Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Akrum']A Gasparek nadal bez swojego ludzia... :([/QUOTE] Może zasmakował w tym tytule "zamierza pożyć na koszt dogomanii) :evil_lol::evil_lol: A poza tym M1 dostał nowe, chce się chłopak nacieszyć
  2. Nie mogę się doczekać na wiadomości z nowego domku
  3. Dobrze doczytałam że Bursztyn dzisiaj zmienia lokalizację?
  4. Ale słodziaczek, on jeszcze taki trochę szczylkowaty. Same przystojniaki tam u was dziewczynki.
  5. [quote name='giselle4']ludzie maja zwierzyniec i wszystko ok:)[/QUOTE] to ja sobie codziennie życzę przynajmniej 1 takiej wiadomości:):)
  6. Wykrywko, napiszcie o co chodzi z tym psem? Nie trzymajcie w niepewności. Zginął komuś?
  7. [quote name='giselle4']Jeszcze dwa dni i masz swoj domek konie ,owce jakies rasowe i swinka morska i kot.... oj bedziesz zadowolona:)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi: ale wiadomości :multi::multi::multi: Rozumiem że domek sprawdzony?
  8. Nie było żadnych telefonów o Szczyla?
  9. [quote name='magenka1']aż się boję oglądać zdjęć czy ją nie można już zabrać z tego pseudoschronu?[/QUOTE] Przecież Grosia jest już u Avilii
  10. Martuś nie chcę cię zniechęcać, ale nikomu z tych ludzi nie udowodnisz że to właśnie oni go bili albo strzelali ze śrutu, mógł być wypuszczany i strzelać mógł ktokolwiek. Jest szansa coś zrobić jak możesz złapać kogoś na gorącym uczynku albo udowodnić (a i to do ukarania droga daleka). Obawiam się że tylko czas i siły stracisz. Musieliby być świadkowie którzy jeszcze zechcieliby zeznawać. Sama wiesz jak o to trudno. To oczywiście tylko moje zdanie i nie twierdzę że mam rację.
  11. dokładnie tak. A jak się miewa Szariczek?
  12. [quote name='bela51']Przelałam dzisiaj na konto Lisia 84 zł z bazarku bizuteryjnego kizimizi.[/QUOTE] Dobrze że Lisio ma takie dobre cioteczki:loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. :multi::multi::multi::multi:bardzo się cieszę, pakuj Bursztyn dobytek i zwalniaj miejsce u Jamora:multi::multi::multi:
  14. wysłałam moją deklarację na Jasperka
  15. Ja przyszłam:):):)
  16. Myszko przelałam przed chwilką 173,75 z bazarku ze srebrną biżuterią (podarowaną przez cioteczkę WiosnaA). Jest troszkę więcej niż pisałam bo były nadwyżki za przesyłki. Nie mam jeszcze potwierdzenia od 1 osoby że przesyłka doszła, ale mam nadzieję że dojdzie a nie chciałam przetrzymywać kaski bo na pewno jest potrzebna Emi. Bardzo dziękujemy cioteczce WiosnaA za podarowanie ślicznych fantów
  17. Cieszę się że Bilbuś w domku grzeczny. Niech mu tylko nie przyjdzie do głowy warczeć znowu na panią. Niech mu się wiedzie:)
  18. Przelałam do Justyny za transport do Rudy 40 zł.
  19. Ja uważam że leczenie należy doprowadzić do końca u dr Fabisza oczywiście, tak sobie tylko marudzę że w schronie jest:)
  20. Super człowiek z tego doktora Fabisza. Przekaż mu od nas następnym razem serdeczne pozdrowienia i podziękowania:) To pobyt Volwerina w schronisku, jeszcze się przedłuży.
  21. [quote name='ossa98']Fajnie, że Lisio otwiera się na mężczyzn:lol:. Byle nie za bardzo:-):evil_lol:[/QUOTE] Szkoda tylko że do samców trochę zadziora jest.
  22. [quote name='fiorsteinbock']Dokladnie...i snobistycznie sie odnosic z Yorkiem pod pachą za 300zl z pseudo... Nie lubie klasyfikowac ludzi, ale jak widze Paniusie z Yorkami badz Shitzu - od razu widze ciasne klatki i matki tych dzieciaczkow z cycuszkami do ziemi - łatkę przyczepiam jedna ;) Chociaz zdaje sobie sprawe, ze moja opinia jest krzywdzaca i nie do konca obiektywna :shake:[/QUOTE] Moja może tez nie jest obiektywna, ale podobne mam odczucia. Snobizm a nie miłość do psów. Że nie wspomnę o menelach prowadzających się z: husy,onkami, bulowatymi. Wiadomo skąd potem tyle tych bezdomnych bied. Skończyły się wakacje może coś się ruszy z adopcjami,
×
×
  • Create New...