Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='kiyoshi']Zosinka śliczna;) wyróznienie na gumtree się skończyło, telefonów nie było:([/QUOTE] Nietylko u Zosieńki cisza, ale trzeba próbować
  2. Serdecznie zapraszam na bazarek z którego część przeznaczona jest na Baksika [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250174-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Cezara-i-Baksika-do-22-01-2014-godz-22-0012[/url]
  3. Paula, ja wszystkie telefony (nie mówię o Figuni, tylko ogólnie) to tylko z tablicy i z gumtree miałam. Gabunia luzik, co mam być będzie, ale powtórz im ze 200 tyś razy żeby nie spuszczali ze smyczy :):)
  4. A jaki Cindunia ma piękny, twarzowy sweterek :multi::multi::multi: Ja tak jak Gabi wpadam tu oczy nacieszyć, a tu nowa zdjęciowa uczta:loveu::loveu::loveu:
  5. Dzwoniłam do domku Luckiego, wszystko jest ok :multi::multi: Kochają i nikomu nie oddadzą. Pani Ania mówiła że Lakuś już jest odważniejszy, na spacerach nie wchodzi pod nogi tylko obwąchuje i zwiedza teren jak normalny pies:) Sypia w łóżeczku, nie piszczy jak zostaje sam, nie podsikuje. Pani Ania obiecała zdjęcia na maila jak dzieci wrócą z ferii:):)
  6. [quote name='madziakato']A ja nawet foteczki mam:-) Pomożecie kochane wstawić?;-)[/QUOTE] Ślij do mnie:)
  7. Nawet jak nikt jej nie szuka, to jak ją odkarmicie to malizna domek znajdzie:)
  8. [quote name='MagdaB']To czekamy i jesteśmy dobrej myśli.[/QUOTE] Dzięki Magduś:) A Majki kicha dalej jak z kropidła
  9. Kciuki są cały czas:):)
  10. Zapraszam na bazarek z ciuszkami dla maluszków:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250174-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Cezara-i-Baksika-do-22-01-2014-godz-22-0012[/url]
  11. [quote name='irysek']może cioteczki, którym zależy na Amorku mogłyby podrzucić czasem bazarek dla niego :)[/QUOTE] Ciotki się meldują i będą hopsać:)
  12. Może to wreszcie będzie TEN dom:)
  13. i niech tak zostanie :multi::multi::multi:
  14. Trzymam kciuki, żeby jej ktoś jednak szukał
  15. Pewnie że wszystko zależy od ludzi. Tylko jak to poznać, komu można zaufać.
  16. też czekam na jakieś wieści (najlepiej dobre:))
  17. Byłyśmy z Agusią u Dziaka. Tłumaczył nam co i jak odbarczył, co i jak pozszywał. Na efekt oczywiście trzeba poczekać (oby był). Dr Dziakowi nie podobają się wyniki ostatniego wymazu (nic na nim się nie wyhodowało). Majki ma teraz sporą przerwę w antybiotykach, więc w środę jak z Majkim pojedziemy to znowu pobierze wymaz i wyśle do Wrocławia. Agunia, jak coś więcej pamiętasz to napisz plizzz
  18. Muszę swoje 3 grosze też wtrącić, bo Ick już od 4 lat stale kupuje na "moich" bazarkach (długo by wyliczać ilu psiakom przez to pomogła). Nigdy, ale to nigdy nie było najmniejszego problemu ani z wpłatami ani z kontaktem, ani z dogadaniem się co do wysyłek. Jestem zszokowana że właśnie ją ktoś tutaj umieścił. [COLOR=#ff0000][B]Ja Ick umieściłabym na wątku "najbardziej zasłużeni dogomaniacy wspomagający psiaki na bazarkach" (gdyby taki istniał:))[/B][/COLOR]
  19. Wiedziałam w duchu że jej nie zostawicie w schronie:):) Skromne 2 dyszki chociaż wpłacę na razie.
  20. [B]Cezarek zaprasza na bazarek:) CIUSZKI DLA MALUSZKÓW [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250174-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Cezara-i-Baksika-do-22-01-2014-godz-22-0012[/url][/B]
  21. Ja nie gorsza to się też przyłączam do przyłączanego przyłączania:)
×
×
  • Create New...