Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cioteczki rozmawiałam przez tel z Jusstyną85, która jest założycielką wątku Toffika. Justyna ma bardzo poważne problemy rodzinne i dlatego się nie pojawia na dogo. Proponujemy taki podział funduszy po Toffiku Grosia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia-mo%C5%BCe-umrze%C4%87-bo-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-na-diagnoz%C4%99%21B%C5%82agam-zerknij-i-pom%C3%B3%C5%BC-"]http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia-mo%C5%BCe-umrze%C4%87-bo-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-na-diagnoz%C4%99!B%C5%82agam-zerknij-i-pom%C3%B3%C5%BC-[/URL]!! Pusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT[/URL] sunia z problemami z układem nerwowym [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192433-4-5-miesi%C4%85ca-USZKODZONY-UK%C5%81AD-NERWOWY-po-NOS%C3%93WCE-potrzebna-diagnostyka-i-pomoc?p=15337326#post15337326[/URL] i Kajtek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-POTRZEBNE-WSPARCIE[/URL] Na koncie tofika jest 977 zł to byłoby po 245 zł na każdego psiunia Zajrzyjcie proszę i napiszcie czy się zgadzacie Jest jeszcze nie rozliczone 30 zł u Uli które zostało po opłaceniu sterylki i miało być na DT za wrzesien. Nie wiem jak Wy ale ja uważam że Ula woziła Tofika na sterylkę i kontrole, załatwiła ją bardzo tanio, gdybyśmy my musieli to załatwiać i wozić Tofika to wypadłoby to o wiele drożej więc myślę żeby to zostawić.
  2. Pazury już poobgryzałam . Trzymaj się malutka
  3. szkoda, a ja się już napaliłam :(:( jak jaki głupi :evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='wenucja']to jeszcze mlody z niego kawaler ;) to ja pogonie chlopa i przygarne slodziaka :) normalnie milosc od 1 wejrzenia[/QUOTE] Czy ja dobrze rozumiem, chcesz wziąć Gasparka :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. [quote name='Sylwunia82']Witam.Bardzo się cieszę,że Toficzek ma dom,teraz przelałam jeszcze pieniążki za wrzesień,a co później np.w październiku?na kogo deklaracje będę przekazywane?pozdrawiam[/QUOTE] Sylwuniu, wpłynęły już pieniążki od Ciebie, nie wpłacaj już na Tofika. Rozliczenie jest w 2 poście. Bied na dogo nie brak. Sama zdecyduj na kogo chcesz przeznaczyć.
  6. Nie ma żadnych wiadomości co z Grosią?
  7. Wpłaciłam 122,50 zł z bazarku który był robiony dla Bima, ale ponieważ BIM wcześniej uzbierał komplet deklaracji cioteczki zgodziły się na przeznaczenie części na Puśkę
  8. na tym pierwszym zdjęciu przy kanapie to on nawet jakby kołami do góry się wystawiał, chyba dobrze widzę?
  9. [quote name='andegawenka']:multi:To wyślij notatkę chociaż do jednej osoby, bo my tu na pw włosy z głowy sobie wyrywały że coś Ci się stało:obrazic:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Przynajmniej tutaj ktoś się o mnie martwi:lol::lol: jak miło:loveu::loveu:
  10. [quote name='Buster']Zadaję sobie to samo pytanie . . . Ale myślę, że w obecnej sytuacji nie ma to już większego znaczenia . . . Zdrowiej Grosiu - teraz przed tobą kolejne cierpienie - mam nadzieję, że ostatnie . . .[/QUOTE] O której Grosia ma mieć ten zabieg bo nie doczytałam.
  11. Witajcie cioteczki, jestem tylko w domu neta nie miałam i tylko w pracy na dogo wchodzę a sałbo z czasem w pracy teraz mam. Witaj Nesusiu kochany i nie daj się. Każdy ma takie trudne momenty za sobą. Jak już jest całkiem źle to może być tylko lepiej:):) Trzymam kciuki za całą rodzinkę. Ukochaj ich wszystkich (najpierw oczywiście Diega rozrabiakę) Kapselku, kiedy ty dzwoniłaś nie zauważyłam w nieodebranych?
  12. O kurcze, to nie widzieli tego jak robili USG w Dąbrowie, bo chyba miała robione USG czy coś źle doczytałam? Mam nadzieję że nie jest za późno. Też boję się tu wchodzić :shake::shake:
  13. ale przystojniak, poprawił się rzeczywiście i jaki pieszczoch, :):)
  14. I żadnych telefonów o Tamarkę nie było?
  15. No i dlaczego nikt go nie chce :(:(
  16. Patrzcie ciotki, jeszcze niedawno nie miał nic, a tu nie dość że apartament to jeszcze kobitka mu się atrakcyjna trafiła:):)
  17. Śliczny jest. Dzięki za fotoreportaż. Czekamy jeszcze na jakieś wiadomości od weta
  18. [quote name='Bamboo ®']Wkradł się pewien chochlik ;)[/QUOTE] Na pewno 122,50 :):)
  19. Przelałam pieniążki z bazarku Bima 122,50 Zdrowiej Grosiu
  20. [quote name='Mysza2']Cioteczki, zakończył się bazarek dla Bima który już ma zabezpieczone finanse i tej kasy w chwili obecnej nie potrzebuje. Połowę z tego przekazujemy Grosi (122,50 zł) a połowę Puśce. Proszę o nr konta. Zaraz przeleję pieniążki. Zdrowiej Grosiu.[/QUOTE] Cioteczki poproszę nr konta
  21. [quote name='zuzia_kuzik']witam z rana:)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi:witaj Zuziu :loveu::loveu::loveu::loveu: Wiesz chociaż za co tego bana miałaś?
  22. Cioteczki, to wątek od innego psa chyba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: "szkielet onka". Jakie ona ma piękne oczy,
  23. Cioteczki, zakończył się bazarek dla Bima który już ma zabezpieczone finanse i tej kasy w chwili obecnej nie potrzebuje. Połowę z tego przekazujemy Grosi (122,50 zł) a połowę Puśce. Proszę o nr konta. Zaraz przeleję pieniążki. Zdrowiej Grosiu.
  24. Patrzcie cioteczki jak łatwo przyczepić łatkę "agersora" do psa. Ile już psów źle skończyło z tego powodu. Jakoś Martusi ani weta nie pożarł na śniadanie. Kochany bidulek, ale mu się trafiło że jest u Ciebie. Coś mi się zdaje, że trudno Ci się będzie z nim rozstać:razz::razz:
×
×
  • Create New...