Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. A pisała na Ciebie :eviltong: Trzymam kciuki za wszystkich i za wszystko, aby się ułożyło po waszej myśli.
  2. Ulana , działka super rzecz, ale własna.My takiej swojej, swojej nie mamy, a szkoda bo by człowiek zrobił pod siebie (bez skojarzeń proszę :megagrin: ) Wilcza Leoś jada wszystko, także sobie radzi chłopak.Ostatnio posilił się węgielkami z grilla i winogronkami.Potem brzunio bolał i takie tam atrakcje miał. Przed godziną wytarzał się w 3 cm kupie dziad jeden, więc przed chwila zażył kąpieli . U nas wczoraj nastolatka z czwartego piętra rzucała w ludzi butelkami z wodą :stupid:
  3. Ta i jakaś obca baba będzie wydzwaniać.Mi co niektórzy mający moje tymczasy, niestety nie odpisują, mimo, że przetrzymałam im pieska przez ok 2 miesiące jak dobrze pamiętam.Więc fajnie, że kontakt utrzymujecie tylko tutaj nic nie piszesz łobuzie :nonono2: Niektórym pieskom pasuje rozpuszczenie ;)
  4. On zazwyczaj się bawi wydając takie odgłosy.A ,że szurnięty to na pewno.Nie wiem czemu, ale nie poznał dziś Myszki i chciał ja przyatakować w domu.Potem długo wąchał czy to aby na pewno ona :stupid:
  5. Ha,ha,ha pantera najlepsza.
  6. A to dobrze, bo zastanawiałam się gdzie zniknęłaś.Pozdrów Magdę :)
  7. dubelek :nonono2:
  8. http://youtu.be/OTQNE_FYBuM
  9. http://youtu.be/bZxerYJsq0U
  10. Broda pierwsza klasa http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/Bru18wrze2014/DSC_3011_034.jpg
  11. Tu troszkę też się zakręciła, ale i troszkę scyzoryk otwiera :siara:
  12. Co to się dzieje, jakaś stara się zrobiłam :(, chodzę po tych wątkach i łzy się w oczach kręcą :nonono2:
  13. Pokasowały mi się wątki, przyszłam sprawdzić czy on jeszcze istnieje w ogóle.Łezka mi się zakręciła na wspomnienia :loveu:
  14. A może tu coś słychać :)?
  15. Tu też nic nie słychać :)?
  16. Jak się czujesz Doginko ?
×
×
  • Create New...