-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja też oczywiście podtrzymuję moją deklarację, super że Volwi będzie u Lilki:) -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']sterylka będzie po podaniu 2 dawki surowicy wszytsko jest ok, apetyt juz jest malutki, na spacerki chodzi szczęśliwa oby tak dalej.....[/QUOTE] Jakie fajne wiadomości. To chyba silniejsza już biedulka. Aż się boję cieszyć żeby nie zapeszyć -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Mysza2 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochana Biedulka. Uleńko trzymajcie się. -
Bilbusiu wybaczysz? Zapraszam na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
Mysza2 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szariczek mi wybaczy ze zaproszę na bazarek dla Grosi http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00 -
Bono mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
-
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Mały złośnik mi wybaczy ze zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url] -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Mysza2 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Grizunia mi wybaczy ze zaprosze na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url] -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
Mysza2 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Next mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url] -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Bimuś mi wybaczy że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url] -
Śmieszku, wybaczysz że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
-
4 szczeniaki od zbieracza- wszystkie znalazły DS :)
Mysza2 replied to shani's topic in Już w nowym domu
cioteczki wybaczcie że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url] -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Widzę że Duszka zmywa wam talerze:):) Duszka mi wybaczy ze zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url] -
Trini mi wybaczy że zaproszę na Bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pucek mi wybaczy że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi z martwą ciążą [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url] A za Borę trzymam kciuki żeby to był tylko przejściowy kryzys
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Tamarka mi wybaczy, że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]