Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Biedniutko wygląda na tych ostatnich fotkach:shake::shake: Avilia widzę że chodzimy do tego samego weta. Co jest tej biduli.:shake::shake:
  2. Germaine, aż z lóżka to nie trzeba było się zwlekać, my poczekamy. Cookie wygląda jak Guliwer wśród olbrzymów przy tych twoich tłuściochach :razz::razz:
  3. A zwłaszcza te onkowate:shake:. Ale cokolwiek by nie było cioteczki to nie jest już z tym sam ze sobą, bezbronny na tym parkingu. I tego się trzymajmy :lol::lol:
  4. [quote name='fikusna_joanna']sms od Germaine'y - "Kupiłam mu puszki Hills Z/D dla alergików, wcina jak wariat i wali łapką w miskę, żeby dać jeszcze ;)"[/QUOTE] a to złośnik :):)
  5. To pozdrów ją od stęsknionych ciotek
  6. [quote name='kizimizi']a ja z radoscia odwiedzam watek Lisiunia i czytam jak to chłopczyk sie szybko uczy i "pięknieje" :) Oby tak dalej![/QUOTE] Ja też. Jeszcze żeby domek się znalazł,
  7. Jestem na zaproszenie Gosi. Nie mogę nic zadeklarować ale postaram się też rozsyłać wątek.
  8. Taks ja się broń boże nie uchylam od podejmowania decyzji, ale ja jestem tylko skarbnikiem (bo nikt nie chciał zbierać) a nie założycielem, czy głównym dowodzącym wątku. Uważam że nie mam prawa do podejmowania samodzielnie decyzji. Jak to policzyłam to rzeczywiście podział na kilkanaście psów nie ma sensu , bo kwoty będą żadne. Ale podzielenie na 2 lub 3 psy to jest spora kwota. Moze wypowie się też w tej kwestii też Jusstyna85, to ona wypatrzyła Tofika i zaczęła o niego walczyć.
  9. Taks, wiele jest racji w tym co piszesz. Tylko kto ma podjąć taką decyzję.
  10. Martuś, czy tobie na pleckach coś nie rośnie przypadkiem (skrzydełka np) :loveu::loveu: Żeby mu tylko to napalanie się na inne psy przeszło. Mojej nie przeszło niestety:(
  11. [quote name='Malwi']zaraz wrzucę na czarne kwiatki ...[/QUOTE] dobry pomysł
  12. [quote name='andegawenka']Osoby z dlekaracji stałych po jednym linku. Kweotę podzielić przez ilość osób...i wijdzie fundusz na każego propoowanego pieska.żeby nie było żalu i pretensji między nami broń Boże...???? Ulę też bym włączyła, tak jak pisałam wcześniej bardzo zaoszczędziła na leczeniu...Kto śledził wątek ten wie...[/QUOTE] Bardzo słuszna wypowiedź Ninusiu:loveu::loveu::loveu:
  13. cieszę się że jest poprawa, walcz Tosinku dalej:)
  14. To super. Tylko domek znaleźć. Na duże psy i do tego leciwe nie ma niestety wielu chętnych.
  15. Cioteczki w niedzielę upłynie 2 tygodnie odkąd Tofik pojechał do domku. Trzeba by podjąć decyzję co do przeznaczenia kasy. Ja bardzo prosiłabym chociaż część na Puśkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT[/url].
  16. [quote name='Malwi']dziękujemy ślicznie :loveu: ja dziś dostałam sms o treści : "Interesuje mnie państwa ogłoszenie, jak będzie już zasięg proszę o sygnał na pewno oddzwonię" no to puszczam sygnał ... co słyszę ? OPŁATA ZA POŁĄCZENIE 9 ZŁ .... poprostu .... szczyt wszystkiego ....[/QUOTE] Ręce opadają :angryy::angryy::angryy:
  17. Bardzo się cieszę że ma już to swoje M1. Ale mu kita chodzi, buda obsikana i zaznaczona. Wet powinien mu obejrzeć to oczko. Czy on dobrze chodzi na tylne łapy?
  18. żadnych telefonów o Szczylka?
  19. Co tam u buldożka słychać?
  20. Jak nie jest gorzej to też dobra wiadomość. Trzeba poczekać co antybiotyki zdziałają, trzymaj się psinko i walcz
  21. Ja też się nie chciałam odzywać, że bardziej Colie przypomina bo się nie znam i myślałam że ze Szczyla może dopiero wyrośnie benek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak się zwał tak się zwał, niech trafi do ludzia który będzie miał gdzieś rasy tak jak ja :lol::lol:.
  22. Jestem na zaproszenie Toli. Zapisuję sobie
  23. Kapselku ja też pisałam, że się dorzucę ale stałej nie mogę dać :(. Z Tofika przeniosłam deklarację na Szariczka z parkingu. Jednorazowo będę dorzucać jeśli będzie brakowało na kolejny miesiąc.
×
×
  • Create New...