-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Biedniutko wygląda na tych ostatnich fotkach:shake::shake: Avilia widzę że chodzimy do tego samego weta. Co jest tej biduli.:shake::shake: -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Germaine, aż z lóżka to nie trzeba było się zwlekać, my poczekamy. Cookie wygląda jak Guliwer wśród olbrzymów przy tych twoich tłuściochach :razz::razz: -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A zwłaszcza te onkowate:shake:. Ale cokolwiek by nie było cioteczki to nie jest już z tym sam ze sobą, bezbronny na tym parkingu. I tego się trzymajmy :lol::lol: -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='fikusna_joanna']sms od Germaine'y - "Kupiłam mu puszki Hills Z/D dla alergików, wcina jak wariat i wali łapką w miskę, żeby dać jeszcze ;)"[/QUOTE] a to złośnik :):) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
To pozdrów ją od stęsknionych ciotek -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Taks ja się broń boże nie uchylam od podejmowania decyzji, ale ja jestem tylko skarbnikiem (bo nikt nie chciał zbierać) a nie założycielem, czy głównym dowodzącym wątku. Uważam że nie mam prawa do podejmowania samodzielnie decyzji. Jak to policzyłam to rzeczywiście podział na kilkanaście psów nie ma sensu , bo kwoty będą żadne. Ale podzielenie na 2 lub 3 psy to jest spora kwota. Moze wypowie się też w tej kwestii też Jusstyna85, to ona wypatrzyła Tofika i zaczęła o niego walczyć. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Taks, wiele jest racji w tym co piszesz. Tylko kto ma podjąć taką decyzję. -
[quote name='Malwi']zaraz wrzucę na czarne kwiatki ...[/QUOTE] dobry pomysł
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Osoby z dlekaracji stałych po jednym linku. Kweotę podzielić przez ilość osób...i wijdzie fundusz na każego propoowanego pieska.żeby nie było żalu i pretensji między nami broń Boże...???? Ulę też bym włączyła, tak jak pisałam wcześniej bardzo zaoszczędziła na leczeniu...Kto śledził wątek ten wie...[/QUOTE] Bardzo słuszna wypowiedź Ninusiu:loveu::loveu::loveu: -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Mysza2 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
cieszę się że jest poprawa, walcz Tosinku dalej:) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki w niedzielę upłynie 2 tygodnie odkąd Tofik pojechał do domku. Trzeba by podjąć decyzję co do przeznaczenia kasy. Ja bardzo prosiłabym chociaż część na Puśkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT[/url]. -
[quote name='Malwi']dziękujemy ślicznie :loveu: ja dziś dostałam sms o treści : "Interesuje mnie państwa ogłoszenie, jak będzie już zasięg proszę o sygnał na pewno oddzwonię" no to puszczam sygnał ... co słyszę ? OPŁATA ZA POŁĄCZENIE 9 ZŁ .... poprostu .... szczyt wszystkiego ....[/QUOTE] Ręce opadają :angryy::angryy::angryy:
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo się cieszę że ma już to swoje M1. Ale mu kita chodzi, buda obsikana i zaznaczona. Wet powinien mu obejrzeć to oczko. Czy on dobrze chodzi na tylne łapy? -
żadnych telefonów o Szczylka?
-
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Co tam u buldożka słychać? -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Mysza2 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
I jak tam Tosia popołudniem -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Mysza2 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Jak nie jest gorzej to też dobra wiadomość. Trzeba poczekać co antybiotyki zdziałają, trzymaj się psinko i walcz -
Ja też się nie chciałam odzywać, że bardziej Colie przypomina bo się nie znam i myślałam że ze Szczyla może dopiero wyrośnie benek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak się zwał tak się zwał, niech trafi do ludzia który będzie miał gdzieś rasy tak jak ja :lol::lol:.
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Mysza2 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Toli. Zapisuję sobie -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i co z tym filmem:) -
Kapselku ja też pisałam, że się dorzucę ale stałej nie mogę dać :(. Z Tofika przeniosłam deklarację na Szariczka z parkingu. Jednorazowo będę dorzucać jeśli będzie brakowało na kolejny miesiąc.