Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Emi mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
  2. wybaczycie że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  3. Kajtunek wybaczy mi że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  4. A ja odwiedzam Jasperka, a przy okazji zaproszę na bazarek dla Grosi http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
  5. Tosia mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  6. Jak ja lubię takie wiadomości :multi::multi::multi: Przy okazji zaproszę na bazarek leczenie dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
  7. Też jestem ciekawa. Taka tu straszna cisza:(
  8. Agdanek na pewno mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
  9. Skończyłam wreszcie ten bazarek dla Grosi [url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00?p=15448068#post15448068[/url] Zajrzyjcie cioteczki i proszę o pomoc w podnoszeniu
  10. Są jakieś wiadomości jak tam dzisiaj Grosia?
  11. Smutne to bardzo, trzymaj się psiaczku
  12. Jakie super wiadomości. Beata jesteś aniołem :loveu::loveu::loveu:
  13. Zaglądamy do Lisia. I jak Grażynko byłaś tam. Nie koczuje tam jakaś następna bieda?
  14. Jak będzie trzeba to ja też się dorzucę 20 zł na ten transport. Jak się wyjaśni czy zbieramy to poproszę o konto na pw. Jak już będzie pewne za ile to będziemy rozsyłać wici po cioteczkach. Na pewno uzbieramy.
  15. [quote name='andegawenka']Nie zostaną Ci 3 na starych zasadach?[/QUOTE] Niestety nie, próbowałam:):)
  16. Jak zdejmę Tofika, to muszę zdjąć jeszcze jednego bo teraz tylko dwa wolno mieć. Nie mogę się zdecydować którego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Przelałam 196 zł z podziału pieniążków po Tofiku, który ma już DS. Proszę o potwierdzenie na wątku jak dojdą :) I dużo zdrówka i jak najmniej bólu dla Bory:)
  18. Przelałam 196 zł z podziału pieniążków po Tofiku. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku jak dojdą
  19. Przelałam na sunię 196 zł z podziału pieniążków po Tofiku. Proszę o potwierdzenie na wątku jak dojdą
  20. Przelałam 196 zł z podziału pieniążków po Tofiku. Justyno proszę potwierdź na wątku że doszło i że doszły pieniądze z bazarku Bima. Dopóki nie mam potwierdzenia nie mogę dać bazarku do usunięcia
  21. Bardzo się cieszę że Tamarka ma dobry domek. Powodzenia psiaczku :)
  22. nie wiem co napisać :-(:-(
  23. A kiedy szariczek pójdzie do ciepłego pomieszczenia?
  24. Cioteczki to poprzelewałam pieniążki Na Puśkę 196 zł na Grosię 196 zł Na 4,5 miesięczną sunie z uszkodzonym układem nerwowym 196 zł Na Borę 196 zł Zostało jeszcze do Przelania na Kajtka ale czekam na nr konta od Renata5
×
×
  • Create New...