Agusia rozmawiała z Panią od Sabinka - Tygryska.
Wszytko jest ok i mam nadzieję że tak już zostanie:)
Jeśli nie macie nic przeciwko temu to chciałyśmy 21,58 przekazać na potrzeby innego kiciusia w potrzebie Majkiego, którego czeka leczenie
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245971-Majki-%C5%9Bliczny-ale-chory-czarny-kocurek-zbiera-na-d%C5%82ugie-leczenie?p=21160683#post21160683[/url]