Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cioteczki boksiowe zajrzyjcie , może ktoś ma jakiś pomysł jak pomóc [URL="http://www.dogomania.193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama[/url]! ta sunia jest gdzieś pod Warszawą, ręce opadają[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Szczyluś mi wybaczy:oops::oops:
  2. jhet napisz może gdzie ta sunia jest.
  3. Lisiu wybaczysz? cioteczki zajrzyjcie zajrzyjcie , może ktoś ma jakiś pomysł jak pomóc [URL="http://www.dogomania.193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama[/url]! ręce opadają[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
  4. cioteczki zajrzyjcie tu. Ja już sobie obiecałam na żaden nowy wątek nie wchodzić ale ona tak patrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama[/url]
  5. O matko Paulina, przyrzekłam sobie że już na żaden nowy wątek nie wejdę. Ona ma takie oczy że żal patrzeć. Będę rozsyłać w miarę możliwości czasowych
  6. Cioteczki to dopisałam Borę Uli jako piąty wątek Grosia [url]http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia-mo%C5%BCe-umrze%C4%87-bo-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-na-diagnoz%C4%99!B%C5%82agam-zerknij-i-pom%C3%B3%C5%BC-[/url] Pusia [URL="http://www.dogomania.180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT"][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT[/url] sunia z problemami z układem nerwowym [URL="http://www.dogomania.192433-4-5-miesi%C4%85ca-USZKODZONY-UK%C5%81AD-NERWOWY-po-NOS%C3%93WCE-potrzebna-diagnostyka-i-pomoc?p=15337326#post15337326"][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/192433-4-5-miesi%C4%85ca-USZKODZONY-UK%C5%81AD-NERWOWY-po-NOS%C3%93WCE-potrzebna-diagnostyka-i-pomoc?p=15337326#post15337326[/url] i Kajtek [url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-POTRZEBNE-WSPARCIE[/url] Bora i tymczasy Uli [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172034-Bora-onka-kt%C3%B3ra-szuka-miejsca-aby-spokojnie-umrze%C4%87[/URL] Na koncie tofika jest 977 zł to byłoby po 196 zł na każdego psiunia Czy może tak być?
  7. Ale on dostojny jest. Gdzie te ludziska oczy mają że nikt go jeszcze nie wypatrzył
  8. Jak tam Grosia cioteczki?
  9. Nesusiu bardzo się cieszę.:multi::multi::multi: To już pewne?
  10. [quote name='Paulina78'][B]Juz nie o kasę nawet chodzi, tylko o NOWE MIEJSCE :([/B] On musi zmienić ten hotelik na ciepły kąt :( Chodzi o DT albo Ds z ogrodem najlepiej ...[/QUOTE] Ale rozumiem że bezpłatny?
  11. Zaglądamy, tylko nie piszemy, bo co tu pisać jak kasą wspomóc nie można:(
  12. [quote name='paulinken']Zależy jak bardzo cenne te fanty. Na dogo ludzie raczej pomagają, ale bogaci nie są.[/QUOTE] Dokładnie, napisz co to za rzeczy. Avilia małe sprostowanie , ta wpłata 122,50 ode mnie to jest z Bazarku Bima, a nie moja własna (pisałam w tytule). Ja jeszcze czekam na zgodę cioteczek z wątku tofika, który pojechał do DS. Jeśli cioteczki się zgodzą na taki podział kasy po nim jak zaproponowałyśmy to na grosię byłoby 245 zł, ale to jeszcze niepewne. Z tego co widzę to wszystko za mało.
  13. Też mi na to wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Marta pisała że drzwi do lodówki słyszy, o ile dobrze pamiętam
  14. Kurcze, nie za wesoło to wygląda :shake::shake::shake:
  15. [quote name='andegawenka']Proszę jak się posłuchał, dzieli się Czarodziejką;)[/QUOTE] Bo tą mądry Szczyl jest, tylko to jeszcze taki nastolatek niesforny.
  16. Daj radę malutka, tyle ciotek o tobie myśli.
  17. Żądnych telefonów o Szczylka? Ci ludzie to oczu nie mają chyba, taki przystojniak słodki:)
  18. [quote name='kaa']A jak Waszym zdaniem wygląda jego poruszanie się ? [/QUOTE] Na tyle na ile z filmu można ocenić to nieźle. Ale to nie nam oceniać:)
  19. Martusiu, ale przynajmniej kartonik mu połóż:evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='fiorsteinbock']Lisio, ty piszczochu! Kto by pomyslal :) Nie mialam ani jednego pytania w spr. jego adopcji. Ludzie nie chca starych psow... :([/QUOTE] Niestety, a jeszcze dużych :(:(
  21. Ale on ładniutki jest. Podpasł się ale myślałam że będzie gorzej
  22. [quote name='BUDRYSEK']sterylka jutro rano Grosia musiała jeszcze dzisiaj mieć kroplówki, jest słabiutka niestety dalej nie ma apetytu załatwia się normalnie kosz sterylki ok 300 zł[/QUOTE] Nie za dobre te wiadomości.:shake::shake:
  23. To ja te zdrowaśki będę klepać Nesusiu. Trzymajcie się jakoś:):)
×
×
  • Create New...