Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Nikt nas nie odwiedza!:mad: Z dobry wiadomości wiemy co Myszce dolega :p.Może coś jeszcze się "wykluje", ale na razie leczymy to co wyszło i dobrze nam idzie.Od paru dni jest ładna kupa, czasem średnia, ale ani razu nie było biegunki.Wczoraj w ogóle była jedna kupa tylko :). Mam tylko nadzieję , że po antybiotyku jej nie wróci tfu,tfu. Apetyt dopisuje, chociaż wczoraj chrupek nie chciała, ale przy takiej temperaturze to wcale nie jest dziwne.
  2. Suuuuuuuuuuuuuuuuuper, oby nigdy go już nie skrzywdził.Na pewno znowu będzie stres :(, ale duża dawka miłości i strach szybko minie
  3. Parę znajdzie dom , a na ich miejsce "100" następnych.Sceniacek buuuuuuuuuu na pewno by znalazł dom, ale kurde mało czasu ma :( Monduś na pewno się przekona do "salonów"
  4. [quote name='malawaszka']dziś u nas chłodniej i Viki lepsza więc jeszcze nie jedziemy - zobaczymy jak będzie popołudniu a Szaman - nie wiem jak to opisać co mi Ula opowiedziała, ale ten pies musiał przeżyć coś strasznego, został bardzo skrzywdzony, a ma cudowny charakter więc tym bardziej go to bolało... przedwczoraj na wieczornym spacerze po wybiegu (po ciemku) Ula wróciła się coś zrobić przy domu - psy zwykle biegną za nią, a Szamanek czymś się zajął i nie zauważył więc został - tam jest ogrodzone porządnie i bezpiecznie, ale on musiał się zreflektować, że ciemno, że nagle został sam, do swojego kojca nie miał dostępu i się wystraszył, że Ula go porzuciła :( Ula po chwili wróciła patrzy, a Szamana nie ma - woła, szuka - usłyszała go w takim małym pomieszczeniu nieużywanym - ze strachu wcisnął si kąt najgłębszy i skomlał :( no serce pęka - jak się ucieszył że wróciła po niego, że nie porzuciła... no jak mi to Ula przez tel mówiła to się popłakałam - taki wrażliwy olbrzym[/QUOTE] I ja się popłakałam :(
  5. [quote name='malawaszka']no cudni - tacy nierozłączni cały czas???[/QUOTE] Właśnie miałam o to samo zapytać?
  6. [quote name='malawaszka']no cudni - tacy nierozłączni cały czas???[/QUOTE] Właśnie miałam o to samo zapytać?
  7. Szaman ma powodzenie, zarówno u chłopców jak i u dziewczynek:diabloti:. Nie pamiętam już jak Silver wygląda ogolony, ale myślałam, że jest wyższy
  8. A czym ta agresja się objawia?
  9. Bardzo podoba mi się Bashka. Jednak Wiktor najpiękniejszy.
  10. WOW ile fotek. Kto się lepiej bawił Wilcza czy Uszatka ;P?
  11. Ma dobre warunki to i dzieci się zachciało :0
  12. [quote name='Saththa']Oczy otwórz :)[/QUOTE] Otworzyłam, nic się nie zmieniło:niewiem:.Różowy to różowy, a pomarańczowo-różowy już nie :p
  13. [quote name='Saththa']Bo wszystkie wierzaki to fajne chłopaki :razz: Prosze CIe :) całą skorupę ma różowa a ciałko pomarańczowe :D[/QUOTE] A o co mnie prosisz, żebym widziała różowego żółwia jak nie widzę:eviltong:
  14. Ten jest tylko trochę różowy , to się nie liczy :P
  15. Wsiowo to chodziło mi , że nierówno, bo nie umiem bez nakładki tak samo przejechać
  16. [quote name='malawaszka']a czemu Leoś wsiowo? może i wsiowo i własnie dlatego dziś taki podobny do Dropsa :D tylko brodę ma ładniejszą :lol:[/QUOTE] Bo z nakładką nie szło i robiłam je bez.No i jak widać u Leosia gdzieniegdzie dłuższe, gdzieniegdzie krótsze.Zresztą ten jemiołek się pokłada i niecierpliwi.Myszka stała grzecznie to lepiej trochę, no i ona ma mniej sierści do tego sztywniejszą
  17. Biedactwo, niech wraca do zdrowia.Mój pies (nie sznaucer) też nie lubi owczarków.
  18. [quote name='Saththa'][URL]http://i58.tinypic.com/f35hz9.jpg[/URL] leżałaś na ziemi ? :lol:[/QUOTE] Nie, aparat tylko był przy ziemi.Mam taką klapkę którą mogę podnosić i widzę wtedy to co fotografuję.
  19. [quote name='AnkaG']Właśnie, właśnie proszę się nie migdalić tylko psami zajmować .... Ile można czekać na rzucanie piłki noooo :) A Mufirynka gdzie?[/QUOTE] Mufirynka u siebie.Ona co dzień ma nowe imię.Dziś nie zapamiętałam, bo troszku spałąm jeszcze
  20. Pluto jest super, a różowy żółw no cóż wierzę na słowo ;)
  21. [IMG]http://i60.tinypic.com/35k7swk.jpg[/IMG] Pancia mnie trochę wsiowo opitoliła :roll: [IMG]http://i61.tinypic.com/wmu6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/10pzzf9.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/f35hz9.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/10fuamx.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...