-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ja też nie lubię wind i jak mam tylko okazję to idę po schodach.Zawsze mam wrażenie, że mi wpadną klucze, albo inna "wartościowa" rzecz. Strasznie niewychowane te Twoje pieski :evil_lol: -
Ślicznie Uszatka wygląda i tylko jej kikutek merda :). Odwiedzinki fajne, ale krótkie
-
Nie ma możliwości ich trzymać oddzielnie, bo szkoda tej suczki?Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, by jeden pies drugiemu robił krzywdę.
-
Myślę, że chcą jeszcze trochę pożyć ;)
-
[quote name='pysia']to ja! To ja zrobiłam tą fotkę :multi: A potem wycałowałam ten najsłodszy brzunio :loveu: Zazdraszczajcie :eviltong:[/quote] zazdraszczam!!!
-
[URL="http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/DUCH%2010lip2014/DSC_0045.jpg"]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/DUCH 10lip2014/DSC_0045.jpg[/URL] Cudowna:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='ania0112']wejdz na moniki fb - tam ich jest pełno :)[/QUOTE] Taaaaaaaaaaak?A to nie są te wcześniejsze?
-
Ach ci faceci:lol:
-
Nie ma takiej opcji ;). Chociaż, bardziej piesek niż kotek :)
-
[quote name='AnkaG']U mnie w rodzinie mówiło się tak na takie oczka niby niewinne a z takim diablikem :) U mnie Nuka (sznaucer jak Leoś) tak mi zaczęła liniec i łuszczyć się skóra, że: - wprowadziłam oliwe z oliwek - daję do jedzenia tez dotatek w proszku z wit. i biotyną - kupiłam szampon leczniczy. Ale Mentor to chyba tak normalnie linieje. :)[/QUOTE] Linieje dwa razy w roku, ale teraz to już lekka przesada, bo się strasznie przedłużyło i normalnie garściami wyjmuję mimo wyczesywania.Nie wiem skąd on ma tyle sierści ;)
-
kiedy fryzjer ;)?
-
Kaprowate?TZN? Leoś już trochę zarósł, ale się wezmę za niego w następnym tygodniu, za Mychę zresztą też.A Mentor tak linieje , że nie daję rady :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja na bank bym miała zawał- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']a Myszorek? tylko spała? wiesz co bym potrzebowała - jakiś jej opis bo ona nawet albumu na fb nie ma :shake:[/QUOTE] Trochę stała, trochę się wierciła.Wszystkie były uwiązane, bo wkoło smakowitości.
-
Chyba się nie wyspałem [IMG]http://i59.tinypic.com/4iaf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2who0es.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/hwc0zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/rm5wsh.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i58.tinypic.com/15mhf83.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/oauogy.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/10fdwd5.jpg[/IMG] Leń się obudził ;) [IMG]http://i58.tinypic.com/jtp3ti.jpg[/IMG] Poczochraniec [IMG]http://i61.tinypic.com/28txfe0.jpg[/IMG]
-
Ja mam niestety od jakiegoś czasu napadowo :( No to może fotki ;0 [IMG]http://i60.tinypic.com/33clzx0.jpg[/IMG] Dziwną mam łapkę :eek2: [IMG]http://i62.tinypic.com/ht9pb5.jpg[/IMG] i pychol też:-? [IMG]http://i60.tinypic.com/k35ao0.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/ejy492.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/241mfk1.jpg[/IMG]