-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
No przy Bartku nic się nie zmarnuje ;P Panek, panek daj galaretkieeeeeeeeee [IMG]http://i58.tinypic.com/sl39ex.jpg[/IMG] Nie???:( to daj chociaż buziaczka :) [IMG]http://i57.tinypic.com/2ir6iqu.jpg[/IMG] Panek przestańcie się tam migdalić, szkoda czasu na jakieś pierdu, pierdu, rzuć lepiej piłkę [IMG]http://i59.tinypic.com/2jfhrmg.jpg[/IMG] Mentor, Mentor nie igraj lwem zwanym Leosiem, bo zobaczysz [IMG]http://i60.tinypic.com/ipmniq.jpg[/IMG] Popatrz co robię z tą piłką i uważaj następnym razem jak będziesz miał zamiar coś palnąć [IMG]http://i57.tinypic.com/jzi39t.jpg[/IMG]
-
[URL]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/Bru21lip2014/DSC_0004.jpg[/URL] kocham:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oskar Ty weź się ogarnij !:P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']przeciez pytałam co jest a nie co TO jest :)[/QUOTE] Czepiasz się szczegółów :P -
Dzisiaj był jeszcze lepszy.Wstaje i mówi do Myszki "cześć Mufirynko"...ja się pytam, a od czego to, a on "od małpeczki i paróweczki". Czy ktoś widzi związek , bo ja mimo dużych starań ni jak nie wpadłam.
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Noż przecież widzę.... :razz: Hormony to jednak straszliwa broń :shake:[/QUOTE] Naprawdę, nie zorientowałam się :eviltong: Omry żyjesz? -
Piękny Kocyk :)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
ODWALA mu na starość? -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Coś Ci wyjszło :oops: [URL]http://s160.photobucket.com/user/ania0112/media/2014-07-16-792_zps699f4be1.jpg.html[/URL] :evil_lol: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']ojej... co jest??[/QUOTE] Pogryziona ręka -
Wszystko zależy od powodów z jakich bierze lub nie bierze się psa. Ja ogólnie mogłabym wziąć jednego , albo drugiego, ważne żeby był jeden.Jednak w dalszą samotną podróż ze względu na bezpieczeństo wzięłabym Mentora.
-
[quote name='zerduszko']Super facet! Mam do Cie pytanie. Jaki olej polecasz. Lniany? Ryżowy?[/QUOTE] Zależy do czego.Ja ogólnie najbardziej lubię lniany, ale najważniejsze żeby był nierafinowany tłoczony na zimno itp. Do pielęgnacji fajne są takie olejki naturalne, ja używam z migdałów i pestek arbuza.
-
Wypoczywaj, wypoczywaj.Nie zajrzysz nawet na chwilę?
-
Ugotowałam dzisiaj brokuła, w związku z tym, że się śpieszyłam zostawiłam wodę po nim w garnku na kuchni.Potem zapomniałam o tym.Przychodzi Bartek z pracy kręci się kręci, za jakiś czas słyszę "coś niedoprawiona ta zupa". Ja nic tylko się śmieję pod nosem.Po chwili słyszę "wypiłem, ale marna Ci wyszła":evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Luna dobrze, łobuzuje i nie widać żeby jej coś dolegało - oby jak najdłużej, ale ja się jużboję chwalić, bo wczoraj pochwaliłam że Viki nie miała ataków i dzisiejszą noc miałyśmy ciężką, mam nadzieję, że po tym ataku będzie znowu spokój kilka miesięcy - ostatni atak był w lutym i dziś miałam problem żeby włożyć czopek - nie mogłam znaleźć dupki :mdleje: muszę Viki oggolić :roll: chciałam odespać to przecież się nie da - w nocy kot potłukł kubek bo myszkował na szfkach, a rano nie usłyszałam jak Bryza wstała więc zrobiła kupę, a potem jeszcze Zgredek przechodząc przez drzwi tarasowe uszkodził sobie pazurek i zapaćkał krwią całe podłogi - także jest cacy :bigok: a Jarek z moim ojcem pojechali w teren do Inowrocławia i 40 km przed metą zepsuł im się samochód wczoraj w nocy i tam kiblują - na szczęście to okolica furciaczkowej i Gosia ogromnie im pomaga bo jedzie właśnie do nich z nową częścią :Rose:[/QUOTE] Za spokojnie było:roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fiksiu mistrz [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/3plus1%20nad%20jeziorem/DSC_363444_zps009d3ec5.jpg[/url] Śmieszne te plecionki "no cześć" wymiata -
[quote name='wilczy zew']nie ma takiego dwunoga [B]to Uszatka będzie poszkodowana....[/B][/QUOTE] to będzie 1:1 i wszystko się wyrówna :)
-
[quote name='wilczy zew']Oczywiście,że Kocyk zasługuje na wyjazd ale co mam zrobić jak do pociągu mogę zabrać tylko jednego psa???[/QUOTE] Zabrać jednego- Kocyka ;P
-
[quote name='zerduszko']Urazy kręgosłupa i kończyn tylnych. Nie jestem szpecem, ale poza nieszczęśliwymi upadkami, to raczej o sumę mikrourazów chodzi przy częstych podskokach. [B]Jakby tak ze dwa razy nie zjadł kolacji, to raz dwa by się nauczył nie odrywać od podłoża [/B];)[/QUOTE] Racja ;)...
-
Kocyk zawsze poszkodowany:mad:, zabrałabyś go gdzieś, a nie tylko dziewuchy:lol:
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']hahahaha wy to macie dziwna obsesje.... mi winda nie przeszkadza, ince czasem przypominam zeby nie zblizała sie bardzo... no i skrzata czasem musze odciagac bo jak jedziemy w dol to wacha mijające pietra..... ta czerwono, szaro bialo czarna z ostatnich fot moniki czyli najnowasza :angryy: kiedys klucze od auta mi wpadły tez... na szczescie mama wychowana w bolku z winda wiec[B] potrafila zatrzymac winde na polpietrze i otworzyc drzwi wiec sobie zeszlam i je wyciagnełam....[/B] moze i teraz te sie uda z obrozą ale to dopiero jak mama z Hiszpani wróci....[/QUOTE] A czy to bezpieczne? -
[quote name='malawaszka']noo i to własnie było inspiracją do zrobienia tej sklejki :loveu:[/QUOTE] :B-fly::B-fly::B-fly: Agencik jaki śmieszny :lol:
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']To już wszystko jasne skąd moje mają takie pomysły. Podpatrzyły koty ;) Tez wind nie lubię. U mnie obsesja poważniejsza, boję się, że mi psa wciągnie :nerwy: Zgubionej obroży współczuję. Która to?[/QUOTE] Ta z kluczami to jedna z wielu.Mam jeszcze taką podobną do Waszej tylko to, że pies wsiada, ja trzymam za smycz na zewnątrz, drzwi się zamykają i winka odjeżdża, albo odwrotnie ja wysiadłam pies został itd.Jeszcze mam z spadaniem windy, ale to już nuda pewnie ;) -
[quote name='WATACHA']Szamanek boski i już nie ma strachu w oczach :)[/QUOTE] Widzę różnicę nawet o niej napisałam :)