Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='AgusiaP']Jutro zadzwonię do Iwonki, tak na wszelki wypadek ;)jak będzie wszystko ok zmieniamy tytuł ;)[/QUOTE] A ja trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:)
  2. [quote name='Neelith']Ale to nie chodzi o tych Państwa z Zabrza? Oni i piątek są nadal aktualni?[/QUOTE] Nie Nelith, nie o ten, robiłyśmy w Będzinie wizytę, ale nie ma o czym pisać nawet, porażka.
  3. Psiaku, żeby Ci się udało, niech to będzie TEN Twój domek:)
  4. Będziemy zaglądać Gosiu, powodzenia :)
  5. Odebraliśmy Majkusia o 19-tej, dr Dziaka już nie było, mamy dzwonić jutro. Majkuś żywotny jak zwykle, po wejściu do domu prosto do miski pomaszerował a tu zawód - znowu nic nie dali. Kicha, prycha, charczy, zobaczymy co będzie dalej. [IMG]http://i43.tinypic.com/2rp4qs0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2l8ff9s.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/vpvr7m.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2vnqglt.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Gabi79']To prawda!!! Figunia jest przecudowna i tak, jak wszystkie psiaki zasługuje na wspaniałych ludzi. Państwo przyjadą w piątek poznać Figunię. Trzymajcie proszę kciuki, żeby zaiskrzyło!!! Paula, p. Marta wypatrzyła jedno z Twoich ogłoszeń, jeszcze raz bardzo dziękuję za pakiecik ogłoszeń:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Trzymamy Gabuniu:):)
  7. [quote name='paula_t']Majki, jutro kolejna wizyta u weterynarza. Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko odbyło się bez komplikacji![/QUOTE] Tak Pauluś, trzymajcie mocno kciuki :)
  8. [quote name='Marycha35']Hi, hi, mały Rambo!!;) Nooo Rambuś taki:)[/QUOTE] rasy szałaśnik podsiewierski miniaturowy :evil_lol:
  9. Jedź spokojnie Gosiu i wracaj szczęśliwie :):)
  10. No bo jak tu takiego smoka szłasnika fajnego nie kochać :):)
  11. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu nie martw się znajdziemy Figuni cudowny domek, bo o taki nam chodzi ;)[/QUOTE] tak jest:) A Figunia jest bezpieczna u Ciebie i może poczekać na tych właściwych ludzi :)
  12. [quote name='paula_t']Mam tylko nadzieję, że nie będę sobie potem w brodę pluła, że nie przekonywałam Pani i nie odwiodłam od tego pomysłu....:shake: Zobaczcie, co mi mój brat wysłał: [URL]http://www.cda.pl/video/108741c4/Oto-czego-moglbys-nauczyc-sie-od-psa[/URL][/QUOTE] Nigdzie sobie nie pluj. Tak miało być:)
  13. No i dalej nic nam nie powiecie :mad::lol:
  14. Widocznie tak miało być Pauluś, nie martw się
  15. Ale miło spojrzeć:):):) Cudna para:):)
  16. Melduję się na zaproszenie, przepraszam, ale nie mogę stałej zadeklarować:(
  17. Melduję się u Rysia i wpłacę skromną dyszkę.
  18. Uchylcie rąbka tajemnicy:mad::mad::lol:
  19. Ja nie wiem czemu o niego nikt nie dzwoni
  20. [quote name='paula_t']Żeby odczarować to moje nieszczęście w sprawie ogłaszania swoich psiaków zamówiłam Baksikowi pakiet ogłoszeniowy na bazarku;)[/QUOTE] no to niech mu szczęście przyniesie:)
  21. no i super:):) Ewcia, a do mnie nic nie doszło
  22. Nic mądrzejszego nie napiszę niż dziewczyny wcześniej. Paula to jest loteria i nie ma mądrych. Ludzie pieknie mówią i czasem to prawda, a czasem niestety nie. Ja się już zawiodłam i na swojej intuicji i na rozsądku i to nie raz. My tak chcemy wierzyć że ludzie są dobrzy. Konia z rzędem temu co robi wizyty i się nie zawiódł. Pewności nigdy nie mam i mieć już nie będę, ale może warto spróbować i dać szansę Brence.
  23. No to super :multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...