-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pamiętam jak byłam nastolatką i mój brat cioteczny miał chomiki.Jeden był taki, że jak włożyłeś rękę do klatki to od razu się rzucał i łapał za palca, a potem zwisał sobie wesoło ;) -
Budę mu chociaż zrób
-
[quote name='malawaszka']na pewno bo przecież tam była pozostawiona sam sobie na całe dnie w tym malutkim karcerze... owszem czysto tam było, ale nieprzyjemnie i tak ona z tych sporszych maleństw :lol: będzie widać jak zacznie chodzić i Danusia zrobi zdjęcia z Inką i Brokatem - ciut wyższa jest[/QUOTE] Tak?A nie wygląda, co nie zmienia faktu, ze śliczna
-
Jakie cudne maleństwo
-
Ha,ha,ha Nikicie spodobało się jak gwiżdżesz i merduszkała do Ciebie ogonkiem.Potem ja wzięłam na kolana i razem oglądałyśmy film
-
Ojej, nie myślałam, że spaniele to takie trudne psy.Lata u mnie takie po podwórku, ale chyba raczej grzeczne.Dzięki Bogu nigdy takiego nie chciałam i raczej nie będę.No oby domek szybko się znalazł, bo jak pies zaczyna gryźć to fajnie nie jest , wiadomo.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Trzymam kciuki z Kajcię. A z przepuszczaniem to u mnie rożnie bywa, w zależności od wielu czynników. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Marako super wieści :) i niech wraca do zdrowia.Kupy współczuję, ja wczoraj wlazłam butem, potem pobrudziłam Mentora smycz, a na koniec rękawiczki.Super było:shake: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']To jak Fix... [B]zelazny zołądek[/B]... ale Tazz :shake: niestety ehhh Fix mówi ze wie :roll:[/QUOTE] No właśnie nie i bałam się, że coś mu się dzieje z układem pokarmowym (schudł mi ostatnio), ale na szczęście przeszło. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazzik super wyszedł, a Fix normalnie rozczula tuląc się do tygrysia. Tazzik nie choruj !Mi Mentor przedwczoraj rzygał, więcej wydalił niż zeżarł.Porzygał, pomemlał jęzorem, pojadł trawki, popierdział i już jest ok :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja w wynajmowanym mieszkaniu mam taka dwudziestoletnią i jeszcze się trzyma.Kiedyś to były czasy :) -
Ale ostatnio też nie padało, ja mam w swoich małą dziurkę z boku i też mi do tej pory nie przeciekały:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']nie mam bo nie jest ogarnięty jeszcze... nie było casu :shake: Lisica zwie się [B]Lilka[/B] - tak ją nazwali ci w Częstochowie ale ja nie mam przekonania; póki co nadal jest grzeczna :D nazwiemy ją meLisa :D Donna nie może wziąć chłopaczka bo ma dwóch kawalerów - sunię staruszkę[/QUOTE] :icon_roc:.......
-
Maruda.Oklej sobie taśmą to nie będą przeciekać:eviltong:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Kocham:loveu::loveu::loveu: [url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1460263_747177331977782_975651167_n.jpg[/url] -
[quote name='Pysia']Nie ma nikogo z dogo, żadnych przyjaciół, dobrych sąsiadów, znajomych itd kto mógłby z nią jechać w czwartek i piątek? Sama nie dasz rady! Ja gdyby nie przyajciele dawno bym zgineła.... Nie wstydx sie prosic. Nie dla siebie to robisz ale dla Grace.[/QUOTE] O tym samym pomyślałam. Trzymam kciuki nieustająco
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To miałaś wczoraj przesrane ;) -
Trzymam kciuki za owocną randkę :). Bierzesz szczeniaczka:cool3:?
- 21590 replies
-
Ciepły dywanik :) [URL]http://images51.fotosik.pl/157/10a3027278bc5e07.jpg[/URL] Tylko Tekla coś smutna leży