-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Cioteczki boksiowe zajrzyjcie , może ktoś ma jakiś pomysł jak pomóc [URL="http://www.dogomania.193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama[/url]! ta sunia jest gdzieś pod Warszawą, ręce opadają[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Szczyluś mi wybaczy:oops::oops:
-
Grubiutka, nieśmiała Sunia - niestety :((((((( [']
Mysza2 replied to jhet's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jhet napisz może gdzie ta sunia jest. -
Lisiu wybaczysz? cioteczki zajrzyjcie zajrzyjcie , może ktoś ma jakiś pomysł jak pomóc [URL="http://www.dogomania.193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama[/url]! ręce opadają[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
cioteczki zajrzyjcie tu. Ja już sobie obiecałam na żaden nowy wątek nie wchodzić ale ona tak patrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama[/url] -
Grubiutka, nieśmiała Sunia - niestety :((((((( [']
Mysza2 replied to jhet's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O matko Paulina, przyrzekłam sobie że już na żaden nowy wątek nie wejdę. Ona ma takie oczy że żal patrzeć. Będę rozsyłać w miarę możliwości czasowych -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki to dopisałam Borę Uli jako piąty wątek Grosia [url]http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia-mo%C5%BCe-umrze%C4%87-bo-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-na-diagnoz%C4%99!B%C5%82agam-zerknij-i-pom%C3%B3%C5%BC-[/url] Pusia [URL="http://www.dogomania.180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT"][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT[/url] sunia z problemami z układem nerwowym [URL="http://www.dogomania.192433-4-5-miesi%C4%85ca-USZKODZONY-UK%C5%81AD-NERWOWY-po-NOS%C3%93WCE-potrzebna-diagnostyka-i-pomoc?p=15337326#post15337326"][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/192433-4-5-miesi%C4%85ca-USZKODZONY-UK%C5%81AD-NERWOWY-po-NOS%C3%93WCE-potrzebna-diagnostyka-i-pomoc?p=15337326#post15337326[/url] i Kajtek [url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-POTRZEBNE-WSPARCIE[/url] Bora i tymczasy Uli [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172034-Bora-onka-kt%C3%B3ra-szuka-miejsca-aby-spokojnie-umrze%C4%87[/URL] Na koncie tofika jest 977 zł to byłoby po 196 zł na każdego psiunia Czy może tak być? -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
też jestem ciekawa:) -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak tam Grosia cioteczki? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nesusiu bardzo się cieszę.:multi::multi::multi: To już pewne? -
[quote name='Paulina78'][B]Juz nie o kasę nawet chodzi, tylko o NOWE MIEJSCE :([/B] On musi zmienić ten hotelik na ciepły kąt :( Chodzi o DT albo Ds z ogrodem najlepiej ...[/QUOTE] Ale rozumiem że bezpłatny?
-
Zaglądamy, tylko nie piszemy, bo co tu pisać jak kasą wspomóc nie można:(
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Zależy jak bardzo cenne te fanty. Na dogo ludzie raczej pomagają, ale bogaci nie są.[/QUOTE] Dokładnie, napisz co to za rzeczy. Avilia małe sprostowanie , ta wpłata 122,50 ode mnie to jest z Bazarku Bima, a nie moja własna (pisałam w tytule). Ja jeszcze czekam na zgodę cioteczek z wątku tofika, który pojechał do DS. Jeśli cioteczki się zgodzą na taki podział kasy po nim jak zaproponowałyśmy to na grosię byłoby 245 zł, ale to jeszcze niepewne. Z tego co widzę to wszystko za mało. -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kurcze, nie za wesoło to wygląda :shake::shake::shake: -
[quote name='andegawenka']Proszę jak się posłuchał, dzieli się Czarodziejką;)[/QUOTE] Bo tą mądry Szczyl jest, tylko to jeszcze taki nastolatek niesforny.
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Daj radę malutka, tyle ciotek o tobie myśli. -
Żądnych telefonów o Szczylka? Ci ludzie to oczu nie mają chyba, taki przystojniak słodki:)
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']A jak Waszym zdaniem wygląda jego poruszanie się ? [/QUOTE] Na tyle na ile z filmu można ocenić to nieźle. Ale to nie nam oceniać:) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale on ładniutki jest. Podpasł się ale myślałam że będzie gorzej -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']sterylka jutro rano Grosia musiała jeszcze dzisiaj mieć kroplówki, jest słabiutka niestety dalej nie ma apetytu załatwia się normalnie kosz sterylki ok 300 zł[/QUOTE] Nie za dobre te wiadomości.:shake::shake: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
To ja te zdrowaśki będę klepać Nesusiu. Trzymajcie się jakoś:):)