Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Ja też oczywiście podtrzymuję moją deklarację, super że Volwi będzie u Lilki:)
  2. [quote name='ossa98']Wiecie co, nie wiem jak Wy, ale mam taki problem, że chciałabym cały czas oglądać Lisia i czytać o nim opowieści. Lisku pokazuj swój słodki, uśmiechnięty pyszczek!:cool3:[/QUOTE] Nie jesteś w tym osamotniona:):). Czy Lisio ma jeszcze aktualne Allegro?
  3. Martuś ja bym go nie poznała. Porównajcie cioteczki z tym zdjęciem w podpisie u Marty. Jaki przystojniak teraz jest. Ślicznie się u Ciebie zregenerował:):)
  4. [quote name='BUDRYSEK']sterylka będzie po podaniu 2 dawki surowicy wszytsko jest ok, apetyt juz jest malutki, na spacerki chodzi szczęśliwa oby tak dalej.....[/QUOTE] Jakie fajne wiadomości. To chyba silniejsza już biedulka. Aż się boję cieszyć żeby nie zapeszyć
  5. Kochana Biedulka. Uleńko trzymajcie się.
  6. Bilbusiu wybaczysz? Zapraszam na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  7. Gasparek mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  8. Szariczek mi wybaczy ze zaproszę na bazarek dla Grosi http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
  9. Bono mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  10. Lisiu mi wybaczy ze zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  11. Mały złośnik mi wybaczy ze zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  12. Grizunia mi wybaczy ze zaprosze na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  13. Next mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  14. Raja mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  15. Bimuś mi wybaczy że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  16. Śmieszku, wybaczysz że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  17. cioteczki wybaczcie że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  18. Bruno wybacz ze zaproszę na bazaek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  19. Widzę że Duszka zmywa wam talerze:):) Duszka mi wybaczy ze zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  20. Martusiu z Montkiem wybaczycie że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
  21. Saszeńka mi wybaczy że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
  22. Wika mi wybaczy że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  23. Trini mi wybaczy że zaproszę na Bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  24. Pucek mi wybaczy że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi z martwą ciążą [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url] A za Borę trzymam kciuki żeby to był tylko przejściowy kryzys
  25. Tamarka mi wybaczy, że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
×
×
  • Create New...