Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ja też nie lubię wind i jak mam tylko okazję to idę po schodach.Zawsze mam wrażenie, że mi wpadną klucze, albo inna "wartościowa" rzecz. Strasznie niewychowane te Twoje pieski :evil_lol:
  2. Ślicznie Uszatka wygląda i tylko jej kikutek merda :). Odwiedzinki fajne, ale krótkie
  3. Nie ma możliwości ich trzymać oddzielnie, bo szkoda tej suczki?Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, by jeden pies drugiemu robił krzywdę.
  4. Myślę, że chcą jeszcze trochę pożyć ;)
  5. [quote name='pysia']to ja! To ja zrobiłam tą fotkę :multi: A potem wycałowałam ten najsłodszy brzunio :loveu: Zazdraszczajcie :eviltong:[/quote] zazdraszczam!!!
  6. [URL="http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/DUCH%2010lip2014/DSC_0045.jpg"]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/DUCH 10lip2014/DSC_0045.jpg[/URL] Cudowna:loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='ania0112']wejdz na moniki fb - tam ich jest pełno :)[/QUOTE] Taaaaaaaaaaak?A to nie są te wcześniejsze?
  8. Ach ci faceci:lol:
  9. Nie ma takiej opcji ;). Chociaż, bardziej piesek niż kotek :)
  10. [quote name='AnkaG']U mnie w rodzinie mówiło się tak na takie oczka niby niewinne a z takim diablikem :) U mnie Nuka (sznaucer jak Leoś) tak mi zaczęła liniec i łuszczyć się skóra, że: - wprowadziłam oliwe z oliwek - daję do jedzenia tez dotatek w proszku z wit. i biotyną - kupiłam szampon leczniczy. Ale Mentor to chyba tak normalnie linieje. :)[/QUOTE] Linieje dwa razy w roku, ale teraz to już lekka przesada, bo się strasznie przedłużyło i normalnie garściami wyjmuję mimo wyczesywania.Nie wiem skąd on ma tyle sierści ;)
  11. kiedy fryzjer ;)?
  12. Kaprowate?TZN? Leoś już trochę zarósł, ale się wezmę za niego w następnym tygodniu, za Mychę zresztą też.A Mentor tak linieje , że nie daję rady :(
  13. [quote name='malawaszka']a Myszorek? tylko spała? wiesz co bym potrzebowała - jakiś jej opis bo ona nawet albumu na fb nie ma :shake:[/QUOTE] Trochę stała, trochę się wierciła.Wszystkie były uwiązane, bo wkoło smakowitości.
  14. Chyba się nie wyspałem [IMG]http://i59.tinypic.com/4iaf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2who0es.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/hwc0zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/rm5wsh.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i58.tinypic.com/15mhf83.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/oauogy.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/10fdwd5.jpg[/IMG] Leń się obudził ;) [IMG]http://i58.tinypic.com/jtp3ti.jpg[/IMG] Poczochraniec [IMG]http://i61.tinypic.com/28txfe0.jpg[/IMG]
  16. Ja mam niestety od jakiegoś czasu napadowo :( No to może fotki ;0 [IMG]http://i60.tinypic.com/33clzx0.jpg[/IMG] Dziwną mam łapkę :eek2: [IMG]http://i62.tinypic.com/ht9pb5.jpg[/IMG] i pychol też:-? [IMG]http://i60.tinypic.com/k35ao0.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/ejy492.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/241mfk1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...