawdzony i zawsze jest kontakt.[/QUOTE] Podajcie mi nr konta (rozumiem że do Justynywolontariat) żebym mogła zwrócić za paliwo
  17. Cioteczki, kiedy Szarik jedzie do DT?
  18. No właśnie, jak się ma biedaczek?
  19. O kurcze o tej koopie nad stawikiem to ja nie doczytałam:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czarodziejko, ja przecież wyraźnie zamawiałam z łazoenką:razz::razz::razz:
×
×
  • Create New...