Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Robinek się jeszcze doczeka dobrego domku, a mnie już nic nie dziwi w kwestii ludzi.
  2. Basiu, życzymy Tobie i Maszeńce Szczęsliwego Nowego Roku:)
  3. Też coś podziałam w kwestii bazarkowej:)
  4. wysyłaj Gabuniu:)
  5. Majki w pełnej krasie:) [IMG]http://i43.tinypic.com/zldcwj.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/6iwci9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/zjjhxk.jpg[/IMG]
  6. Myślę dziewczynki, że skoro Gosia nie ma nic przeciw temu, żeby kastracja i okres rekonwalescencji odbył się u niej to trzeba z tego skorzystać. Cena 150 zł jest zupełnie przyzwoita:)
  7. Wszystko ma być na tak Agunia:):)
  8. Też myślę, że broniła terenu. Najlepiej test byłoby przeprowadzić nie u Ciebie w domu Gabuniu:)
  9. już wstawiam:) [IMG]http://i40.tinypic.com/2ecnivp.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/24uvvye.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/350qrd3.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Neelith']Trza to miejsce dobrze zdezynfekować i pozbyć się zapachu. Podobno płyn do szyb pomaga...[/QUOTE] Podpowiemy Gosi:) A ja dostałam jeszcze zdjęcia zwierzyńca:) [IMG]http://i42.tinypic.com/11w8w92.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/23svngg.jpg[/IMG]
  11. Nie możemy wszystkim pomóc. Ludziom trzeba by poprzestawiać w głowach, tylko jak:(
  12. [quote name='madziakato']Korusia się aklimatyzuje, mam kontakt meilowy , dostaje zdjęcia, wygląda na to, że super trafiła z czego się bardzo cieszę:-)[/QUOTE] I tak trzymać:)
  13. Amorkowi dziękujemy bardzo, nasz seniorek
  14. Na pewno by się domek znalazł. U weta co chwile ktoś się nim zachwyca. Tylko co z tego
  15. A może jakiś wróg za płotem:):):)
  16. Jak mu klejnoty ciachniemy to może da spokój:)
  17. [quote name='Martika@Aischa']Pieniążki już na koncie Ślepaczka Maciusia. Dzięki nim opłacimy kolejny miesiąc w hoteliku. Bardzo dziękujemy. Powodzenia kochana sunieczko:smile:[/QUOTE] [quote name='Gabi79']Melduję, że pieniążki już na koncie Majeczki, dziękuję w imieniu suni, będzie na opłacenie hoteliku przez miesiąc!!![/QUOTE] Bardzo dziękuję za potwierdzenia
  18. Dziękujemy Paula:) , a Baksikowi życzymy tego co Ty:)
  19. pieniążki przelane dla Maciusia i Majeczki
  20. Dla Maciusia poleciało 100 zł z pieniążków Bystrej, której DT przerodził się w DS. Proszę o potwierdzenie na wątku jak dolecą [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233302-Cztery-male%C5%84stwa-i-ich-mamusia-%28%28%28%28%28%28%28-Ju%C5%BC-bezpieczne-teraz-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w[/url]
  21. Dla Majeczki poszło 300 zł z pieniążków pozostałych po 4 szczeniorkach z Huty. Gabuniu potwierdź na wątku jak dolecą [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233302-Cztery-male%C5%84stwa-i-ich-mamusia-%28%28%28%28%28%28%28-Ju%C5%BC-bezpieczne-teraz-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w[/url]
  22. Prezenty pod choinką Kasi :):) [IMG]http://i43.tinypic.com/2u8l2sg.jpg[/IMG]
  23. Madziu bardzo dziękujemy za życzenia:) Dla Was wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)
×
×
  • Create New...