Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Dzięki Marysiu:) [IMG]http://i42.tinypic.com/fxrvw8.jpg[/IMG] Za wymaz i antybiogram [IMG]http://i41.tinypic.com/25a0upx.jpg[/IMG] Antybiotyk [IMG]http://i40.tinypic.com/2iigwwp.jpg[/IMG]
  2. Z nauką czystości to Kasia na pewno da radę, ale ganiania wszystkiego co się rusza to oduczyć trudno. Pannica będzie potrzebowała odpowiedzialnego domu, który to zrozumie i nie będzie jej spuszczał ze smyczy na nieogrodzonym terenie.
  3. Z bazarku dla beagielki [COLOR=#ff0000][B]238,75 zł.[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248804-koniec-rozliczamy-Srebro-bi%C5%BCu-pantofelki-dla-beagielki-do-26-11-2013-godz-22-00[/url] Madziu, zaksięguj proszę tą kwotę na wątku
  4. [IMG]http://worldchristmas.net/poland/boze-narodzenie-001.gif[/IMG]
  5. [SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]Wesołych i spokojnych Świąt, a Keshowi wreszcie cudownego domku[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/4/10848/z10848994Q,Boze-Narodzenie--swieta--snieg--zima.jpg[/IMG]
  6. [COLOR=#0000ff][B]Wesołych i spokojnych Świąt[/B][/COLOR] [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfCK0c7vMwXBLK5f9Wtb5otIKqQVqjAd2dFCTBCiP_mDkL0vdZlw[/IMG]
  7. Wszystkim życzymy samych udanych adopcji, dobrych domków w ilości większej niż bid, dużo zdrowia i spokoju [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWfHLu9mqzWKwLjuGaRfUNCb4oeRLXnrrGJ5eG97Xf69eOntBHQA[/IMG]
  8. Dziękujemy Kasiu za relację:) Nie pocieszyłaś nas. Zarówno tym brudzeniem w domu jak i zachowaniem do psów przy jedzeniu.
  9. [quote name='madziakato']Podnosimy, Pani ze Zgorzelca dzwoniła dziś już parę razy, chyba nie może się doczekać:-) Oby wizyta wypadła OK!!![/QUOTE] To dobrze, że pani tak się niecierpliwi:)
  10. Bardzo dziękujemy za piękne życzenia.:loveu::loveu::loveu: A Gosia przysłała zdjęcie całej trójcy:):) [IMG]http://i44.tinypic.com/20qx53p.jpg[/IMG]
  11. Pieniążki przekazane na konto Majkiego. Agunia, zmień tytuł wątku, już chyba można:)
  12. [quote name='Gabi79']Mam te same + bardzo podobne, z Lunką chyba tu nie ma - Myszko wysłałam do Ciebie[/QUOTE] Mam:) Krecik z Lunką:) [IMG]http://i39.tinypic.com/o0z511.jpg[/IMG]
  13. [quote name='madziakato']Tak, wizyta zaklepana:-), odbędzie się między świętami a Sylwestrem:-) Trzymajcie kciuki moccccniutko[/QUOTE] Będziemy bardzo mocno:):)
  14. Zaglądam z nadzieją, że się coś urodziło w sprawie wizyty:)
  15. [quote name='Gabi79']Dostałam w piątek kilka MMs-ów od Gosi. Laki roześmiany, widać , że szczęśliwy. Idę szukać kabelka[/QUOTE] Te co ja wstawiłam też przyszły w piatek:) ale może inne jeszcze masz:)
  16. Niech zdrowieje malizna:) Ciekawe co tam u Majeczki, może Kasia nam coś napisze:)
  17. [quote name='ajw']Dołączam się do kciuków :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] Ja też z całej siły:):)
  18. I czeka na prawdziwą zimę:), przy jego futrze nie straszna:)
  19. Na konto Majkiego wpłynęło [B]21,58[/B] od kiciusia Sabina, po którego zgłosili się właściciele [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244296-Sabin-kiciuś-który-kiedyś-miał-dom-([/url]
  20. Agusia rozmawiała z Panią od Sabinka - Tygryska. Wszytko jest ok i mam nadzieję że tak już zostanie:) Jeśli nie macie nic przeciwko temu to chciałyśmy 21,58 przekazać na potrzeby innego kiciusia w potrzebie Majkiego, którego czeka leczenie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245971-Majki-%C5%9Bliczny-ale-chory-czarny-kocurek-zbiera-na-d%C5%82ugie-leczenie?p=21160683#post21160683[/url]
  21. ze Zgorzelca są fioneczka, rencia42, bla, daga31081980 Pisałyście już dziewczynki do kogoś?
  22. Madziu, trzymaj się i nie rozpaczaj, podarowałaś suni nowe życie :loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='Gosiapk']A co z tą czarnulką w schronie z siwawym pysiem? Robił ktoś dla niej ogłoszenia?[/QUOTE] Czarnulka Lunka została adoptowana, dlatego zamiast niej zabrałyśmy Majeczkę:)
×
×
  • Create New...