[quote name='fiorsteinbock']Dokladnie...i snobistycznie sie odnosic z Yorkiem pod pachą za 300zl z pseudo...
Nie lubie klasyfikowac ludzi, ale jak widze Paniusie z Yorkami badz Shitzu - od razu widze ciasne klatki i matki tych dzieciaczkow z cycuszkami do ziemi - łatkę przyczepiam jedna ;) Chociaz zdaje sobie sprawe, ze moja opinia jest krzywdzaca i nie do konca obiektywna :shake:[/QUOTE]
Moja może tez nie jest obiektywna, ale podobne mam odczucia. Snobizm a nie miłość do psów. Że nie wspomnę o menelach prowadzających się z: husy,onkami, bulowatymi. Wiadomo skąd potem tyle tych bezdomnych bied.
Skończyły się wakacje może coś się ruszy z adopcjami,