-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ale ma śmieszne skarpety :).Chyba jakiś borsuk był niegrzeczny ;P
-
No ja bardziej patrzę do przodu, może dlatego, że to moje pierwsze psy i nie wyobrażam sobie żeby któryś odszedł. Szczególnie piszę tu o Leo, bo jest małym, wrażliwym panikarzem. Nie wiem czy po nim będę chciała jeszcze małego psa.
-
No Leos ma tyle co Margi Figa, czyli 6,5, ale wydawało mi się, że mówimy o psiakach adopcyjnych lub do adopcji. Więc zostaje Myszka 13 lat, choć ostatnio jej pani wet odjęła roczek ;P
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Szkoda by takie pyszne ciasteczko leżało i się marnowało :) -
[quote name='Saththa']i zamoczą :splat:[/QUOTE] Nie daj Boże:evil_lol:
-
[quote name='Saththa']A kaloszki ?:D[/QUOTE] no co Ty , jeszcze się pobrudzą:lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Biedny Fiksik już nawet pogadać sobie nie może :(.Co mu w ogóle wolno:-(, poleżeć :evil_lol:? -
No, ale żadnemu się nic nie stało :) A ślinki faktycznie dużo, najfajniejsza ta na "wirującym talerzu"
-
[quote name='ania0112']Fajnie, ze tak powoli zapoznajecie chłopaków, w końcu musi się udać :) Monika współczuje. Wytul Bryzunie i ode mnie. Kochana psinko człapaj sobie dalej! [B]Widze, że Monika szał obróżek Cie opęta[/B]ł :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Trzymaj się Bryzka, silna z Ciebie babka :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ha,ha,ha, ale mina [URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/DSC_2384_zps6ad45b33.jpg[/URL] hmmmmmmm ciężko to nawet skomentować:evil_lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/DSC_2399_zps5ecf5268.jpg[/url] -
Ja już nie obcinam, ewentualnie będę przycinać.
-
Dobrze, ze już jesteś, opowiadaj jak było :)
-
A foteczki będą?
-
Chyba pogoda nie sprzyja staruszkom.Myszka też kiepsko z tym chrząkaniem.Jedyne co pomaga to jak ja przytulam i głaskam.Najgorzej jest rano i wieczorem, wiec dziś od godziny 4 nie spałam głaszcząc ją do 6.
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Niezły fatałaszek :) -
Aha to dobrze, bo chciałam sobie do kogoś zajrzeć, ale niekoniecznie , żeby ktoś wiedział ;)
-
Dziewczyny nie wiecie czy to sprawdzanie na facebooku czy ktoś do ciebie zaglądał to ściema czy naprawdę można jakoś zobaczyć?
-
[quote name='Kate1205']Co to znaczy ,,Zapisać Mondsia"?[/QUOTE] Do listy adoptowanych psiaków ;)
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Może dla niej taki deszczyk to jak dla nas wodospad :P