Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Agusia jutro ma dzwonić do Dianki:)
  2. [quote name='_Tosia_']a oto i strona Pimpusia ;) [URL]http://www.pimpek.obraz.com.pl/[/URL][/QUOTE] Brawo Tosiu, a historia łapie za serducho:)
  3. A ja w ferworze radości nie napisałam że Pan Lakiego przekazał mi 200 zł :) Zapytał ile nam jest winien za Lakiego, my z Ulą oczywiście odpowiedziałyśmy, że nam nic, ale gdyby chciał coś przekazać na inne nasze biedy to nie odmówimy. Beatko, podaj mi nr konta to Ci przeleję. Ula powiedziała że nic nie chce za te dwa dni, ale moim zdaniem powinnyśmy jej zapłacić. Ona ma swoich bid na BDT dość, trudno żeby jeszcze do naszych dokładała. Jak myślicie
  4. Melduję się u Oskarka, jutro napisze kiedy wizyta:)
  5. [quote name='Panna Marple']Debile u mnie ciągle strzelają:angryy:- niech to się wreszcie skończy![/QUOTE] U nas jeszcze też, ale jest zdecydowanie spokojniej niż w zeszłym roku. Co nie zmienia faktu że o normalnym spacerze nie ma mowy:cool3:
  6. [quote name='haliza']O rany, jaki szczęśliwy :loveu:, radość dla wszystkich ;), jeszcze jeden jest taki pechowiec na dogo Kuba - może i do niego los się uśmiechnie:shake:[/QUOTE] Czy też go okrzyknięto agresorem jak Czakusia? Może on też czeka na ten jeden właściwy dom, któremu nie będzie robił problemu z sierści na podłodze itp. Dla wielu domów polecałabym jednak pluszaki :)
  7. No cudo :multi::multi::multi: Właściwy pies u właściwych ludzi :loveu::loveu:
  8. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :BIG::BIG:
  9. A ty musisz wszystko zaraz wypaplać :mad: :loveu::loveu::loveu:
  10. Madziu [COLOR=#ff0000][B]460 zł[/B][/COLOR] z bazarku przelane. Jak dolecą potwierdź proszę na wątku bazarkowym:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248915-koniec-rozliczamy-KUP-TERAZ-ciuchowisko-dla-Robina-do-11-12-2013?p=21571387#post21571387[/url]
  11. [quote name='Doda_'] jeszcze podziekowania dla Ulki za opieke nad psem , , ,[/QUOTE] Ogromne podziękowania dla Uli a największe dla Ciebie kochana :loveu::loveu::loveu::loveu: Uratowałaś biedaka:multi::multi:
  12. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku kochani:buzi::buzi:
  13. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  14. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  15. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  16. Dziewczynki, zaraz przeleję za bazarek, nie mam jeszcze wszystkiego rozliczonego i potwierdzonego, ale nie szkodzi. Edit: Przerwa techniczna w PKO BP ale jak tylko ruszy to 460 zł poleci dla Robina:) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  17. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  18. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  19. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  20. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  21. Tak czy tak pod kątem dróg moczowych trzeba chłopaka przebadać. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:BIG::BIG:
  22. Pocieszajcie się:):), my się też pocieszamy :) Wszystkiego dobrego w Nowym roku dla całej rodzinki:BIG::BIG::beerchug:
  23. Przez Luckiego to Wam nawet o Majkim nie napisałam. Są wyniki tego badziewia z nosa, niczego nie wyhodowano. tylko coli wyszło . Albo całe badanie przekłamane przez antybiotyki, albo już nie wiem co (wszystkie bakterie wytrute??) Byli wczoraj u weta, szwy się już prawie rozpuściły, został oczywiście otwór (który raz ja to już piszę). Z tej dziury dr Dziak wyciągnął mu wczoraj 5 cm trawę i taki kłąk jak się z wanny spod sitka wyciąga. Jak się myje to pewnie kudełki się tam dostają. Dr Dziak jest zdania żeby to jednak zaszyć, bo Majki się w końcu udusi. Od wczoraj Ewa daje mu srebro. Przytył, waży 6,25, futro ma o wiele ładniejsze, je za dwóch, jest przesympatyczny, a nam już ręce opadają. A tu Majki pomaga Ewie w obfocaniu i obmierzaniu rzeczy na kolejny drewniany bazarek dla niego:) [IMG]http://i43.tinypic.com/f4eexj.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ivi81f.jpg[/IMG]
  24. drugi nie lepszy [video]http://pl.tinypic.com/r/alhuzk/5[/video] i trzeci taki sam [video]http://pl.tinypic.com/r/2a8kq6s/5[/video] Ula proszę sobie jupitery zainstalować na ogródku :evil_lol:
×
×
  • Create New...