Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. No, bo na przemoc w rodzinie trzeba reagować. Jeszcze to mnie trochę przeraża: " Bolt był wtedy w otwartej klatce i uciekł przerażony :lol: W ogóle dzieci pokochały klatkę, a Bolt posłusznie wchodzi i wychodził. " Mam sto różnych myśli gdy czytam to zdanie:evil_lol:
  2. [quote name='zerduszko']Mój synuś malutki przeszedł test - dwie 2 i 4 latki mu biegały po chałupie, a on się zachowywał wzorowo. Na początku miał odpały do dzieci, nawet [B]Damian siostrzenicę próbował ugryźć nie na żarty[/B]. No ale jak ma najlepsza nauczycielkę w tym temacie Lzikę, nie mogło być inaczej. Naj było jak się mała przewróciła i w ryk, Bolt był wtedy w otwartej klatce i uciekł przerażony :lol: W ogóle dzieci pokochały klatkę, a Bolt posłusznie wchodzi i wychodził. Chłopak jest okropnie niedobry, ale w zasadzie to jest najposłuszniejszy z całej trójcy. Jak to mówią suki są wierniejsze i grzeczniejsza, a moje dwie są gorsze od niekastrowanego nastolatka :eviltong:[/QUOTE] Tu to ja już nawet za bardzo nie wiem co napisać :shake:
  3. [quote name='Saththa']Sie kurde odezwały te co[B] i tak nie przyjadę[/B];)[/QUOTE] Jeszcze człowiek nie zaprosił, a ta od razu, że i tak nie przyjedzie:shake:
  4. [quote name='Saththa']witamy ;) :loveu::) się nie ogarnełam :) [B]Moze być ciężko bo ja nie przepadam[/B] :lol:[/QUOTE] A co to kogo interesuje :eviltong:?Ty nie musisz jeść:evil_lol:
  5. Biały ogólnie nie za ładny ;), jak na mój gust.Noski różowe są fajne, ale u pitów:loveu:
  6. WATACHA

    Red Room

    Ta kreseczka to pępek ;)?Fuj.
  7. Ale super truchtała, serce się raduje:loveu:. Dżordż jaki siwy i zarośnięty:evil_lol: To jest szarpanie na smyczy?Ja czasami swoje gorzej ciągam :roll:
  8. Czas szybko leci i niedługo się spotkacie, a przytulankom nie będzie końca ;)
  9. Moje też maja czipy na szyi, u Leosia jest wyczuwalny, a u Mentora jakoś specjalnie nie szukałam ;)
  10. Gustowna obróżka :)
  11. Jestem ... nareszcie , zaraz poczytam
  12. [quote name='Margi']Chwali się,tylko tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230705-Waszkowe-sznupy-Furia-Viki-Bryza-a-PUNIA-BATUMI-BELLA-Sajan-Figa-Fender-w-DS?p=21518438#post21518438[/URL][/QUOTE] O kurde , chyba mi się wątek skasował:roll:
  13. [quote name='zerduszko']Ty jak zwykle tylko o jednym :shake:[/QUOTE] To już wiadomo czemu Monika pracuje w domu ;) Monika co się nie chwalisz, ze Kenzuś w domku ?
  14. [quote name='Saththa']Że jako żona marynarza nie powinna pracować :lol:[/QUOTE] Czemu?.....
  15. [quote name='Saththa']nycz... zasadniczo... [B]Ale ostatnio gadałam z Anką na ten temat[/B] ;)[/QUOTE] No i jakie przemyślenia w związku z tym ;)?
  16. Te 3 ostatnie w sensie Sandy, Tila i obecna Nikita to takie właśnie przytulaski.
  17. [quote name='zerduszko']A to Leoś gołodupiec nad Toba czuwa jak spisz?[/QUOTE] To nie Leoś tylko Tila
  18. [quote name='Saththa']Zaraz wraca uspokuj się;)[/QUOTE] Łatwo pisać, jak się ma swojego przy boku:lol:
  19. [IMG]http://i42.tinypic.com/2rehda0.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/10xbrq9.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/swycft.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/r0a7hg.jpg[/IMG] Ha,ha,ha, dzióbek [IMG]http://i42.tinypic.com/2ymfv4g.jpg[/IMG] To na tyle :)
  20. Jaki dzielny mały piesek [IMG]http://i44.tinypic.com/ngy04i.jpg[/IMG] Ale duży dopiero ma moc, wyrywa z korzeniami ;) [IMG]http://i44.tinypic.com/2rpuz9w.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/264ghmx.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/29usm0y.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/f59fle.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i41.tinypic.com/282mk1z.jpg[/IMG] Niby śpi, a jednak ha,ha,ha "pan radar" [IMG]http://i41.tinypic.com/2qjcfw9.jpg[/IMG] Ha,ha,ha "sery" [IMG]http://i43.tinypic.com/1ze88yb.jpg[/IMG] Dla odmiany druga strona ;) [IMG]http://i44.tinypic.com/241qgx2.jpg[/IMG] Ha,ha,ha ja zauważyłam przy drugim spojrzeniu na fotkę [IMG]http://i40.tinypic.com/2a5gk4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...