-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki rozmawiałam przez tel z Jusstyną85, która jest założycielką wątku Toffika. Justyna ma bardzo poważne problemy rodzinne i dlatego się nie pojawia na dogo. Proponujemy taki podział funduszy po Toffiku Grosia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia-mo%C5%BCe-umrze%C4%87-bo-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-na-diagnoz%C4%99%21B%C5%82agam-zerknij-i-pom%C3%B3%C5%BC-"]http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia-mo%C5%BCe-umrze%C4%87-bo-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-na-diagnoz%C4%99!B%C5%82agam-zerknij-i-pom%C3%B3%C5%BC-[/URL]!! Pusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-WP%C5%81AT[/URL] sunia z problemami z układem nerwowym [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192433-4-5-miesi%C4%85ca-USZKODZONY-UK%C5%81AD-NERWOWY-po-NOS%C3%93WCE-potrzebna-diagnostyka-i-pomoc?p=15337326#post15337326[/URL] i Kajtek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-POTRZEBNE-WSPARCIE[/URL] Na koncie tofika jest 977 zł to byłoby po 245 zł na każdego psiunia Zajrzyjcie proszę i napiszcie czy się zgadzacie Jest jeszcze nie rozliczone 30 zł u Uli które zostało po opłaceniu sterylki i miało być na DT za wrzesien. Nie wiem jak Wy ale ja uważam że Ula woziła Tofika na sterylkę i kontrole, załatwiła ją bardzo tanio, gdybyśmy my musieli to załatwiać i wozić Tofika to wypadłoby to o wiele drożej więc myślę żeby to zostawić. -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pazury już poobgryzałam . Trzymaj się malutka -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwunia82']Witam.Bardzo się cieszę,że Toficzek ma dom,teraz przelałam jeszcze pieniążki za wrzesień,a co później np.w październiku?na kogo deklaracje będę przekazywane?pozdrawiam[/QUOTE] Sylwuniu, wpłynęły już pieniążki od Ciebie, nie wpłacaj już na Tofika. Rozliczenie jest w 2 poście. Bied na dogo nie brak. Sama zdecyduj na kogo chcesz przeznaczyć. -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie ma żadnych wiadomości co z Grosią? -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam 122,50 zł z bazarku który był robiony dla Bima, ale ponieważ BIM wcześniej uzbierał komplet deklaracji cioteczki zgodziły się na przeznaczenie części na Puśkę -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']:multi:To wyślij notatkę chociaż do jednej osoby, bo my tu na pw włosy z głowy sobie wyrywały że coś Ci się stało:obrazic:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Przynajmniej tutaj ktoś się o mnie martwi:lol::lol: jak miło:loveu::loveu: -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Buster']Zadaję sobie to samo pytanie . . . Ale myślę, że w obecnej sytuacji nie ma to już większego znaczenia . . . Zdrowiej Grosiu - teraz przed tobą kolejne cierpienie - mam nadzieję, że ostatnie . . .[/QUOTE] O której Grosia ma mieć ten zabieg bo nie doczytałam. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Witajcie cioteczki, jestem tylko w domu neta nie miałam i tylko w pracy na dogo wchodzę a sałbo z czasem w pracy teraz mam. Witaj Nesusiu kochany i nie daj się. Każdy ma takie trudne momenty za sobą. Jak już jest całkiem źle to może być tylko lepiej:):) Trzymam kciuki za całą rodzinkę. Ukochaj ich wszystkich (najpierw oczywiście Diega rozrabiakę) Kapselku, kiedy ty dzwoniłaś nie zauważyłam w nieodebranych? -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
O kurcze, to nie widzieli tego jak robili USG w Dąbrowie, bo chyba miała robione USG czy coś źle doczytałam? Mam nadzieję że nie jest za późno. Też boję się tu wchodzić :shake::shake: -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
I żadnych telefonów o Tamarkę nie było? -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No i dlaczego nikt go nie chce :(:( -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Patrzcie ciotki, jeszcze niedawno nie miał nic, a tu nie dość że apartament to jeszcze kobitka mu się atrakcyjna trafiła:):) -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczny jest. Dzięki za fotoreportaż. Czekamy jeszcze na jakieś wiadomości od weta -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bamboo ®']Wkradł się pewien chochlik ;)[/QUOTE] Na pewno 122,50 :):) -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przelałam pieniążki z bazarku Bima 122,50 Zdrowiej Grosiu -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Cioteczki, zakończył się bazarek dla Bima który już ma zabezpieczone finanse i tej kasy w chwili obecnej nie potrzebuje. Połowę z tego przekazujemy Grosi (122,50 zł) a połowę Puśce. Proszę o nr konta. Zaraz przeleję pieniążki. Zdrowiej Grosiu.[/QUOTE] Cioteczki poproszę nr konta -
Cioteczki, to wątek od innego psa chyba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: "szkielet onka". Jakie ona ma piękne oczy,
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki, zakończył się bazarek dla Bima który już ma zabezpieczone finanse i tej kasy w chwili obecnej nie potrzebuje. Połowę z tego przekazujemy Grosi (122,50 zł) a połowę Puśce. Proszę o nr konta. Zaraz przeleję pieniążki. Zdrowiej Grosiu. -
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co tam u Szariczka?