Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='piescofajnyjest']trzymam kciuki za Reksiowatego:)[/QUOTE] Się przyłączam:)
  2. Ja też nie mogę patrzyć na takie traktowanie :):)
  3. [quote name='Panna Marple']Popieram!!! Pies tylko w łóżku i na kanapie! Obowiązkowo![/QUOTE] się przyłączam:):)
  4. Majki jutro idzie do weta i ma zapaść decyzja co z szyciem, srebro pije, kicha jak kichał. A ja spłodziłam kolejny drewniany bazarek dla Majkiego, zapraszam:) [COLOR=#ff0000][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250006-Drewniany-bazarek-dla-Majkiego-do-14-01-2014-godz-22-00[/url][/B][/COLOR]
  5. Tak trzymać Majeczko:):)
  6. Izuś, bardzo bardzo bardzo się cieszę z dobrych wieści i niech tak zostanie :):):)
  7. Na konto Majkiego wpłynęło 68,75 od Madziakato reszta z bazarku dla beagielki po odliczeniu wydatków na nią. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248804-Zakończony-rozliczony-Srebro-biżu-pantofelki-dla-beagielki-do-26-11-2013-godz-22-00[/URL] Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
  8. Czyli jedni z wielu beznadziejnych i bez wyobraźni:(:(.
  9. [quote name='margoth137']dokładnie:) kawaler jak z bajki:)[/QUOTE] Kawaler jak z bajki ale charakterek trudny:)
  10. Dawno nas tu nie było:) Biszkopcik życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i pozdrawia z dzisiejszego zimowego spaceru w promieniach wiosennego słońca:)
  11. [quote name='WARANSKA']Ale wyprawa,Kesha jak zwykle energia rozpiera :lol: Lucynka skromna dziewczynka i bardzo ulozona,wie jak sie zachowac :lol:[/QUOTE] No bo dziewczyny zawsze grzeczniejsze:)
  12. Doda, porządek musi być na wątku, na którym rozliczamy pieniądze, a więc na wątku Misia-Lakiego , jest przychód, musi być rozchód:):). Za rok nie będziemy pamiętać co kto i jak podzielił:)
  13. [quote name='Gabi79']Melduję, że wczoraj na konto sunieczek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249365-Dwie-kruszynki-z-schroniska-w-Chorzowie[/URL] wpłynęło 100 zł, które p. Lakiego przekazał Myszy2. Dziękujemy serdecznie!!!![/QUOTE] Bardzo dziękuję Gabuniu za potwierdzenie:)
  14. [quote name='Marycha35']Oby był jak najdłużej zadowolony z życia:)[/QUOTE] Święte słowa Marysiu
  15. Gabuniu, potwierdź proszę na wątku Misia-Lakiego wpływ tych 100 zł :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249795-Du%C5%BCy-starszy-misiu-LAKI-WR%C3%93CI%C5%81-DO-W%C5%81A%C5%9ACICIELI-!!!!-HURRA-!!/page11[/url]
  16. [quote name='Gosiapk']Uprasza się gorąco o nie stosowanie przemocy wobec Mysza2 (oraz o niedokarmianie ;) )[/QUOTE] W sprawie nie stosowania przemocy to ja się zgadzam, z resztą nie :mad::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Doda_']koochani. . . dziewczyny,jesli ktos moglby . .. . przeniesc swoja deklarację ktora miala byc dla lakiego - na suczkę Majeczke z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249365-Dwie-kruszynki-z-schroniska-w-Chorzowie/page18[/URL] siedzi w hoteliku a deklaracji zero :( mysza - w sprawie pieniazkow pisalam Ci juz pw.[/QUOTE] Betko bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: To podział pieniążków (200 zł podarowanych przez pana od Lakiego) wygląda tak 50 zł Ulka12 za Lakiego i na jej biedy na BDT 50 zł na psy w potrzebie u Budrysek 100 zł na Majeczkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249365-Dwie-kruszynki-z-schroniska-w-Chorzowie[/url] Rano wszystko przeleję:)
  18. To ja mam jeszcze jedną dobrą finansową wiadomość. Pan od Lakiego (ale nie tego naszego malucha tylko dziadziusia którego uratowała Doda) dał nam 200 zł na psie bidy. 100 zł z tego poleci dla Majeczki (dziękujemy Beatko-Dodo:))
  19. Trzymam kciukasy bardzo bardzo mocno. Sunia która jest u tej Pani jest przekochana, a Pani ją wzięła bo mówili że taka brzydka, że nikt jej nie weźmie. No to ja się nie znam, bo dla mnie śliczna. A poza tym najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu. Beatko szerokiej drogi:)
  20. [quote name='_Tosia_']Adrian nad nią pracował ;) Ciotki, poszalałam i zrobiłam jeszcze jeden bazarek. A, i tak po nocach nie śpię ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249940-NOWE-KOSMETYKI-dla-dzieci-i-nie-tylko!!-Dla-Pimpusia-do-15-stycznia-do-23-ej?p=21721758#post21721758[/URL] chyba można mieć dwa? Szukałam w regulaminie, ale nie widzę informacji, że nie można..[/QUOTE] jakby nie było można to ja już od dawna miałabym bana:evil_lol:
  21. Też kciukam bardzo bardzo mocno. Pani wydała nam się ciepłą osobą, z dużym serduchem dla psiaków. Drżę tylko, żeby nie było scysji z jej sunią (sunia to malizna, przytulas słodki i kanapowiec). Ale bądźmy dobrej myśli.
  22. [quote name='Doda_']JAK MOGŁAŚ ZAPOMNIEĆ :mad::mad: :evil_lol: To bardzo mile z strony tego pana. Nie, ja nic nie chcę. Pieniądze przeznacz psom w potrzebie i Ulki za karmę. .[/QUOTE] No ja wiem, że na psy w potrzebie, ale Ty zdecyduj :)
×
×
  • Create New...