Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Jestem przeszczęśliwa :multi::multi::multi::multi::multi: Pierwszy filmik (do posłuchania bo do oglądania niewiele) [video]http://pl.tinypic.com/r/1zwkund/5[/video]
  2. Ode mnie też utul Gabuniu
  3. [IMG]http://i43.tinypic.com/9s6s5l.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/1zz6dg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ixxxeo.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/j5xk5c.jpg[/IMG]
  4. ŁON, ŁON :multi::multi::multi::multi: Bestia się bardzo ucieszyła, nie wiedziała do kogo iść czy do dziadka (właściciela), czy do zięcia, czy do wnuka. Ciocie, filmiki mam ale prawie nic na nich nie widać bo ciemno. wstawię chociaż zdjęcia ale też było ciężko go w bezruchu zrobić bo się kręcił. Nawet do mnie merdał (jak merdać to merdać). Laki ma 11 a nie 14 lat (ja rozmawiałam przez tel z zięciem, a on krócej w rodzinie i pokręcił). Dziadziuś twierdzi że zawsze wychodzi z nim na smyczy, ale tego dnia wyszedł z nim syn i nie założył mu nawet obroży. Jak było tak było ważne jak się skończyło. Wykład o adresówkach zrobiłam, Ula dołożyła:) Laki to kanapowiec, co się dziwić, że do budy nie chciał, suchego nie jada tylko gotowane. Pani już przyszykowała na przyjęcie zguby. Starszy pan jak się ze mną żegnał to się popłakał i mnie wycałował z dubeltówki, a ja te podziękowania przekazuję dla wszystkich , którzy Lakiemu pomogli i chcieli pomagać w przyszłości. Filmiki wstawię jak wrócę z Sabą (za niedługo bo strzelają) ale nie liczcie na zbyt wiele, mało co widać. [IMG]http://i44.tinypic.com/24v905e.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2cfaagi.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/30swmfb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/307xg05.jpg[/IMG]
  5. Umówiłam się z panem że jak tylko uda mi się wyrwać wcześniej z pracy (mam nadzieję że tak ok 15) to dzwonię do niego, spotykamy się w Dąbrowie i jedziemy razem do Uli. Nie ma co spekulować na temat poszukiwań i robienia ogłoszeń i oceniać, nam się wszytko wydaje oczywiste bo ciągle w tym się grzebiemy. Pan mówił że cały czas go szukali przede wszystkim w terenie, on nigdy się nigdzie nie wybrał, ani nie poleciał, nie przypuszczali że zawędruje gdzieś daleko. Pan mówił że to taki misiek starutki, spokojny i powolny. Od lat kochany przyjaciel. Cały czas mieszkał w bloku. W niedzielę przeszukiwali ogłoszenia, ale jeszcze nic nie było. Żeby to tylko byli właściciele, bo naprawdę tak się cieszą, że aż miło posłuchać. Jak tylko coś się okaże dam znać. Muszę spadać bo im dłużej tu piszę tym później wyjdę.
  6. Dziewczynki jeśli to prawda to chyba to wymodliłam Mam wiadomość na tablicy, rozmawiałam też już z panem przez telefon, aż się boję cieszyć, ale pan jest tak pewny że to jego pies kopiuję z Tablica. Pan zaraz po pracy chce jechać [SIZE=3][B] ";);) Witam nię będę dzwonił na telefon z powodu późnej pory bardzo się cieszę że Pani go znalazła nie wiem jak to Pani zrobiła że jest u Pani, ale obawiałem się że nikt go nie da rady złapać a co dopiero wziąść do samochodu, ponieważ do obcych ludzi miał dystans i zazwyczaj jak ktoś chciał do niego podejść to szczekał lub uciekał. Piesek jest Mojej Teściowej nazywa się Laki ma 14 lat i jest z Mysłowic-Brzęczkowic uciekł w sobotę na codziennym popołudniowym spacerze, pogonił za suką, pierwszy raz uciekł. Bardzo się cieszę że go widzę. Jutro mamy na rano do pracy, więc jak tylko wyjdę z pracy to Przyjadę po niego, wcześniej będę dzwonił do Pani, poda mi Pani adres, Dziękuję jeszcze raz do zobaczenia. Mój nr. kontaktowy............"[/B][/SIZE]
  7. [quote name='madziakato']Zależy czy wet robi miejscu czy musi wysłać do lab.[/QUOTE] dokładnie tak. Madziu humor to nam się zważył dzisiaj:(
  8. [quote name='paula_t']Bardziej to pytanie było dlatego, że nie wiem czy w Waszej okolicy jakieś schronisko funkcjonuje, ale już sobie wygooglowałam ;)[/QUOTE] Pauluś ja wysłałam prośby o umieszczenie na stronie do Sosnowca, Katowic, Mysłowic, Zabrza, Jastrzębia, Cieszyna (żeby się nie dublować) :)
  9. Pewnie że jest Paula:) te dalsze też I bardzo Ci kochana dziekujemy
  10. [URL]http://sosnowiec.lento.pl/znaleziono-duzego-starszego-psa,1601756.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-znaleziono/sosnowiec/sosnowiec-znaleziono-duzego-starszego-psa-555401496[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/sosnowiec-znaleziono-duzego-psa-ID4x7QF.html?action=show&id=67000341[/URL] [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/sosnowiec-znaleziono-duzego-starszego-23379700.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/sosnowiec-znaleziono-duzego-starszego-23379700.html [/URL][URL]http://zgubilempsa.pl/index.php/index.php?option=com_php&Itemid=85[/URL] [url]http://dabrowagornicza.olx.pl/sosnowiec-znaleziono-duzego-starszego-psa-iid-583008648[/url]
  11. Zdjęcia Figuni i jej nowych koleżanek zaraz po przyjeździe:) [IMG]http://i41.tinypic.com/5ds0ef.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/8yhx5s.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/qpp2c5.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2eed6qv.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2mw9ttv.jpg[/IMG]
  12. Tosiu dobrze myślisz, trzeba próbować:)
  13. Rozmawiałam z Ulą. Misiek dalej wystraszony i zdezorientowany. Do budy nie wchodzi, na pewno nie był podwórzowym burkiem. Ula mu położyła dodatkowe posłanie koło budy i tam ciągnie jak wracają ze spaceru. Sierść ma zadbaną, nie jest wychudzony. Uli się boi i podwarkuje i trzyma się na dystans, Ula mówi że raczej był psem jednego człowieka i nie miał zbyt wielu kontaktów z ludźmi. Nie chce jeść suchego. Do psów ani małych ani dużych nie wykazuje agresji, jest obojętny.
  14. [quote name='mdk8']zobaczcie - bardzo podobny [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245663-ZAGINĄŁ-TIMUR-duży-stary-chory-17-lipca-2013r[/URL][/QUOTE] To Timur, ale to nie on. [quote name='caha']a robiłyście wydarzenie na fb? może tam by ktoś rozpoznał Misia?[/QUOTE] Chyba nikt nie robił, ja nie mam FB :(
  15. [quote name='andegawenka']Myszko jestem . Jeśli King['] nie zostawił długów to wpłacę coś teraz. Od czasu do czasu wpłacę parę groszy.[/QUOTE] Witaj Ninuś :loveu::loveu::loveu:, dobrze że jesteś
  16. Byłoby miejsce dla Miśka u Anetki pod Wieliczką, tam gdzie jest Baksik od Pauli_t (Paula dziękujemy za kontakt). Psiaki są w ogrzewanych pomieszczeniach i psiaków jest mało. Ale Misio musiałby się zgodzić z psami, bo nie są zamykane w boksach tylko żyją w grupie. Zobaczymy jak się będzie sprawował u Uli. Koszt jest dość duży, bo 15 zł/dzień za takiego dużego psa (z wyżywieniem). To jest wątek Baksika [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243394-Urwany-łańcuch-u-szyi-trzęsący-się-ze-strachu-Co-z-nim-będzie-[/URL]! A z Emiś rozmawiałam już wczoraj po złapaniu Misia, nie ma miejsca w domu, a boks na dworze to nie dla takiego dziadziusia.
  17. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  18. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  19. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  20. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  21. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  22. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  23. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  24. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
  25. [INDENT] [B]Dziewczynki proszę zajrzyjcie do staruszka biedaka, którego zgarnęłyśmy dzisiaj z ulicy :-(:-(:-([/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-bardzo-prosi-o-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-%21-chocia%C5%BC-5-z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-z%C5%82/page3[/URL] [/INDENT]
×
×
  • Create New...