Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ha,ha,ha.Ja ostatnio też się zastanawiałam jak to ta moja ostatnia tymczasowiczka miała na imię.Ja nie wiem jak Ty Monika to ogarniasz.
  2. u mnie mentor zazwyczaj zjada, ale bywa, że pogardzi.A Leoś wiadomo, nic się u niego nie zmarnuje.I lubi ze mną gotować, oj lubi
  3. Ojej współczuje.Mi kiedyś Leo wyrwał smycz z ręki (za lekko trzymałam) i podleciał do goldena, po czym się przestraszył i w odwrocie wbiegał już na ulicę, ale krzyknęłam "masz" i stanął.Zresztą właściciel psa też się przestraszył i krzyczał ze mną.Miałam prawie zawał wtedy.
  4. Feluś bardzo cierpliwy, tak jak u mnie Mentor, ale Leos by sobie tak nie dał, przynajmniej za długo.Fajnie sobie Felek kocyk układał i jak szybko skorzystał z całego posłania kiedy to Ania zeszła.
  5. Przesłodka i prześmieszna nowa psinka :) Jaka mina ha,ha,ha [url]http://i1365.photobucket.com/albums/r759/birra12/pika/P1013001_resize_zpsf12c33e0.jpg[/url]
  6. Tylko uważaj , bo podobno najpierw palec, a potem to już całą rękę ;)
  7. [quote name='Amber']Moje na surowo czy nie i tak są do dupy, więc ani nie umiem robić, ani poprawiać :evil_lol: [B]Ale foto hejt? Nie, to za słabe[/B] :eviltong:[/QUOTE] Zawsze to coś innego ;P
  8. A kiedy ten dom ;), bo mieszkanie się "kurczy" ;)?
  9. Biedaki starszaki :(, a Vikusi dużo zdrowia życzę.Na lekach się nie znam, niestety nie pomogę.Ale jakby jakieś ziółka trzeba to służę ;)
  10. [quote name='omry']Po to jest tyle ras, by każdy wybrał coś dla siebie :cool3: [B]No bo są sympatyczne tylko do swoich, takie mają być :lol: Dla mnie to jest dobra cecha u psa, obcych mają tylko tolerować i cieszę się, że wszystkie trzy moje psy takie są [/B]:razz:[/QUOTE] Dla mnie też :), a "kanarki" (rodzice) świetni
  11. Jak szanowne zdrówko?
  12. [quote name='Fides79']noo uważajcie, bo jeszcze myszy na Was naśle ;) ja pamiętam że jak się przeprowadzałam i poprosiłam właścicieli kamienicy o zakup kuchenki której piekarnik będzie miał termoobieg, to taką dostałam bo się obawiali gryzoni hi hi hi :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Jak się ma wykwalifikowane sznaucery:loveu: to myszy niestraszne:diabloti:
  13. Biedna dziecinka :(, zdrówka jej życzę Piesek nie dość, że cudny to i spryciarz ;)
  14. [quote name='zerduszko']A co to ma znaczyć? :mad: Foch stąd do Warszawy :obrazic:[/QUOTE] TO był żart :P
  15. [quote name='Saththa']ja widziałam tego szczeniaczka... ale jakoś to wziełam jako żart ewentualnie SZCZENIACZKA![/QUOTE] Ja tak samo. Gratulacje i ode mnie.Biedne dziecko:evil_lol:
  16. Tylko domyślają, gdyż sama zainteresowana nigdzie tego nie potwierdziła, przynajmniej ja nie zauważyłam
  17. To nie był jakiś tam szary człowiek, czy gap wystawowy, ale nie ważne ;). Z drugiej strony, tak czysto teoretycznie bardziej byś wzięła do serca ocenę sędziego czy np twórcy rasy?Ja osobiście tego drugiego.
  18. [quote name='Saththa']Zaraz.... wyczuwam... niemowlaczka??[/QUOTE] No już od jakiegoś czasu padają tu i tam pewne aluzje ;
  19. niekoniecznie, ale w tym momencie nie mam dostatecznych argumentów, ponieważ nie pamiętam kim był ten człowiek, więc spasuję ;) Dodam, że mi się osobiście podobają te o mocnej budowie, a nie takie chuderlaki ;P
  20. Ten facet nie był sędzią, ona mówiła kim, ale minęło już parę lat więc nie pamiętam.
×
×
  • Create New...