-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Mysza2 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romina_74']Dziewczyny zajrzyjcie, czy to faktycznie nie Stefanek jak zauważyła diana79?: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75461-Schronisko-w-Katowicach-POMÓŻMY-IM-ZNALEŹĆ-DOMY-!!!-Ruszył-wolontariat!?p=21748144#post21748144[/URL][/QUOTE] Na moje oko to nie on. Ewcia pilzzz zadzwoń do DS czy Stefanek nie zginął -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']może Lakusiowi pluszak do przytulania/ciamkania by sie przydał? mieszka w bloku (piętro?) czy w domku? uroczy uśmiech Lakusia na fotelu przy panu :loveu::loveu:[/QUOTE] W bloku i wysoko mieszka, ale winda jest:). Ma zabawki ale wolał ciumciać kołdrę:) -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
Mysza2 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy Marysiu ..... -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Dobrze, że masz poczucie humoru i chciało Ci się śmiać, a nie płakać. :) A który tel. najbardziej Cię zadziwił? A czy Pan też lubi Lakusia? Czy to Pani wypatrzyła Lakusia w internecie (ogłoszenie)?[/QUOTE] Pani wypatrzyła, Pani też lubi i jak pan był w pracy to pani była guru:):) Ale jak Pan wrócił to same widzicie:):) Może Laki się nie mógł doliczyć domowników i dlatego tak się przykleił:) Podzwonimy jak sytuacja się będzie rozwijać w następnych dniach. -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Miałam właśnie taki jeden, że laska mnie rozbawiła na maksa...ale po chwili przeraziłam się, że i tak pewnie jakiś psiak do nie trafi :(:(:([/QUOTE] Dokładnie Agunia, Laki tam nie poszedł, ale pojadą do schroniska, albo szczeniaczka od sąsiadów wezmą, albo z pseudo za 100 zł. Walka z wiatrakami:( -
[quote name='paula_t']Aguś, w razie czego zgłaszam gotowość ;)[/QUOTE] Paula, mało masz swoich? :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Ja naprawdę nie wiem jak Wy to robicie, czarodziejki jakieś ;) Kreciku, trzymam mocno kciuki za aklimatyzację w nowym domku i powodzenia smoczku!:loveu:[/QUOTE] Paula, jakie tam czarodziejki, młodziutki mały psiaczek. Gdyby miał 5 ,6 lat albo więcej to nie byłoby tak różowo, albo ważył 40 kg. A ile durnych telefonów o których nawet Agunia nie pisała to szkoda gadać -
[quote name='Neelith']O tak, ale nie mam sumienia pytać, po tym jak pięknie i niedawno zorganizowała poprzedni bazar :oops: :) (Ogromnie dziekujemy!) Nie chcę też w jakikolwiek sposób jej namawiać - może zaczekajmy aż zajrzy na wątek i się wypowie :)[/QUOTE] Zajrzała i nie odmówi, tylko mam jeden w rozliczeniu, drugi czynny trzeci z Agusią przygotowujemy, czwarty czeka w kolejce do obfocenia, więc gdybyś piaty obfociła i wysłała mi opisy i zdjęcia to dam radę:)
-
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neelith']Jaki piękny ten Lakuś, ma mnóstwo wdzięku! Czy Państwo zostawili mu to imię? :) Wygląda na to, że wspaniale trafił. Dobrze, że tak szybko potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji i zjednać sobie ludzi. Nie powinien sprawiać żadnych problemów, toż to ideał![/QUOTE] Imię zostawili:):) i niech za tym imieniem idzie to co ono znaczy:) Jak już Lakusia ktoś będzie reklamował to tylko iść się obwiesić na suchym drzewie :) -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
I na kolankach [IMG]http://i42.tinypic.com/i26dyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/wuqw00.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2up8woi.jpg[/IMG] -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Elunia już wstawia:) Lakusiowi ani razu się nie przydarzyło siknięcie w domu :multi: Jest bardzo grzeczny, upodobał sobie najbardziej pana i chodzi za nim wszędzie jak cień. Oby tak dalej, bo domek wydaje nam się naprawdę super, ale ja to już boję się cieszyć:). Na spacerach jak to Lakuś, trzeba uważać żeby go nie nadepnąć. Poogryzał kołdrę , bo on coś musi cyckać (u Marzenki cyckał kocyk, który miał na posłaniu) Państwo zachwyceni i niech tak zostanie (błagam). Oboje są bardzo ciepłymi ludźmi:) Oczywiście z panem na fotelu [IMG]http://i43.tinypic.com/zim2xg.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2u5subk.jpg[/IMG] i koło nóg pana [IMG]http://i43.tinypic.com/eumxix.jpg[/IMG] jak cień [IMG]http://i39.tinypic.com/20fazd0.jpg[/IMG] -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jak już do Lakusia ktoś będzie miał jakieś "ale" to tylko się powiesić :shake: Bo jak tu wyadoptować psy z rzeczywistymi problemami. -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Ja chyba przestanę wchodzić na ten wątek, bo od niego oczy mi czerwienieją i łzawią. ;)[/QUOTE] Byle z radości Gosiu:) Ja to już boję się cieszyć, nie wiem kiedy można być spokojnym, tyle tych zwrotów z adopcji (tfu tfu nie na psa urok) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Mysza2 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Jakie zgodne towarzystwo:) [url]http://imageshack.us/a/img138/338/ytyu.jpg[/url] -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Mysza2 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Lubię takie wątki:) -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Agunia ja też się boję, ale musi być dobrze:) Ujęło nas w nich że martwią się o psa, o Gosię o nas. Rzadko się zdarza żeby ktoś sam do nas dzwonił żeby nas uspokoić. Zawsze to my się narzucamy. Powiedziałyśmy wszystko jak na spowiedzi o sikaniu. Ja mam nadzieję że jutro zobaczymy Lakusia szczęśliwego:) -
W przyszłym tygodniu pora na czyszczenie gruczołów (jak te czas szybko leci) :) Pamiętam, że mam zważyć przystojniaka:)
-
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neelith']Co za wieści! :) To chyba pierwszy telefon w sprawie kochanego Lakusia? Oczywiście trzymam kciuki![/QUOTE] Nie pierwszy, ale o niektórych to nawet pisać szkoda i się denerwować. Trzymajcie kciuki:)